Стійка для сонячних панелей?>

Купити Стійки для сонячних панелей (гнутий профіль для сонячної панелі) недорого в Україні

Ціна:

Договірна

Для оптових покупців* - від 1 тонни

*Формуємо комерційні пропозиції, висилаємо прайс-лист, або виставляємо у вигляді рахунку.

Вигідна ціна

Вигідна ціна

Знайшли дешевше - ми поступимося!

докладніше

Гарантія

Гарантія

Ми даємо гарантію на всю продукцію.

докладніше

Доставка

Доставка

Мы поможем в поиске транспорта.

докладніше

Одним з напрямів роботи компанії “ТОНМЕТ ХОЛДІНГ” є реалізація гнутого профілю для встановлення сонячних панелей, а також власне виробництво стійок для сонячних панелей.

Для опорної стійки сонячних батарей використовується основний конструктивний матеріал – гнутий профіль ДСТУ. Наш асортимент дозволить підібрати гнутий профіль для сонячних батарей тієї довжини і товщини, яка визначається при проектуванні вашого металевого каркаса.

Виготовляємо по індивідуальному замовленню опорний металевий каркас для сонячних панелей для приватних і юридичних осіб будь-якої форми і конфігурації.

  • Для продовження терміну експлуатації і довговічності конструкції рекомендуємо послугу цинкування гнутого профілю і металоконструкції в цілому.
  • Якісне покриття цинком (не менше 100 г/кв.м, покриття відповідає вимогам ДСТУ 9.307-89) захистить металоконструкцію для сонячних панелей від шкідливих дій довкілля, підвищить стійкість до усіх видів атмосферної корозії, збільшить надійність, міцність, стабільність металоконструкції і забезпечить гарантійний термін експлуатації – 25 років.
  • Бюджетним варіантом покриття гнутого профілю для кріплення сонячних панелей або готової металоконструкції пропонуємо розглянути полімерне (порошкове) фарбування.

Сучасна технологія покриття порошковою фарбою гнутого профілю або виготовленої стійки для сонячних панелей захищає від негативних чинників зовнішнього середовища, покращує естетичний вид і є менш витратним покриттям, ніж цинкування.

Багаторічний досвід роботи нашої компанії, штат висококваліфікованих співробітників і консультації online, безперервне вдосконалення нашої продукції і демократичні ціни – роблять нас кращими серед конкурентів!

Наші можливості – втілення будь-яких ваших бажань в дійсність.

 

P.S. Ми можемо стати Вашим постійним партнером!