Лист 1.1 - 1.3 мм некондиція х/к ?>

Купити некондицію Лист холоднокатаний 1,1 - 1,3 мм недорого в Україні

Ціна:

111

Оптовим покупцям* - особливі умови (від 5 тонн)

*Формуємо персональні комерційні пропозиції, надаємо вам інформацію про ціни у вигляді прайс-листів, або рахунків.

Гнучка ціна

Гнучка ціна

Знайшли дешевше - ми поступимося!

докладніше

Гарантуємо якість

Гарантуємо якість

Ми даємо гарантію на всю продукцію.

докладніше

Доставка та оплата

Доставка та оплата

Ми допоможемо у пошуку транспорту.

докладніше

Купити некондицію Лист холоднокатаний 1,1 – 1,3 мм в Україні – ціна

Лист 1.1 – 1.3 мм некондиція х/к (холоднокатаний) – найбільш рідкісна товарна позиція на українському ринку металопрокату. Виробники частіше пускають цю продукцію на переплавку, ніж випускають на ринок.

На професійному слензі така продукція може називатися “товаркою”, “перебиранням”, “ашкою”, “мірним листом”. “холодним”, “цешкою”, “сортуванням”.

Перед продажем такий лист вже зазвичай відсортований.

  • Товщини сортованого некондиційного листа відповідають ТУ в діапазоні від 0,5 до 4 мм і можуть йти з допуском 0,5 мм. Товщин понад 4мм у некондиційного листа холоднокатаного не буває.

Головними недоліками некондиційного х/к листа некондиції 1.1 – 1.3 є так званий перекат (явище, при якому один край листа може мати товщину більшу, ніж інший), порушення геометрії за діагоналлю, пліву, загини, подряпини, відхилення за хімією.

  • Для штампового виробництва такий лист є практично ідеальним, тому що при штампуванні зникають найголовніші недоліки – порушення геометрії. За маркою сталі такий лист не сортується – до однієї пачки часто потрапляють листи марок 08КП і 3ПС.
  • Перевага листа може проявлятися у можливості підібрати лист індивідуально за шириною (наприклад, відібрати весь лист метрової ширини або 1250мм, або покласти в пачку різні ширини від 1000 до 1500 мм).
  • Довжини, в рамках ТУ, будуть коливатися від 600 до 2500 мм, і тут також можна відібрати потрібні розміри. При підборі розмірів листа, можна також надати більш товарний вигляд продукції, підрубавши кромку.
  • Також до переваг можна записати невисоку вартість х/к листа некондиції 1.1 – 1.3, що при можливості вибору розмірів пачки і, таким чином, скорочуючи відходи, робить його досить вигідним придбанням.

Вартість такої продукції приблизно на 15% нижче стандартного прокату.

Компанія ТОВ “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ” – одна з небагатьох компаній на українському ринку, що пропонує такий вид продукції покупцям.

 

P.S. Ми можемо стати Вашим постійним партнером!