Листовий метал в Україні: сталевий лист гарячекатаний – купити, ціна

Лист сталевий використовується в різних галузях, у тому числі в будівництві, автомобілебудуванні і техніки, виробництво яких від цього залежить.

Листовий метал – це металевий матеріал, що отримується методом гарячої або холодної прокатки. Гарячекатані листи міцніші, але менш точні, ніж холоднокатані. З них виготовляють багато конструкцій/заготівлі, а також з нього виготовляють сортовий прокат, такий як куточки, швелери, двотаври та ін. Це пов’язано з тим, що він легко піддається механічній обробці простим способом, включаючи згинання, зварювання, різання, штампування тощо.

Що таке листи металеві гарячекатані?

Якісні сталеві вироби століттями створюються у процес прокатки металевих злитків. Металургійні заводи у всьому світі використовують цей метод для промислового виробництва своєї продукції. 

Гарячекатаний лист – це металевий лист, виготовлений з чорного металу методом гарячої прокатки, і є першим етапом у виробництві листового прокату. Його формують шляхом пластичної деформації у стані гарячої прокатки, а потім розрізають на потрібну ширину. Для виробництва використовують: сляби (заготівлі), недокат із цеху гарячої прокатки, що надходять з обтискного цеху.

Виробництво: регламентовано стандартами та вимогами якості. Починається з використання слябів чи заготовок, які є проміжними продуктами металургійного процесу. Заготівлю нагрівають у печах до температури вище 1700°С. Потім вона надходить у прокатний стан, де за допомогою валів досягає бажаної товщини та проходить остаточну термічну обробку. Після прокатки може проводитися додаткова обробка, така як різання на листи заданого розміру, обробка поверхні (оцинкування, травлення) та інша механічна обробка. Після цього вони фасуються в пачки вагою від 2 тонн, з етикетками (іноді QR-кодами) із зазначенням: виробника, плавки, партії, групи міцності, сорт та всіх розмірів.

Сфери застосування: будівництво, в машинобудуванні, автомобілебудуванні, авіації, суднобудуванні, промислових товарах, енергетиці, сільському господарстві і т. д. Як варіант, його просто купують як сировину для подальшої обробки та виробництва. Як варіант, його просто купують як сировину для подальшої обробки та виробництва. Загалом, він використовується в багатьох сферах бізнесу через його низьку ціну та широку доступність. Його низька вартість обумовлена ​​його розташуванням на початку ланцюжка виробництва металопрокату, де виконується найменше технічних операцій.

Переваги з точки зору економічності та якості значні: він має високі механічні та фізичні властивості, що перевершує холоднокатану сталь. Це робить листи з гарячекатаного прокату популярним матеріалом, навіть у таких галузях, як аерокосмічна промисловість. Інші його переваги:

 • простота виробництва, низька собівартість прокату проти іншими способами прокатки;
 • доступність у різних товщинах, ширинах та довжинах;
 • непогана корозійна стійкість;
 • стійкий до високих температур та впливів навколишнього середовища;
 • висока міцність проти великих навантажень – це робить його популярним матеріалом.

Однак, існують і деякі недоліки:

 • у процесі виробництва допускається неточність розмірів;
 • металеві поверхні легко ушкоджуються, дряпаються, стають шорсткими, іржавіють і т.д.
 • відносно висока ціна, хоча він все одно залишається затребуваним матеріалом завдяки своїм перевагам.

Де купити листовий прокат г/к?

У нашій компанії ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» можна купити високоякісну продукцію, вироблену відповідно до міжнародних стандартів якості, а також швидку та надійну доставку У нашому асортименті є листи гарячекатані різних марок сталі, з великим діапазоном розмірів.

У нас ви можете замовити готові листи відповідно до ваших вимог та потреб.

Пропонований нами гарячекатаний лист ділиться на кілька категорій в залежності від унікальних властивостей і характеристик застосування, а саме Лист: Стандартний гарячекатаний (найпопулярніша позиція), лист виготовлений відповідно до технічних умов, ресорно-пружинний (використовуються у виробництві ресор і пружин) і конструкційний (підвищена міцність та корозійна стійкість), рифлений (підвищення зчеплення), зносостійкий (підвищена стійкість до зносу, за важких умов експлуатації) та сталева смуга.

Ми пропонуємо широкий вибір параметрів:

По товщині: від 1 мм до 250 мм, з обрізними кромками або необрізними АЛЕ залежно від вашого вибору.

По ширині різання: від 500 мм до 12000 мм для задоволення потреб.

За формою: рулон, смуга чи лист – на ваш вибір.

За точністю прокату: ми пропонуємо підвищену точність – клас А, та нормальну точність – клас Б.

По площині: вкрай високу – ПЗ, високу – ПВ, покращену – ПУ та стандартну – ПН, щоб задовольнити потреби різних додатків.

Травлення: ми також пропонуємо травлення як додаткову послугу або як готовий лист, щоб покращити його зовнішній вигляд та властивості.

Індивідуальні розкрої за вашими вимогами: різання під кутом 90 градусів унеможливлює скоси різання та серповидність самого листа.

Потрібний обсяг замовлення: телефонуйте домовимося!

По марки стали:

Вибір марки сталі має враховувати конкретні вимоги вашого проекту, його бюджет та можливості використання кінцевого виробу.

 • Бюджетний варіант: Звичайний сталевий лист (1-3 кп/пс/сп), невисока вартість, але низькі механічні властивості та корозійна стійкість.
 • Сталь середньої якості: конструкційна сталь (08 кп/пс, ст20, ст45, ), яка має більш високі механічні властивості, ніж рядові сталі, але все ще відносно доступна за ціною.
 • Спеціалізований лист: такий як ресорно-пружинна сталь (65Г), низьколегована сталь (30ХГСА), котельна сталь (09Г2С), нержавіюча сталь (12Х18Н10Т), інструментальна сталь (Р6М5) та судосталь (ХСНД). Вони мають вищі механічні властивості та/або особливі властивості, але коштують значно дорожче.

Ми є офіційними представниками заводів-виробників, таких як: Запоріжсталі (найбільший металургійний завод Європи), ММК (Маріупольський металургійний комбінат), Криворіжсталі, Азовсталі, ДМК (Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Дзержинського), АМК (Алчевський металургійний) інші.

Як вибрати оптимальний розмір, форму та сталь г/к листа?

Рекомендуємо, як експерти у металургії, при виборі оптимального товару для конкретного проекту враховувати такі характеристики:

 • Товщина – один із найважливіших параметрів, що впливають на міцність та вагу конструкції.
 • Розмір – вибір розміру залежить від розміру та вимог до дизайну.
 • Марки сталі – різні марки сталі мають різні механічні властивості, такі як міцність та корозійна стійкість.
 • Технологія виробництва – різні технології виробництва впливають на якість та характеристики.
 • Класифікація за стандартами – має відповідати певним стандартам, таким як ASTM, EN, ДСТУ тощо.
 • Спосіб обробки поверхні – для покращення його властивостей за необхідності.

У нас на весь гарячекатаний прокат найкраща ціна на ринку за тонну за метр

Вартість листа гарячекатаного залежить від його характеристик, розмірів та виробника.

 • У свою чергу, ми надамо вам найкращий вибір ціна/якість/кількість/доставка/додатковий сервіс.
 • На нашому сайті ви легко зможете вибрати відповідний варіант або зателефонувати нам безпосередньо.
 • Калькулятор листового прокату допоможе розрахувати вагу та інші параметри, оформити замовлення.
 • Ми працюємо по всій Україні, забезпечуючи швидку та надійну доставку.
 • Якщо знайдете дешевше, звертайтесь!

У нас тільки сертифікований листовий метал г/к із гарантією та захистом від браку!