Купити Лист залежаний раскат недорого в Україні

Ціна (1 кв.м.):

Договірна

Для оптових покупців* - від 1 тонни

*Формуємо комерційні пропозиції, висилаємо прайс-лист, або виставляємо у вигляді рахунку.

Вигідна ціна

Вигідна ціна

Знайшли дешевше - ми поступимося!

докладніше

Гарантія

Гарантія

Ми даємо гарантію на всю продукцію.

докладніше

Доставка

Доставка

Мы поможем в поиске транспорта.

докладніше

Купити Лист залежаний раскат в Україні – ціна

Лист залежаний (холоднокатаний) – найбільш рідкісна товарна позиція на українському ринку металопрокату. Виробники частіше пускають цю продукцію на переплавку, ніж випускають на ринок.

На професійному слензі така продукція може називатися “товаркою», «перебиранням», «ашкой», “мірним листом”. «холодним», «цэшкой», «сортуванням».

Перед продажем такий лист вже зазвичай відсортований.

  • Товщини сортованого некондиційного листа відповідають ТУ в діапазоні від 0,5 до 4 мм і можуть йти з допуском 0,5 мм. Товщин понад 4мм у некондиційного листа холоднокатаного не буває.

Головними недоліками некондиційного Листа залежаного є так званий перекат (явище, при якому один край листа може мати товщину більшу, ніж інший), порушення геометрії за діагоналлю, пліву, загини, подряпини, відхилення за хімією.

  • Для штампового виробництва такий лист є практично ідеальним, тому що при штампуванні зникають найголовніші недоліки – порушення геометрії. За маркою сталі такий лист не сортується – до однієї пачки часто потрапляють листи марок 08КП і 3ПС.
  • Перевага листа може проявлятися у можливості підібрати лист індивідуально за шириною (наприклад, відібрати весь лист метрової ширини або 1250мм, або покласти в пачку різні ширини від 1000 до 1500 мм).
  • Довжини, в рамках ТУ, будуть коливатися від 600 до 2500 мм, і тут також можна відібрати потрібні розміри. При підборі розмірів листа, можна також надати більш товарний вигляд продукції, підрубавши кромку.
  • Також до переваг можна записати невисоку вартістьЛиста залежаного, що при можливості вибору розмірів пачки і, таким чином, скорочуючи відходи, робить його досить вигідним придбанням.

Вартість такої продукції приблизно на 15% нижче стандартного прокату.

Компанія ТОВ “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ” – одна з небагатьох компаній на українському ринку, що пропонує такий вид продукції покупцям.

 

P.S. Ми можемо стати Вашим постійним партнером!