Лист ПВЛ – ціна. Купити просічно-витяжний лист в Україні

Просічно-витяжний лист (перфорація) – це по суті виріб з листового прокату, але продається нарівні зі звичайними листами, так як десь замінює їх. Проводять його просіченням з подальшою витяжкою з листової сталі.

Просічно-витяжний лист – сталевий лист, який за допомогою одночасної просічки та витяжки, перетворюється у полотно з рифленою поверхнею. Виробництво передбачає виготовлення отворів в металі певної форми. Далі, для того, щоб надати листу необхідну форму, його пропускають крізь валки. Завдяки своїм конструкційним особливостям, цей лист удвічі легший за лист цільнометалевий, але міцність при цьому суттєво не зменшується.

Призначення листа просічно-витяжного – сходи, підлоги, віконні решітки виробничих приміщень, використовується також при виготовленні легких металоконструкцій, при капітальних ремонтах різноманітних цехів та вентильованих фасадних систем.

ПВЛ лист йде по ТУ У 27.1-25484714-001-2002 и ГОСТ 8706-78

  • В основному лист ПВЛ виробляють з товщини 2 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм.
  • Ширина і довжина листа ПВЛ може здаватися будь-яка, в залежності від розмірів заготовок і напрямки волокон металу в них.
  • Межі 500-1250 мм на 1000-3000 мм, з кроком осередків 90 мм і 110 мм.

Квадратний метр просічно-витяжного листа більше ніж в два рази легше, при не на багато меншою міцності. Прекрасний для легких металоконструкцій, підлог, сходів, капітальних ремонтів цехів.

ПВЛ не може мати розривів, тріщин напруги і розшарувань більше двох мм, допускаються задирки і щербини. І в кінці них, з одного боку, завжди залишається неробоча смужка. А також допускається присутність зазубрин та задирок, з одного боку яких, у кінці завжди присутня неробоча смуга.

Компанія ТОВ «ТОНМЕТХОЛДІНГ» займається постачанням ПВЛ безпосередньо від заводів-виробників до споживача.

Географія постачань листа від компанії охоплює такі міста, як Запоріжжя та область, Рівне, Нікополь, Кривий Ріг, Київ, Одеса, Миколаїв та інші міста України. Вся продукція компанії має сертифікати виробника. Також компанія має можливість поставити лист з індивідуальними розмірами за попередньої домовленісті з виробником.

Замовити лист ПВЛ Ви можете зателефонувавши нам по телефону, відправивши замовлення на факс або електронну пошту. ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» реалізує сертифікований металопрокат і здійснює доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривому ріг, Полтаву, Миколаїв, Нікополь, Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь. У нас Ви завжди зможете придбати лист ПВЛ як оптом так і в роздріб.

Ціни на ПВЛ лист (просічно-витяжної) і його види

ПВЛ лист (просічно-витяжної)