Лист Х/К – ціна. Купити холоднокатаний лист в Україні

Лист холоднокатаний – вторинна форма листового металопрокату, який виходить шляхом прокатки гарячекатаного рулону в цеху холодної прокатки (лист ПЛАСКЕ х \ к). Лист холоднокатаний обов’язково проходить процес травлення (хімічний процес позбавлення від окалини).

Холоднокатаний Лист складається з вуглецевої сталі. Що виділяють його характеристиками є рівність і якість поверхні, щільна кристалічна решітка, що дозволяє використовувати холоднокатані листи при виробництві складних виробів і конструкцій, тому як він ідеально підходить для гнуття або холодного штампування.

Область застосування: холоднокатаний лист використовується в будівництві, машинобудуванні, електроенергетики, при виробництві різноманітних деталей. Саме з нього виготовляються різні профнастили, листи для покрівлі, перфорований лист.

Х/К лист дуже зручний для зварювання і відрізняється високою якістю поверхні

  • Х/К може мати товщину від 0.3 міліметрів до 4 міліметрів, бути з обрізної О і необрізної АЛЕ кромкою, будь-якого розкрою (ширина від 500 міліметрів і довжина від 1000 мм).
  • Сталевий холоднокатаний лист характеризується по точності (підвищений клас А і нормальний клас Б), площинності (вкрай висока ПО, висока ПВ, поліпшена ПУ і стандартна ПН) і марки сталі (звичайні 1-3 кп / пс / сп, конструкційні 08 кп / пс, рессорно-пружинні 65Г, сталистого ст20-45 і для витяжки 08Ю).
  • По витяжки розрізняють – глибоку, дуже глибоку і особливо глибоку.

За якістю і ціною листи холоднокатані ділять на:

  • не кондицію;
  • ТУ (мало габарит або другий сорт);
  • Гостовский (перший сорт).

Використовують холоднокатаний лист у всіх видах діяльності, як найбільш універсальний вид листового прокату. Холоднокатаний прокат має форму: рулону, штрипса, стрічки, листа, картки або смуги. Його завжди упаковують в короб, тому що він більш схильний до корозії. З нього можна робити гнутий профіль (куточок, швелер тощо). Відповідно, лист холоднокатаний дешевий і поганий, середній, і хороший, але дорогий.

Виробниками листа холоднокатаного в Україні є ВАТ «Запоріжсталь», Маріупольський ММК ім. Ілліча, «Азовсталь» і Алчевський МОЗ. У Росії – «Северсталь» (Череповецький МОЗ), Липецький МК, Магнітогорський МК. Проводять згідно з ГОСТ 19904-90, ГОСТ 16523-97, ГОСТ 9045-93, ТУ 14-4-404-97, ГОСТ 1577-93. ООО «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» реалізує сертифікований металопрокат і здійснює доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривому ріг, Полтаву, Миколаїв, Нікополь, Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь.

Ціна на лист сталевий холоднокатаний, Листовий прокат Х / К і його види