Купити сталеві труби за вигідною ціною: ми – кращі постачальники трубного прокату в Україні

Вам потрібні сталеві труби для будівництва, ремонту, виробництва або іншої діяльності? Ви хочете купити якісні і надійні труби за розумними цінами? Тоді ви звернулися за адресою. Ми — компанія, яка спеціалізується на продажу трубного прокату різних видів, розмірів, форм і характеристик.

Сталева труба (steel pipe) — це довге порожнисте металеве виріб з порожнім круглим перерізом, яке може досягати 12 метрів в довжину. Трубний прокат — один з найпопулярніших і найбільш затребуваних видів металопрокату. Він відрізняється великим розмаїттям асортименту, який залежить від діаметра, товщини стінки і способу виробництва виробів.

Спочатку металеві труби призначалися для передачі рідини, газу або пари, але з часом вони знайшли широке застосування в будівництві і спорудженні різних конструкцій. Вони використовуються в усіх галузях промисловості і міського/господарського будівництва і володіють високою міцністю, довговічністю, стійкостю до корозії і впливу агресивних середовищ.

Труби вироблені в нашій країні і експортуються по всьому світу.

В нашій країні виробляються всі види труб металевих, які користуються попитом на світовому ринку. Особливо цінуються безшовні цилiндричнi труби великого дiаметра з товстою стiнкою. Їх виробництво потребує високих технологiй i великих iнвестицiй, якi вимiрюються сотнями мiльйонiв доларiв. Також у нас є лiнii виробництва малих профiльних електрозварних труб, якi можна купити в Туреччинi або у нас в краiнi за 150 000 доларiв, залежно вiд стану. Лiнii по виробництву бiльш крупних зварних труб — будуть коштувати дорожче.

 • Сировиною для виробництва служить гарячекатаний рулон сталi ст3 (S235, S275), який розкатується на смугу. В малих дiаметрах використовується холоднокатаний рулон, виконаний зi сталi 08КП (DC01), так як вiн бiльш м’який. Для досягнення високої міцності без переплати за нержавіючу сталь, використовують сталь 09Г2С (аналог S355).
 • В якості аналогiв нержавiючих сталей використовуються iмпортнi марки: 201, 304, 321, 403.
 • Зазвичай трубний прокат зберігається на вулиці на великих площадках, навалом або на спеціальних підставках. Для перевезення використовують автотранспорт з металевими посиленними бортами.

Ми пропонуємо вам широкий асортимент трубного прокату різних видів, розмірів, форм і характеристик.

У нас ви знайдете будь-який вид металопрокату для будь-яких цілей і завдань.

Залежно від хімічного складу і вмісту сталі, труби можна поділити на наступні групи:

 • нержавіючі з кислотостійких і жаростійких сталей, які використовуються в космічній, авіаційній, медичній, нафтовій і газовій галузях, харчовій промисловості для проведення паров, газів, всевозможных рідин і кислот. Це найдорожчі і якісні сталеві труби;
 • вуглецевих з звичайної або низьколегованої сталі, які часто використовуються для водопроводов, нафтопроводов, газових магістралей. Це середній сегмент за ціною і якостю;
 • чорними з вуглецевої сталі без покриття, які застосовуються для виготовлення різної меблевої, контейнеров, стелажей, навесов, ангаров, арок, виноградников, теплиць, причепов, МАФов, кiоскiв, ларькiв, урн, спортивних тренажерiв, стоек, стовпiв фонарних, сходiв, перил, столiв, стiльцiв, антенн, вишок, кабiнок, шафчикiв, поштових скриньок i iншого. Це найдешевшi i поширенi товари.

Залежно вiд способу виробництва можна подiлити на наступнi групи:

 • електрозварними або просто зварними (ще буває називають їх шовними), якi виготовляються з полоси або рулона сталi шляхом зварювання країв. Цi труби мають зварочний шов по всiй довжинi або по спиралi;
 • цилiндричними безшовними холоднодеформированными i безшовними трубами гарячедеформированными якi виготовляються з кускiв сталi шляхом витягування через матрицю без зварювання. Цi вироби не мають зварочного шва i бiльш мiцнi.

Залежно вiд форми перерiзу можна подiлити на наступнi групи:

 • круглими якi мають кругле перерiз i є найпоширенiшими i унiверсальними;
 • овальними i плоскоовальними якi мають елiптичне перерiз i застосовуються для декоративних цiлей;
 • профiльними (квадратними i прямокутними) якi мають квадратне або прямокутне перерiз i використовуються для виготовлення металевих конструкцiй, меблiв, огорож i т.д.

Залежно від довжини, можна поділити на наступні групи:

 • мірні, які мають певну довжину в межах ГОСТ (0.5 – 12 м);
 • немірні, які мають випадкову довжину в залежності від виробництва;
 • кратнометрові, які мають довжину, кратну метру.

Залежно від якості, можна поділити на наступні групи:

 • звичайні труби, які мають стандартну точність розмірів і характеристик;
 • прецизійні, які мають підвищену точність розмірів і характеристик, витриманих до сотих часток миллиметра. Прецизійний трубний прокат є аналогом калiброваного в сортовому прокате. Вони виготовляються з безшовних труб холоднодеформированным або гарячедеформированным способом.

Залежно від економічних характеристик, можна поділити на наступні групи:

 • нових, які виготовляються з свіжої сировини і мають товарний вид;
 • встановлених, які виготовляються з колишнього в ужитку (БУ) труб шляхом пiскоструйної обробки або iнших методiв;
 • лежалих, які зберiгалися на складi довгий час i мають ржавчину, раковини, плавающу товщину стiнки i iншi дефекти;
 • некондицiйних, якi мають брак по виробництву, такий як зварена з двох кускiв (стики), бракований зварочний шов (непровары), не пройшли гидравлические испытания.

Вага метра погонного — це важливий економiчний фактор, який впливає на вартiсть труб. Деякi продавцi роздрiбу можуть занижувати цiну за метр, вказуючи неправильну товщину стiнки або дiаметр. Важливо також враховувати стан. На ринку є дешевi варiанти труб: колишнього в ужитку (БУ), встановлених, лежалих, некондицiйних. Вони можуть мати рiзнi дефекти: ржавчину, раковини, плавающу товщину стiнки, зварочний шов, непровари i т.д. Такi товари можуть вiдпускатися в 2-3 рази дешевше середньоринкової цiни труб.

Важливо знати! Як виняток з правил. В трубах, так званих «ДУ» в розмiрi вказується приблизний (з допуском) ВНУТРIШНIЙ ДIАМЕТР труби в мiллiметрах, в деяких випадках — рiвний приблизно аналогiчному розмiру пластикових труб в дюймах. Ну а потiм, по традицii, товщини стiнки виробу.

Нормативна документація

існує кілька типів труб згідно відповідним стандартам:

 1. Електрозварна прямошовна ДСТУ 8943:2019 (раніше ГОСТ 10704-91).
 2. Водогазопроводна ДСТУ 8936:2019 (раніше ГОСТ 3262-75).
 3. Профільні сталеві, включаючи профільну квадратну ДСТУ 8940:2019 (раніше ГОСТ 8639-82) і профільну прямокутну (раніше ГОСТ 8645-68 і ГОСТ 13663-86).
 4. Ц/т безшовна холоднодеформована ДСТУ 3666-97 (раніше ГОСТ 8734-78).
 5. Ц/т безшовна гарячедеформована ДСТУ 3667-97 (раніше ГОСТ 8732-78).
 6. Овальна (ГОСТ 8642-68) і плоскоовальна (ГОСТ 8644-68).
 7. Оцинкована , яка може бути виготовлена з оцинкованого рулону або цинкована після виготовлення згідно ДСТУ 8936:2019 (раніше ГОСТ 3262-75).
 8. Нержавіюча зварна або шовна ДСТУ ISO 1127:2013.
 9. Спиралешовна за ГОСТ 20295-85.
 10. Обсадні за ДСТУ 8932:2019.
 11. Бурильні для нафтової і газової промисловості ДСТУ EN ISO 11961:2021.
 12. Котельні ТУ 14-3-190 і 14-3-460.
 13. Емалевана ДСТУ 8943:2019.
 14. Чавунна ДСТУ Б В.2.7-201:2009.
 15. Алюмінієва кругла ГОСТ 18482-7 і алюмінієва профільна ГОСТ 22233-93, 18475-82, 18482-79, 8617-81.
 16. Мідна ГОСТ 617-2006, латунна ГОСТ 494-90, бронзова ГОСТ 1208-14 і ТУ 1846-106-323-2001, а також мідно-нiкелева ГОСТ .

Всi цi державнi стандарти i технiчнi умови пiдтверджуються заводськими сертифiкатами.

Переваги покупки металевої труби в компанії ТОНМЕТ ХОЛДИНГ

Якщо ви хочете купити сталеві труби високої якості за доступними цінами, то зв’яжіться з нами прямо зараз. Ми відповімо на всі ваші питання і допоможемо вам зробити правильний вибір. Трубний прокат — це наша спеціалізація і наше покликання.

 • Гарантуємо вам високу якість, яка підтверджується відповідними ГОСТами, ДСТУами або ТУами. Ми також надаємо вам сертифікати заводу-виробника. Ми працюємо тільки з перевіреними і надійними постачальниками сталевих труб, які виробляють їх в нашій країні і експортують по всьому світу.
 • Пропонуємо вам кращі ціни на труби, які залежать від ваги метра погонного, стану, хімічного складу і марки сталі, способу виробництва і інших факторів. Ми також враховуємо ваші побажання і інтереси по оплаті і доставці.
 • Можемо привезти вам будь-яку партію, яку ви захочете купити, в найкоротші терміни. Ми економимо ваш час і гроші.
 • Працюємо з фізичними і юридичними особами. Ми приймаємо замовлення будь-якого обсягу і складності. Ми готові виконати для вас будь-яке завдання.
 • Ми слідкуємо за новинками і тенденціями ринку. Ми постійно удосконалюємо наш сервис і якість нашої продукції. Ми знаємо все про трубний прокат.

Ми цінуємо наших клiєнтiв i прагнемо до довгострокового спiвробiтництва. На нашому сайтi ви можете ознайомитися з повним асортиментом наших труб, дiзнатися їх характеристики, цiни i наявнiсть на складi. Ви можете оформити онлайн-замовлення або зателефонувати нам по телефону. Ми оперативно обробимо вашу заявку i зв’яжемося з вами для уточнення деталей.

Але це ще не все. Ми також пропонуємо вам додаткові послуги по обробці труб.

Ми можемо виконати для вас:

 • різку за розміром;
 • зварку в конструкції;
 • фарбування або оцинковку;
 • виготовлення виробів з труб за вашим замовленням;
 • доставку труб за вашою адресою.

Вибираючи труби, рекомендуємо звернути увагу на такі параметри, як діаметр (зовнішній і внутрішній), форма перерізу (кругла, овальна, квадратна і т.д.), товщина стінки (тонкостінна або товстостінна), довжина (мірна, немірна або по ГОСТ), спосіб виробництва (безшовний або електрозварний), хімічний склад і марка сталі (вуглецева, нержавіюча, кольорова і т.д.), якість (звичайне або прецизійне) і економічні характеристики (нові або б/у труби).

Не пропустите свiй шанс купити труби за вигiдними умовами. Звертайтеся до нас, i ви не пошкодуєте про свiй вибiр. Ми чекаємо на вас!