Металопрокат купити в Україні. Листовий прокат від виробника

Металопрокатом називають кінцеву продукцію металургійних заводів. Класифікацій, груп і підгруп – ціла маса.

Металопродукція – це є те що виробляють підприємства металургійного комплексу. Металопрокат Мелітополя, Кіровограда, як і інших міст – це продукція металургійного підприємства, що виготовляється з різних марок сталей на спеціальних верстатах прокаткою.

Металопрокат існує у кількох видах: чорний (зі сталі, чавуну), кольоровий (зі свинцю, алюмінію, міді та їх сплавів) та нержавіючий (з кислотостійких, жаростійких, корозійностійких сталей).

Номенклатура зі своїми характеристиками, а також розмірами є сортаментом прокату як в Запоріжжі, так і в Дніпрі.

Можна визначити кілька основних груп:

 • листовий (сюди відносяться стрічки, жерсть, гаряче- та холоднокатані листи, смуги);
 • сортовий, який можна також розділити на простий (арматура, калібрування, круги), фасонний (рейки, кутники, швелери) та трубний (круглі і інші труби);
 • метизний (дроту, цвяхи, сітка).

ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» – одна з кількох компаній, в асортименті якої представлені усі види прокату, як в Києві, Харкові, Миколаєві, Маріуполі, так і по Україні.

Найпоширеніші за спросом види прокату, які представлені постачальником по Краматорську, Соледару та іншим містам:

 • лист сталевий – найуніверсальніша позиція. Користується попитом як у Львові, так і у Полтаві. Сюди можна віднести лист гаряче- та холоднокатаний, легований та лист із полімерним покриттям. Використовуються у виробництві гнутого профілю, різних огорож, ПВЛ, оцинковки та інших виробів;
 • швелер – прокат фасонний, є профілем з перетином у вигляді букви «П». Популярністю користується як у Кривому Розі, так і в Кропивницькому. Використовують його при виробництві конструкцій несучих та опір, у верстатобудуванні та у мостобудуванні;
 • арматура – прокат сортовий, в основному виробляється для армування будконструкцій. Найбільш запитуваний матеріал у Чернігові, Житомирі та Кременчуці. Поверхня прутків буває як ребристою, так і гладкою;
 • труби – прокат з порожниною всередині і різним перетином (круглим, овальним і квадратним). Поставляються як в Суми, так і в Бровари. Застосовуються при проведенні мереж водо- і теплопостачання, а також в різних областях промисловості.

Компанія ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» – всеукраїнський постачальник оптових партій прокату по таких містах області, як Бердянськ, Василівка, Кушугум. Регулярні поставки проводяться також по всій Україні, в будь-яке з міст – чи то Івано-Франківськ , чи то Одеса. Продукція має заводські сертифікати, тому що йде безпосередньо від виробників.

Гарні ціни на металопрокат оптом в Україні. Купити листовий метал за хорошою ціною в роздріб

 • У нас найбільший сортамент металопрокату, під будь-який запит ми підготуємо кращі пропозиція! Ми завжди допоможемо організувати доставку продукції як по Запоріжжю так і всієї України. Листовий метал купити оптом і в роздріб з найбільш вигідними цінами!
 • Прайс-лист на металургійну продукцію з вигідними цінами від компанії ТОВ “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ”

Кращі пропозиції на Металопрокат Запоріжжя та інших областях України

Зателефонувавши нам ви можете купити метал за дуже хорошою ціною, відмінної якості і у дуже порядних людей. ОПТ і роздріб, вигідні ціни!

 • ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» оптовий постачальник металопрокату. Якщо Ви з іншого регіону ми можемо зробити збірну машину і завантажити листовий прокат на інших складах. Ми пропонуємо купити металопрокат оптом від виробника і так само є роздріб.
 • Наша компанія реалізує сертифіковану продукцію і здійснює доставку з Запоріжжя в Київ, Харьков, Дніпропетровськ, Криворіг, Полтаву, Миколаїв, Нікополь, Энергодар, Мелітополь, Бердянск, Маріуполь. Працюємо 24 години в сутках і 7 днів в неделю, без переривів і виходних! P.S. Ми можемо стати вашим постійним партнером!

Врахуємо будь-яке Ваше інтерес!

Ціна на металопрокат в Україні – ТОНМЕТ ХОЛДИНГ