Гнучка ціна
Знайшли дешевше - ми поступимося!
Ціна:
111
Оптовим покупцям* - особливі умови (від 5 тонн)
*Формуємо персональні комерційні пропозиції, надаємо вам інформацію про ціни у вигляді прайс-листів, або рахунків.
Холодне цинкування (електрохімічне, гальванічне) – покриття металевої поверхні шаром цинку використовуючи електролітичну реакцію. Металовиріб занурюють в гальванічну ванну, підключену до напруги електроструму. Осадження тонкого цинкового шару на сталеву поверхню здійснюється завдяки електрохімічній реакції, де цинк – анодна база, метал – катодна база. Необхідно підібрати оптимальний склад електроліту і напругу використовуваного струму для кращої реакції цинку і поверхні (залежно від складу сталі виробу). Зауважимо, що при осадженні цинку на поверхню виділяється водень. У ванни додають різні домішки для мінімізації концентрації іонів водню, оскільки він руйнує металеві тонкостінні вироби, пружини та інші поверхні з високовуглецевих сталей.
Відкрив метод гальванічного покриття фізик Борис Якобі. В ході фізичних експериментів в 1836 році було продемонстровано проходження металу через розчини під впливом електричної напруги. Борис Якобі продемонстрував процес розділення іонів і осідання позитивних – на катоді, негативних – на аноді.
Лінія холодного цинкування може бути повністю автоматизованою, ручною і напівавтоматизованою на виробничому комплексі. Ванни прямокутної форми виготовлені із сталі або поліпропілену. Процес гальваніки є шкідливим і небезпечним для працівників виробництва і для навколишнього середовища. Виробництво строго регламентується внутрішніми нормами, чітким порядком здійснення робіт, організації праці, графіками чищення ванн і утилізації відходів виробництва.
Гальванічне цинкування проходить при температурних показниках 20 – 40 градусів Цельсія (гаряче цинкування від 450 градусів Цельсія). Покриття цинком складає 6 -15 мкм (при гарячому цинкуванні 30-60 мкм). Поверхнею для нанесення холодного цинку може виступати будь-яка сталь, окрім високоміцної. Потрібна наявність наскрізних отворів для підвішування деталей. У виробах мають бути відсутніми кишені і зварні шви (бажано).
При гальванічному покритті поверхні цинком можливі відхилення від максимальної товщини, яка не впливає на характеристики оброблюваних виробів і деталей. На вигинах і з рельєфом особливої складності можливе нанесення цинку до 50 відсотків порівняно з іншими ділянками поверхні із 100 відсотковим покриттям.
Електрохімічна реакція осадження цинку, що протікає в гальванічній ванні, ідеально зберігає увесь рельєф первинного виробу. Відмітимо, що при покритті методом гальваніки виділяються і усі недоліки поверхні, сколи, подряпини (їх слід добре зачистити перед цинкуванням).
Деталі з гальванічним покриттям застосовуються:
Параметри покриття регулюються міждержавним стандарт Гост 9.301-86. Слід зазначити, що гальванічним покриттям можливе нанесення захисного цинкового шару в межах від 5 мкм до 15 мкм. Такого антикорозійного шару недостатньо для експлуатації виробів в умовах екстремально агресивного середовища. Ще один істотний недолік методу гальваніки – розмір ванни обмежує розміри виробів для процесу гальавнічного покриття.