Рулон холоднокатаний, Штрипс і Холоднокатаная стрічка.

ТОВ “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ” пропонує широкий асортимент товарів: Рулон сталевий холоднокатаний, Штрипс металевий і Стрічка холоднокатана. Звертайтеся, ми запропонуємо вигідну пропозицію!

Купити Рулон сталевий в Україні

Рулон холоднокатаний (х / к) – змотаний мотком плоский металопрокат, за формою нагадує шпалери або туалетний папір. В рулонах спочатку виходить весь плоский прокат, який потім стає листовим: гарячекатаний лист, холоднокатаний, оцинкований, алюмінієвий … Тільки після порубки листи везуть на отжиг, травлення та іншу обробку.

Переваги холоднокатаного рулону в тому, що його можна порубати на будь-яку потрібну довжину. На відміну від листа, при переробці якого залишається відхід.

Нестача х / к – необхідна наявність спеціального обладнання для розмотування рулону (АПР).

Купити рулон Ви можете наступних типів:

  • гарячий по ГОСТ 19904-90, холодний по ГОСТ 16523-97,
  • оцинкований по ГОСТ 14918-80, стрічка по ГОСТ 503-81.

Оцинкований штрипс – вимогу розпустимо Ваш г \ к або х \ к рулон

Штрипс (х / к) – це розрізаний на автоматі поздовжнього різання рулон, свого роду заготовка (напівфабрикат) для подальшого виробництва, наприклад труби.

Купити Штрипс в Запоріжжі, доставка по всій території України.

ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» реалізує сертифікований металопрокат і здійснює доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривому ріг, Полтаву, Миколаїв, Нікополь, Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь.

Наші співробітники з радістю Вас проконсультують і будуть раді допомогти! Вдалих всім продажів і будівництв !! Звертайтеся !!!

Стрічка сталева холоднокатана

Холоднокатаная Стрічка сталева – це штрипс до 100 мм завширшки. Буває термооброблена, з корозійностійкої і жароміцної сталі.

Наприклад пакувальна стрічка 0.8х32 мм марки 08пс використовується для запечатування пачок. Вага рулонів зазвичай від трьох до дванадцяти тонн.

Купити стрічку Ви можете в ТОВ “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ”, довіряйте професіоналам!

Ми даємо гарантію на всю продукцію, а так само ми допоможемо в пошуку транспорту!

Вигідні ціни на Рулон, Штрипс і Стрічку