Дріт сталевий ціна. Купити дріт в Україні

Дріт сталевий – металевий виріб у вигляді шнура (мотузки) поставляється в мотках (бухтах), довжина яких може досягати кілька сот метрів. У більшості випадків, сталевий дріт має круглий перетин.

Виготовляється дріт, методом протягування заготівлі (катанки) через фільєру (спеціальні  звужені отвори) на спеціальних волочильних верстатах.

  • процес волочіння буває сухим і мокрим (з мильним порошком або розчином), гарячим і холодним і робиться різними способами. Далі йде обробка – початкова, кінцева.
  • По паралельності обробки – одно- або багато ниточної.
  • По кратності переходів – одно- або багаторазове. І по рухливості волоки – через нерухому або обертову. «Дріт» різниться також за хім. складом, може бути оцинкованим, нержавіючим або з кольорового металу. Основна величина – діаметр «проволоки».

З дроту роблять «колючку», різні металовироби, електроди, кабель, сітку …

Ми працюємо без посередників, безпосередньо з виробниками. Наші ціни на дріт – дуже гнучкі. Працюємо без вихідних та перерв, можемо організувати доставку і не тільки. Врахуємо всі Ваші побажання і інтереси. У нас величезний асортимент різних видів дроту:  необроблений, нержавіючий, оцинкований, оцинкований низьковуглецевий, пружинний, зварювальний і термооброблений. Якщо у вас залишилися питання або потрібна допомога в підборі, звертайтеся до менеджера нашої компанії.

Ми здійснюємо доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривого Рога, Полтави, Миколаєва, Нікополя, Енергодара, Мелітополя, Бердянська, Маріуполя. У нас Ви завжди зможете придбати металопрокат за доступною ціною як оптом так і в роздріб.

Ціни на дріт сталеву і її види