Сталева труба – ціна. Купити трубу металеву в Україні

Сталева труба – це металевий виріб завдовжки до 12 метрів, в поперечному перерізі представляють собою порожнистий коло або коло (обід, бублик), за винятком профільних і овальних. Тобто основними геометричними параметрами є діаметр (цього кола) труби, товщина металу (його стінка) і її довжина.

Що відносно способу виготовлення вони бувають:

  • електрозварні прямошовні (ГОСТ 10704-97), водогазопровідна ДУ (ГОСТ 3262-78), квадратна (ГОСТ 8639-78), прямокутна (ГОСТ 8645-78), безшовна холоднодеформовані (ГОСТ 8734-78), бурильні з різьбленням та інше.
  • Труби можуть цинкуватися, а також вироблятися з нержавіючої та кольорової сталі (для хімічної, медичної і харчової промисловості).
  • Труба б \ у (що була у використанні) також є ходовим товаром!

Труби знайшли широке застосування у всіх сферах: будівництві, машинобудуванні, видобувній галузі …

Компанія «Тонмет» пропонує широкий асортимент металевих труб, різних сталей і сплавів, діаметрів і перетинів, від метра до вагона. Ми здійснює доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривому ріг, Полтаву, Миколаїв, Нікополь, Дніпрорудний, Енергодар, Молочанськ, Токмак, Оріхів, Комишуваху, Мелітополь, Бердянськ, Приморськ, Кириллівку, Маріуполь. У нас Ви завжди зможете придбати як фасований так і сортовий металопрокат за доступною ціною як оптом так і в роздріб.

Ціна на сталеву трубу (металева)