ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ»

оптовий постачальник металопрокату в Україні

ТОВ “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ” – Постачальник металопрокату: Метал чорний, нержавіючий та кольоровий.

 

ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» (Tonmet Holding, LLC) — підприємство, що працює на ринку металопрокату з 2005 року та є найбільшим постачальником металопродукції в Україні. За цей час ми зарекомендували себе надійним партнером. Основним напрямком нашої роботи є оптова та роздрібна торгівля продукцією металургійного виробництва. За роки роботи нашими клієнтами стали сотні підприємств та організацій, що реалізують десятки тисяч тонн металу. Ми сплачуємо податки та створюємо робочі місця.

Ми пропонуємо широкий асортимент металопродукції: 

Маємо найширший вибір металопрокату на ринку України. Ми впевнені, що можемо забезпечити ідеальний метал будь-якого обсягу та типу сталі. Незалежно від галузі або сфери застосування, ми поставляємо металопрокат найвищої якості за доступними цінами. Пишаємося тим, що надаємо якісну продукцію та відмінне обслуговування клієнтів.

Чорний метал

Чорний металопрокат – це один із основних видів металопродукції, який широко використовується в різних галузях промисловості, будівництва та виробництві різних виробів. Чорна сталь, з якої виготовляється чорний металопрокат, відрізняється високою міцністю, стійкістю до корозії та довговічністю. Виготовляється у вигляді листів, смуг, труб, профілів та інших виробів різної форми та розмірів. Він може бути виготовлений з вуглецевої або легованої сталі

– Листовий металопрокат

Його одержують прокаткою гарячих слябів або блюмів, прокатаних або відлитих на спеціальних обтискних станах. Має велику класифікацію типів як прокату так готових виробів, детальніше Ви можете ознайомитись у розділі «Металопрокат».

Основні види листів: г/к лист (рядовий та інші), рифленка, х/к лист (при поставках на експорт обертають у спеціальну плівку). Оцинкований лист підійде якщо вам потрібна поверхня, яка має захист від корозії, цей тип буде найбільш оптимальним варіантом по співвідношенню ціна/якість.

 • Марки стали: ст0 – ст20 (де ст3пс найвідоміша і має широкий ряд товщин), ст45, ст40 х, 30хгса, 10хснд, 30MnB5, 60c2a, 17г1с (s275), 09г2с (s355), та інші.
 • Товщина листового прокату: варіюється від 0,2 до 250 мм. Може бути оцинкований шар завтовшки (залежно від виробника): 100, 140, 275 та 350 грамів на квадратний метр.
 • Різання листового металу: проходить на лінії APR (автомат поперечному різанні).
 • Постачання: Весь лист до 10 мм включно – поставляються в пачках, які стягнуті 6-ми та більше сталевими стрічками. Товщина листа більше 10 мм – йде штучно. На упаковці, є дві бирки на яких вказується хтось виробник, плавка, партія, група міцності, сорт та всі геометричні розміри. Крім цього, частина даних ще дублюються у вигляді написів фарбою на верхньому аркуші. Останнім часом на бирці навіть стали розміщувати QR код – який відсканувавши, вам навіть може підтягнутися сертифікат якості на продукцію.

Стрічка, смуга, рулон (може бути «чорний» (гаряче/холодно катаний) або оцинкован, + з полімерним покриттям та алюмінієм). Він нарізається на пристрої під назвою АПР (автомат поздовжнього різання).

Гнуті профілі – представлені дуже великим переліком продукції, основні з них – це гнутий куточок і гнутий швелер, як рівнополочний так і не рівнополочний. Також у каталозі є С-профіль, коритний, зетовий, воротний, сигма/омега та інші. Тут можливе виконання замовлення двома способами:

 • на матриці/пуансоні з листа (будь-якої довжини не більше 3 м)
 • на прокатному стані (будь-якої довжини до 12 метрів) зі штрипсу.

Загалом компанія «Тонмет Холдинг» може запропонувати своїм клієнтам найрізноманітніший металопрокат, такий як ЧЖК та ГЖК (жесть), шахтна стійка, вагонна рейка та рейка. ПВЛ або «Просічка» – як її називають у народі зовні нагадує чимось сітку рабицю (не плутати будь ласка з рифленим листом).

– Фасонний та сортовий прокат

Одна із найширших категорій. Містить велику кількість типів та розмірів. Коротко перерахуємо їх.

Арматура – ​​лідер сегмента за популярністю та продажами. За назвою «арматурний прокат А240» часто поставляється гладке коло ст3. Клас А500С, відомий як А400/А500/А400с, є типом будівельної арматури, що найбільше продається на ринку України як вітчизняний, так і імпортний.

Різниця між фасонним та сортовим прокатом полягає в геометрії.

 • До «сорту» належить круглий (коло, катанка), квадратний прокат, шестигранник та катана смуга.
 • До «фасону» – шпунт ларсена, швелери гарячекатані, балковий прокат – двотаври, куточок катаний та спеціалізовані профілі.

Ще одним якісним металопрокатом є прокат, що калібрується. Це спеціально оброблені продукти з максимальною точністю та ідеальною поверхнею.

– Трубний прокат

Вибір трубопроводу також дуже великий. Труби безшовні холоднодеформовані та гарячедеформовані, а прецизійні – це їхній вдосконалений варіант. Труби шовні (електрозварні) – які діляться на круглі, овальні, плоскоовальні, а профільні труби можуть бути прямокутні чи квадратні.

 • Представлений імпортом та вітчизняними виробниками. По маркуванню в основному їздять зі ст08кп-3пс (S235), ст20 та 09Г2С (S355), також продаються труби з оцинкованої та нержавійки.
 • Вони поставляються довжиною 6, 9 або 12 метрів, упаковані в мішки, як листи, перев’язані стрічками та промарковані.
 • Є й бюджетний варіант – труба БУ.

Кольоровий та нержавіючий метал

Сьогодні це виключно імпортні позиції. На жаль, ви не знайдете мідний (латунний/бронзовий) або алюмінієвий лист українського виробництва. Нержавіюча сталь у нас буває підшипниковою, кріогенною, високоміцною, інструментальною, штампованою, швидкорізальною, корозійно-стійкою зазвичай і жароміцною, жароміцною релаксаційною та іншими.

Також, крім нержавіючого та кольорового металопрокату, компанія «Тонмет Холдинг» може запропонувати броньований і зносостійкий лист.

Вироби з металу

Пропонуємо такі як: дріт, рубана смуга (заготівля), картка гладка та рифлена в розмір, поковки (перекований сорт), спецсталі (жароміцні, електротехнічні).

Чому варто вибрати нас для покупки продукції із металу?

Завдяки багаторічній співпраці із заводами-виробниками своїм старим і новим клієнтам ми пропонуємо:

 • обробка заявок будь-якої складності та розміру;
 • послуги з різання металу, лазерне та плазмове різання, згинання профілю, прийом брухту;
 • будь-який вид оплат; попутну доставку чи пошук автотранспорту;
 • легке вчинення угод, індивідуальні умови;
 • безоплатна відповідь на будь-яке питання щодо металопрокату;
 • ідеальний сервіс;
 • працюємо «25/8».

ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» оптовий постачальник металопрокату в Україні Наша досвідчена команда завжди готова допомогти вам підібрати метал із міцної сталі, що відповідає вашим потребам. Ми надаємо найкращі розцінки на постачання металопродукції. Головна місія та мета компанії – максимально задовольнити потребу всіх бажаючих: як фізичних осіб, так і підприємств будь-якої галузі, збільшуючи при цьому валовий внутрішній продукт України.

Замовте будь-яку вагу та тип металу і ми доставимо ваше замовлення у вказаний термін.

Ми спеціалізуємося на продажі металопрокату високої якості  ➨ за конкурентними цінами. Обслуговування клієнтів на найвищому рівні, доставка завжди вчасно. З нами ви можете бути впевнені, що працюєте з найкращим оптовим постачальником в Україні. ➤ Наші металосклади в Україні пропонує Вашій увазі 🏗️ Низькі ціни на різноманітний металопрокат, сервіс на найвищому рівні ☑ Широкий вибір ⁘ Оптові та роздрібні закупівлі металопродукції ✈ Швидку доставку по Україні: Кропивницький, Вінниця, Полтава, Харків, Дніпро, Луганськ, Рівне, Чернігів, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Нікополь, Енергодар, Мелітополь, Тернопіль, Івано-Франківськ, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Одеса, Київ та інші міста. ☎ Телефонуйте!