Купити якісний металопрокат оптом: найкращі ціни за тонну | за метр

Металобаза «Тонмет Холдинг» – ваш надійний постачальник якісного металопрокату! Ми раді запропонувати вам широкий вибір продукції з металу, що відповідає найвищим стандартам якості. Наша металопродукція знаходить застосування в різних галузях промисловості та будівництва, забезпечуючи надійність і довговічність ваших проектів.

Закупка металопрокату з нами – це впевненість у якості і гарантія надійності. Ми працюємо з перевіреними заводами-виробниками, що дозволяє нам надавати вам продукцію з сертифікатами якості. Незалежно від обсягу вашого замовлення – ми раді запропонувати вам вигідні оптові ціни.

На нашій металобазі представлений широкий асортимент металопродукції різних видів і розмірів. Ви можете легко знайти арматуру, листовий прокат, гнутий профіль, сортовий прокат, калібрований прокат, фасонний прокат, трубопрокат і багато іншого. У нас є все необхідне для успішного виконання ваших проектів!

Оформлення замовлення на нашому сайті – просто і зручно. Ви можете замовити металопрокат у будь-який час доби, а наша команда оперативно обробить ваш запит і організує доставку у зручне для вас місце. Ми також готові надати знижки для постійних клієнтів і консультації по вибору оптимальних матеріалів.

Не сумнівайтеся – з нами ви отримаєте високу якість продукції, чудове обслуговування і оперативну доставку. Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо вам приємний досвід співпраці.

Які вигоди чекають вас при покупці металопрокату в нашій компанії?

Ми пропонуємо нашим клієнтам ряд переваг, яких ви не знайдете у інших компаній:

 • Гарантуємо найнижчі ціни на металопрокат оптом і в роздріб. Ми працюємо напряму з заводами-виробниками, тому ми можемо запропонувати вам кращі умови співпраці. Ви можете порівняти наші ціни з конкурентами і переконатися в цьому самі.
 • Пропонуємо широкий асортимент металопрокату різних видів і розмірів. У нас ви знайдете все, що вам потрібно для вашого проекту: листовий прокат, трубопрокат, сортовий прокат, фасонний прокат, калібрований прокат і багато іншого. Ви можете ознайомитися з нашим каталогом на нашому сайті або зателефонувати нам по телефону.
 • Забезпечуємо швидку і якісну доставку по всій Україні. Ми маємо власний автопарк і склади, тому ми можемо доставити ваше замовлення в найкоротші терміни. Ви можете вибрати зручний для вас спосіб доставки: самовивезення, кур’єрська служба або транспортна компанія.
 • Надаємо всі необхідні документи, які підтверджують якість нашого металопрокату. У нас є всі сертифікати відповідності, паспорти якості і гігієнічні висновки. Ви можете бути впевнені, що наша продукція відповідає всім стандартам і нормам.
 • Працюємо цілодобово і без вихідних, щоб бути максимально доступними для вас. Ви можете купити металопрокат оптом або в роздріб у будь-який час доби, а наша служба підтримки клієнтів завжди готова відповісти на будь-які ваші питання і допомогти вам з вибором продукту.
 • Ви можете скористатися нашим зручнимметалокалькулятором, щоб розрахувати вартість і кількість металопрокату, яке вам потребно. Просто введить параметри виробу і отримайте точний розрахунок. Це допоможе вам визначитися з бюджетом і замовити потребне к-сть товару.

Не відкладайте свою покупку – замовте металопрокат оптом або в роздріб прямо зараз і отримайте вигідну пропозицію від нашої компанії!

Класифікація металопрокату за різними ознаками — для зручності наших клієнтів!

Металопрокат – це продукція з металу, отримана шляхом прокатки на спеціальних станах. Прокатка металу – це процес, при якому металеві заготовки піддаються деформації під тиском обертових валиків. Таким чином, матеріал набуває потрібної форми і розміру. Металопрокат може бути класифікований за різними ознаками.

Однією з них є спосіб виробництва. Залежно від температури прокатки, металопрокат може бути холоднокатаним або гарячекатаним.

 • Холоднокатаний прокат проходить додаткову обробку при низькій температурі, що підвищує його міцність і точність.
 • Гарячекатаний прокат виготовляється при високій температурі, що забезпечує його пластичність і пружність.

Іншою ознакою є тип сталі або сплаву, з якого виготовлений прокат. За цим критерієм можна виділити три основних види:

 • Чорний – це найпоширеніший і затребуваний вид, який виробляється з чавуну, заліза або їх сплавів. Чорний металопрокат має широкий асортимент і низьку ціну. Його можна купити оптом або в роздріб для різних цілей: металообробки, виробництва технічних виробів, нафтохімічної, промислової і будівельної сфер.
 • Кольоровий – це продукція з меді, алюмінію, цинку, свинцю і інших металів або сплавів на їх основі (бронза, латунь і т.д.). Кольоровий металопрокат відрізняється високою електропроводністю, корозійною стійкостю і легкостю. Його застосовують у вузькоспецiалiзованих галузях, таких як електронiка, авiацiя, виробництво апаратури і пристосувань.
 • Нержавiючий – це продукцiя з сплавiв, що мiстять нiкель, хром i титан, якi запобiгають корозiї. Нержавiючий металопрокат стiйкий до впливу вологи, кислот i перепадiв температур. Його використовують у харчовiй, текстильнiй, паперовiй i медичнiй промисловостi. Нержавiючий металопрокат має кiлька сортiв залежно вiд структури i властивостей: феритний, дуплексний, мартенситний i жаростiйкий. Крiм того, його дiлять на харчовий i технiчний.

За типом обробки поверхні прокат ділиться на: шліфований, калібрований, матовий і дзеркальний.

У нас можна купити вже готові вироби:

 • Арматуру – це довгомірний прокат з рифленою або гладкою поверхнею, який використовується для армування бетону в будівництві. Арматура може бути круглою, квадратною або шестикутною.Листовий прокат – це плоский прокат товщиною від 0,5 до 150 мм, який може бути рулонним або листовим.
 • Листовий прокат застосовується для виготовлення обшивки, покрівлі, тари, контейнерів і інших виробів.
 • Гнутий профіль – це плоский прокат, який піддається гибці під кутом або по дузі. Гнутий профіль може мати різну форму: кутник, швелер, закритий профіль, коритний профіль, Z-профіль, С-профіль, омега-профіль і інші. Гнутий профіль використовується для створення каркасів, огорож, полиць і інших конструкцій.
 • Сортовий прокат – це прокат з простою формою перетину: коло, квадрат, шестикутник, смуга, катанка і т.д. Сортовий прокат використовується для виготовлення осей, валів, шпинделей, проволоки і інших деталей.
 • Калібрований прокат – це сортовий прокат з високою точністю розмірів і поверхні. Калібрований прокат може бути круглим, квадратним, шестикутним або шпонками. Калібрований прокат застосовується для виготовлення інструментів, підшипників і інших точних виробів.
 • Фасонний прокат – це прокат з складною формою перетину: балка двотаврова, рейка, шпунт Ларсена, шахтна стойка і т.д. Фасонний прокат використовується для створення несучих конструкцій, залізничних шляхів, свайних фундаментів і інших елементів.
 • Трубопрокат – це прокат з круглим, овальним, прямокутним або іншим порожнистим перетином. Трубопрокат може бути електрозварним, безшовним, холоднотягнутим або гарячекатаним. Трубопрокат може бути з чорного, нержавiючого, кольорового металу або сплаву. Трубопрокат використовується для транспортування рідин, газів, пари, для водопостачання, опалення, вентиляції і інших цілей.

З металопрокату можна виготовити різні металовироби: метизи, кріплення, пружини, фланці, профнастил, кованки і т.д. Металовироби мають свої характеристики і області застосування.

Різноманітність металопрокату: більше 50,000 позицій в наявності!

Чорні метали отримали широке поширення завдяки своїм численним перевагам: різні форми і властивості, висока міцність, великий термін служби, багато методів обробки. Просто використовуйте їх для своїх потреб!

– Сталеві труби

Найбільш ходові, “чорні” труби. Можуть бути різних видів сталей. Випускається з прямоугольной, квадратної і круглої форми січення, які також відрізняються в свою чергу способами виготовлення і застосування:

 • водо-газо-провідна (ВГП, ДУ – діаметр умовний, тільки він маркується внутрішнім діаметром у мм);
 • гарячекатана безшовна;
 • холоднодеформована безшовна;
 • прецизійна (підвид х/д дуже високої точності);
 • електрозварювальна (овальна, плоскоовальна, кругла, профільна квадратна, профільна прямокутна);
 • спіральношовні;
 • емальовані;
 • котельні;
 • насосно-компресорні;
 • обсадні; бурильні;
 • чавунні;
 • оцинковані;
 • демонтаж чи БУ.

Маркуються зовнішнім діаметром та товщиною стінки в мм. Маленькі діаметри йдуть 6 м, великі 12 м завдовжки. Наш металокалькулятор допоможе розрахувати вагу по довжині будь-якої труби.

– Листи сталеві

Металопрокат Основа для виготовлення інших видів металопрокату, що має широкий спектр використання. За способами виробництва поділяються на: оцинкований або з полімерним покриттям (для цього на метали такого виду наносять спеціальне цинкове покриття плюс пофарбований поліестер з грунтом, що застосовуються для виробництва металочерепиці) – холоднокатаний підкат, і просічно-витяжний, рифлений – гарячекатаний підкат. Бувають спеціальні види листів – біметалічний, електротехнічний, перфорований.

– Смуга г/к (Штаба)

Є гарячекатаною сталевою пластиною з прямокутним перетином, яка виготовляється з різних типів сталі (ст3 використовується для штампування, заземлення), у тому числі з конструкційної та пружиною (60С2А застосовується для виготовлення ресор, різних деталей). Найчастіше йде 6 -метрової довжини. Має масу типорозмірів. Іноді її називають “шиною”.

– Арматура

Сортовий довгомірний металопрокат, найчастіше у вигляді лозини з ребристою поверхнею. Зазвичай виготовляється з низьколегованої та вуглецевої сталі, використовується у будівництві та армуванні бетонних споруд. Можливо в мотках чи прутках 12-метрової довжини, упакованих у пачки 3-5 тонн. Окремо пропонуємо клієнтам з великою знижкою неліквід арматури (коротиш).

– Кутник г/к

Має вигляд літери П у розрізі (дві полиці розташовані під кутом 90 градусів). Використовується у будівництві, машинобудуванні, з’єднанні виробів з дерева та металу. Можливо і різнополочним. Катають по рядовій та низьколегованій сталі. Підписується він розмірами полиць та їх товщиною у міліметрах. Міра 9/12 метрів, деякі заводи додають до пачок НДЛ.

– Швелер г/к

Має у розрізі вигляд букви П. У продажу зустрічаються позначення П (з паралельними гранями) та У (посилений, з потовщенням до основи). Йде довжинами 6 та 12 метрів, деякі заводи допускають у пачках наявність до 15% НДЛ (немірної довжини). Буває по ст3 (S235) та 09Г2С (S275, S355). У вітчизняній класифікації називається “номерами”, які позначають розмір основи в сантиметрах. Міжнародне позначення: UPE та UPN.

– Квадрат

Один із видів сортового прокату, що випускається у формі прутів з квадратним перетином, є основою при виготовленні різних деталей, а квадратна заготовка (трубна заготовка) служить основою для створення сортового, фасонного прокату та б/ш труб. Спектр сталей широкий: ст3, ст20, ст45, ст40Х, ст65Г, нержавіюча сталь.

– Круг

Випускається у вигляді прутів з круглим перерізом, методом холодної та гарячої прокатки і використовується як заготовки при виробництві безшовних труб, втулок та іншого. Вибір сталей ще більше, ніж у квадрата і розмірний ряд теж (5.5 – 450 мм).

– Шестигранник

У розрізі це правильний шестикутник із однаковими гранями. Застосовується у виготовленні гайок та шестигранних ключів.

– Двотавр чи балка

Фасонний прокат, що виготовляється методом гарячої прокатки із сталевих злитків з поперечним перерізом у формі літери «Н», завдяки якій має несучу здатність та витривалість як опорні елементи. Витримує поздовжні та поперечні навантаження. Міжнародні позначення: IPE (нормальні), IPN (з ухилом внутрішніх граней), HEA, HEB, HEM (широкополочні та колонні). Часто закордонна довжина зустрічається 12 100 мм.

– Рейка

Застосовується на залізниці, в метро, ​​для переміщення рухомого складу, для руху трамваїв та козлових кранів. Позначають літерою Р або КР та номерів рейки (залежить від розміру). Довжина: міра.

– Шахтна стійка

Використовується в шахтах: СВП 22, СВП 27, СВП 33.

– Вагонна стійка

У виробництві вагонів всіх типів.

– Шар

дробильний або дрібний – для подрібнення гірських порід чи руди. Називається своїм діаметром у мм.

– Шпунт Ларсена

Л4, Л5-розум – вітчизняне позначення (AZ26, GU 14N, GU 16N, 18N, GU22N, C9 – іноземні). Використовується для будівництва пірсів, причалів, насипів землі при зведенні автомагістралей та залізничних колій, штучних островів тощо. Більш детально кожну позицію ми опишемо у відповідній підрубриці.

Більш детально кожну позицію ми опишемо у відповідній рубриці або товарі.

P.S. Ми можемо бути вашим постійним партнером!