ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» Запоріжжя — металопрокат за вигідними цінами

Металлопрокат і Листовой Металл

Основним напрямком діяльності компанії є оптова та роздрібна торгівля продукцією металургійного виробництва, продаж листового металу в Україні.

Ми пропонуємо найширший спектр металопрокату (в тому числі листовий метал) і забезпечуємо металургійною продукцією різні сфери такі як: ремонтні, виробничі, будівельні та інші. У нас якісний і сертифікований листовий прокат.

На складах в г. Запорожье в наявності є самі споживані позиції металопрокату і готові вироби з металу.

Ми займаємося закупівлею і реалізацією металопрокату і його відходів з 2005 року у Запоріжжі і пропонуючи дуже вигідні ціни на металопрокат в Україні. Ми запрошуємо до співпраці підприємства а також всіх осіб, зацікавлених у купівлі металопрокату, профільної і квадратної труби, листа оцинкованого і ін — оптовими і роздрібними партіями.

Наш асортиментний ряд продукції з металу включає в себе: товарні позиції від провідних металургійних комбінатів України та світу (ВАТ «Запоріжсталь», ММК ім.Ілліча, Магнітогорський МК, «АрселорМіттал», Северсталь, «Азовсталь», «Дніпропетровський металургійний комбінат імені Дзержинського і імені Петровського», оцинковка «Тіммер Тау», «Вупперман», турецька, словацька; 65Г — Франція і Китай) і відрізняється оптимальним співвідношенням ціни і якості. Від компанії ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» Прайс-лист на металопрокат з вигідними цінами

Протягом робочої історії ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» як оптовий постачальник металопрокату  динамічно розвивається, набуваючи і вдосконалюючи навички ведення комерційної діяльності в сфері металопрокату на території України.

металопрокат в УкраїніЗа роки нашої роботи ми вдосконалили метод обслуговування клієнтів:

підготовка металопрокату, своєчасне проведення відвантаження, супровід автомобілів клієнта в точку завантаження;

— для зручності наших клієнтів ми реалізуємо листовий метал та іншу нашу продукцію з декількох складів, тим самим заощаджуючи час і витрати на транспорт;

перелік продукції, що реалізовується з металу постійно зростає в порівнянні з 2005 роком номенклатура збільшилася в кілька разів.

Власне виробництво дозволяє в короткі терміни поставити на Вашу адресу: гнутий куточок металевий, швелер, смугу з г / к і х / к листа.

 

Оптовий постачальник металопрокату  ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» надає наступні послуги:

  • виробництво смуги, гнутий куточок металевого і швелера довжиною до 12 метрів;
  • рубаємо смугу або картку під заданий розмір;
  • прокатуємо метал на вальцях;
  • приймаємо прокат на зберігання (критий склад);
  • листовий метал — сортуємо на Ваше прохання (х / к і г / к);
  • Прийом металобрухту.

Головна місія нашої компанії — забезпечення металопрокатом всіх, хто потребує ньому осіб, для подальшого задоволення загальних матеріальних потреб. ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» — кращі пропозиції на Металопрокат Запоріжжя та інших областях України. ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» — кращі пропозиції на Металопрокат Запоріжжя та інших областях України. Металлобаза Запоріжжя ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» пропонує ⭐ Вигідні ціни на Металопрокат ☑ Широкий вибір: метал листовий, металопрокат, лист металу ☑ ОПТ і Роздріб. ✈ Швидка доставка по всій Україні: Запоріжжя, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Кривий ріг, Полтава, Миколаїв, Нікополь, Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь. ☎ Телефонуйте!

Вся продукція сертифікована і суворо відповідає чинним галузевим і державним стандартам. Металопрокат Запоріжжя

P.S. Врахуємо будь-яке Ваше інтерес!

Оптовая и розничная торговля металлопрокатом ТОНМЕТ ХОЛДИНГ