ГК – ціна. Купити лист гарячекатаний в Україні

Гарячекатаний Лист – первинна форма (початкова стадія) листового металопрокату, що логічно випливає з назви, на стані гарячого прокату. Виготовляється з слябів (заготовок), недокатів в цеху гарячої прокатки, які потрапляють туди з обжимного цеху.

Матеріал для сталевогогарячекатаного листа – сталь легована, вуглецева або конструкційна. ГК лист (г / к) виготовляється з слябів (проміжний продукт металургійного виробництва, іншими словами – сталева заготовка), які після розігрівання в печі надходять в прокатний стан, де за допомогою валів доводяться до потрібної товщини відповідно до державних стандартів і проходять фінальну термічну обробку .

Г/К може мати товщину від 1.2 міліметрів до 200 міліметрів, бути з обрізної О і не обрізної АЛЕ кромкою, будь-якого розкрою (ширина від 500 міліметрів і довжина від 1000 мм), травлёний і без травлення.

Також гарячекатаний лист характеризується:

  • по точності (підвищена – клас А, і нормальна – клас Б),
  • площинності (вкрай висока ПО, висока ПВ, поліпшена ПУ і стандартна ПН)
  • і марки стали (звичайна 1-3 кп / пс / сп, конструкційна 08 кп / пс, рессорно-пружинна 65Г, низколегированна 30ХГСА, котельня 09Г2С, нержавіюча 12Х18Н10Т, інструментальна Р6М5 і Судосталь ХСНД).

Гарячекатані листи знаходяться на початку ланцюжка металопрокатного виробництва, над ними проводиться найменшу кількість технологічних операцій, результатом чого звичайно ж є невисока вартість.

Г\К широко використовується у всіх галузях і напрямах бізнесу, як найбільш дешевий і доступний вид листового прокату. Або ж закуповується просто як заготівля для подальших обробок (ПЛАСКЕ лист г \ к). Листова сталь. металевий лист.

За якістю і ціною гарячекатані листи ділять на:

  • товарну не кондицію;
  • ТУ (мало габарит, відсортовує, другий сорт);
  • Гостовский (перший сорт).

Відповідно, лист гарячекатаний дешевий і поганий, середній, і хороший, але дорогий.

  • Однією з різновидів г / к листа – є лист «РІФЛЕНКА» перфоровані металеві.
  • А найпопулярнішим виробом – ПВЛ (просічно-витяжний лист).
  • Гарячекатаний прокат має форму: рулону, листа, картки або смуги.

Виробниками листа гарячекатаного в Україні є – ВАТ «Запоріжсталь», Маріупольський ММК ім. Ілліча, «Азовсталь» і Алчевський МОЗ. У Росії – «Северсталь» (Череповецький МОЗ), Липецький МК, Магнітогорський МК. Проводять згідно з ГОСТ 16523-97, ГОСТ 19281-89, ГОСТ 19903-74, ГОСТ 14637-89. ООО “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ” реалізує сертифікований металопрокат і здійснює доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривому ріг, Полтаву, Миколаїв, Нікополь, Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь.

Ціна на лист сталевий гарячекатаний, Листовий прокат Г / К