Дріт сталевий ціна. Купити дріт в Україні

Дріт сталевий – металевий виріб у вигляді шнура (мотузки) поставляється в мотках (бухтах), довжина яких може досягати кілька сот метрів. У більшості випадків, сталева дріт має круглий перетин.

Виготовляється дріт, методом протягування заготовки (катанки) через фільєру (спеціальні звужені отвори) на спеціальних волочильних верстатах.

  • процес волочіння буває сухим і мокрим (з мильним порошком або розчином), гарячим і холодним і робиться різними способами. Далі йде обробка – початкова, кінцева.
  • По паралельності обробки – одно- або багато ниточної.
  • По кратності переходів – одно- або багаторазове. І по рухливості волоки – через нерухому або обертову. «Дріт» різниться також по хім. складу, може бути оцинкованої, нержавіючої або з кольорового металу. Основна величина – діаметр «проволоки».

З дроту роблять «колючку», різні металовироби, електроди, кабелю, сітку …

Ми працюємо без посередників, безпосередньо з виробниками. Наші ціни на дріт – дуже гнучкі. Працюємо без вихідних та перерв, можемо організувати доставку і не тільки. Врахуємо всі Ваші побажання і інтереси. У нас величезний асортимент різних видів дроту: Вр, необроблена, нержавіюча, оцинкована, оцинкована низьковуглецевий, пружинний, зварювальний і термооброблена. Якщо у вас залишилися питання або потрібна допомога в підборі, звертайтеся до менеджера нашої компанії.

Ми здійснює доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривому ріг, Полтаву, Миколаїв, Нікополь, Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь. У нас Ви завжди зможете придбати як металопрокат за доступною ціною як оптом так і в роздріб.

Ціни на дріт сталеву і її види