Лист Корозієстійкий 20Х13?>

Купити Прокат тонколистовий корозієстійкий 20Х13 недорого в Україні

Ціна (1 кв.м.):

Договірна

Для оптових покупців* - від 1 тонни

*Формуємо комерційні пропозиції, висилаємо прайс-лист, або виставляємо у вигляді рахунку.

Вигідна ціна

Вигідна ціна

Знайшли дешевше - ми поступимося!

докладніше

Гарантія

Гарантія

Ми даємо гарантію на всю продукцію.

докладніше

Доставка

Доставка

Мы поможем в поиске транспорта.

докладніше

Купить Корозієстійкий листовий прокат 20Х13 в Україні недорого

Корозієстійкий листовий прокат – один з різновидів металургійного прокату, який, крім інших фізичних властивостей, показує підвищену стійкість до впливу зовнішніх середовищ. Такий різновид прокату здатен зберігати свої експлуатаційні показники тривалий час при роботі у слабоагресивних розчинах.

Сортамент корозієстійкого листового прокату:

  • прокат тонколистовий (ГОСТ 5582-75);
  • прокат товстолистовий (ГОСТ 7350-77).

Матеріалом для виготовлення корозієстійкого листа служить сталь хромиста нержавіюча марок 08Х13, 12Х13, 20Х13, 30х13, 40Х13.

  • Застосовуються корозієстійкі листи 20Х13 у виготовленні вимірювального, ріжучого і хірургічного інструментів, підшипників, пружин, а також виробів, що працюють на знос у слабоагресивних середовищах (нафтопереробка), виготовленні виробів для домашнього вжитку та побутових приладів, виробів для зберігання спиртів, фруктово-ягідних сумішей та масел (харчова промисловість), виготовленні кріплення, що працює при температурах від 400 до 450 ° С.
  • Варто звернути увагу на таку властивість листового корозієстійкого прокату, як зварюваність. Марки стали 08Х13 зварюється різними видами зварювання, марки 12Х13 і 20Х13 задовільно зварюються аргонодуговим та електродуговим автоматичним і ручним зварюванням, марки 30Х13 і 40Х13 не зварюються.

Цінова політика формується, виходячи з матеріалу, розмірів та сортаменту корозійностійкого листового прокату.

Компанія ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» готова запропонувати своїм покупцям широкий асортимент корозієстійких листів, грунтуючись на гнучкій ціновій політиці. Купуючи листовий прокат в нашій компанії, Ви можете бути повністю впевненими у якості матеріалу.

 

P.S. Ми можемо стати Вашим постійним партнером!