Лист ПВЛ – ціна. Купити просічно-витяжний лист в Україні

Просічно-витяжний лист (перфорація) – це по суті виріб з листового прокату, але продається нарівні зі звичайними листами, тому як десь замінює їх. Проводять його просіченням з подальшою витяжкою з листової сталі.

Просічно-витяжний лист – сталевий лист, який за допомогою одночасної просічки та витяжки, перетворюється у полотно з рифленою поверхнею. Виробництво передбачає виготовлення отворів в металі певної форми. Далі, для того, щоб надати листу необхідну форму, його пропускають крізь валки. Завдяки своїм конструкційним особливостям, цей лист удвічі легший за лист цільнометалевий, але міцність при цьому суттєво не зменшується.

Призначення листа просічно-витяжного – сходи, підлоги, віконні решітки виробничих приміщень, використовується також при виготовленні легких металоконструкцій, при капітальних ремонтах різноманітних цехів та вентильованих фасадних систем.

Лист йде по ТУ У 27.1-25484714-001-2002 и ГОСТ 8706-78

  • В основному лист  виробляють з товщини 2 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм.
  • Ширина і довжина листа може здаватися будь-яка, в залежності від розмірів заготовок і напрямки волокон металу в них.
  • Межі 500-1250 мм на 1000-3000 мм, з кроком осередків 90 мм і 110 мм.

Квадратний метр просічно-витяжного листа більше ніж в два рази, легше за не на багато меншої міцності. Прекрасний для легких металоконструкцій, підлог, сходів, капітальних ремонтів цехів.

ПВЛ не може мати розривів, тріщин напруги і розшарувань більше двох мм. Допускаються задирки і щербини. Та наприкінці них, з одного боку, завжди залишається неробоча смужка.

Компанія ТОВ «ТОНМЕТХОЛДІНГ» займається постачанням безпосередньо від заводів-виробників до споживача.

Географія постачань листа від компанії охоплює такі міста, як Запоріжжя та область, Рівне, Нікополь, Кривий Ріг, Київ, Одеса, Миколаїв та інші міста України. Вся продукція компанії має сертифікати виробника. Також компанія має можливість поставити лист з індивідуальними розмірами за попередньої домовленості з виробником.

Вибравши компанію «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» своїм постачальником металопродукції ви отримуєте ряд переваг: придбання сертифікованого гарячекатаного листа з кращої марки сталі підвищеної точності прокатки, високої площинності, чіткого обріза кромки, будь-якого розкрою; індивідуальний підхід як до фізичних так і юридичних осіб; зручну систему оплати і гнучку систему знижок; цілодобову службу доставки в найкоротші терміни; кращі умови для довгострокових партнерських відносин!

Замовити лист ПВЛ Ви можете зателефонувавши нам по телефону, відправивши замовлення на факс або електронну пошту. ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» реалізує сертифікований металопрокат і здійснює доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Полтави, Миколаєва, Нікополя, Енергодара, Мелітополя, Бердянська, Маріуполя. У нас Ви завжди зможете придбати лист як оптом так і в роздріб.

Ціни на просічновитяжний лист в Україні