Two columns
Vertical
Horizontal

Калькулятор ваги труби

Розрахунок *

{{ item.label }} {{ item.converted }}

Ваш запит на обслуговування виконано!

Ми надіслали інформацію про ваш запит на вашу електронну адресу.
: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.label }}: {{ item.converted }}

*Дані розрахунки зроблено за ГОСТом теоретичних даних. Насправді параметри виробів відрізняються, тому під час розрахунку великих партій можливі значні відхилення. З нами ви можете зв’язатися телефоном або електронною поштою та отримати професійну консультацію! 

 

Скористайтеся посиланням наведеним нижче для завантаження мобільного додатка

🏗️ Найточніший і зручний спосіб для розрахунку ваги металургійної продукції – це скачати безкоштовний мобільний додаток «Металокалькулятор»

 

Розрахунок ваги профільної труби: формули, калькулятор та поради

Профільна труба – це вид металопрокату з спеціальним перерізом, який може бути прямокутним, квадратним, овальним і іншим. Профільний прокат застосовується в будівництві естакад, ліній електропередач, високих кранів, використовуються в будівництві будинків приватного сектора, офісних приміщень, медичних закладів, а також в побуті і господарських спорудах: різних комунікаціях, вентиляційних і дренажних системах, парканах і опорах для воріт, сходах і стременах, тіньових навісах і інтер’єрних альтанках на вашому ділянці.

Профільні труби виготовляються з круглої сталевої труби різних типів: електрозварної, безшовної як гарячедеформованої так і холоднодеформованої. Стандарти якості і розміри профільної труби визначаються ГОСТами і ТУ. Асортимент профільної труби вар’юється від 10-10-0.8 мм до 400-400-10 мм і довжини від 6 до 12 метрів.

Переваги і сфери застосування профільної труби

Профільна труба має багато переваг, які роблять її популярним і затребуваним видом металопрокату. Серед них можна виділити:

 • Легкість транспортування, монтажу та обробки. Профільна труба має меншу вагу і площу поверхні, ніж кругла труба, що спрощує її переміщення і зберігання. Крім того, профільна труба легко піддається зварюванню, різанню, згинанню та іншим видам обробки.
 • Висока міцність і стійкість до деформації. Профільна труба має чотири ребра жорсткості по всій довжині, які збільшують її здатність витримувати великі вигини та крутильні навантаження. Профільна труба не схильна до викривлення і м’яття під час ударів або перевантажень.
 • Економія металу і коштів. Профільна труба дає змогу створювати конструкції з меншою витратою матеріалу, ніж кругла труба, за однакової несучої здатності. Це знижує вартість виробництва та експлуатації виробів з профільної труби. Також профільна труба вимагає менше витрат на протипожежну або лакофарбову обробку через меншу площу поверхні.
 • Можливість створення оригінальних архітектурних форм. Профільна труба має різноманітні форми перерізу, які дають змогу створювати арочні, ребристі, криволінійні та інші нестандартні форми конструкцій. Профільна труба надає виробам сучасного та стильного вигляду.

Розміри профільної труби залежать від її виду та форми перерізу. Існують такі типи профільної труби:

 • Прямокутна. Має прямокутний перетин з двома паралельними сторонами (шириною і висотою) і двома перпендикулярними сторонами (товщиною стінки). Розміри прямокутної профільної труби позначаються через дефіс: ширина-висота-товщина. Наприклад, 40х20х2 мм.
 • Квадратна. Має квадратний перетин з чотирма рівними сторонами (стороною) і чотирма рівними кутами (товщиною стінки). Розміри квадратної профільної труби позначаються через дефіс: сторона-товщина. Наприклад, 20х2 мм.
 • Овальна. Має овальний переріз із двома паралельними сторонами (шириною і висотою) і двома вигнутими сторонами (товщиною стінки). Розміри овальної профільної труби позначаються через дефіс: ширина-висота-товщина. Наприклад, 30х15х2 мм.
 • Інші види профільної труби. Існують також інші види профільної труби з нестандартними формами перерізу, такі як ромбічна, шестикутна, восьмикутна та інші. Розміри таких труб позначаються по різному залежно від їхньої форми.

Для розрахунку потрібної кількості та ваги профільної труби для будівельного об’єкта можна використовувати спеціальні формули або онлайн-калькулятор. Це допоможе точно визначити витрату матеріалу, вартість замовлення та умови доставки.

Формули розрахунку ваги профільної труби з різним перетином: прямокутним і квадратним

Для розрахунку 1 погонного метра профільної труби прямокутного або квадратного перетину можна використовувати такі вирази:

Формула розрахунку ваги прямокутної профільної труби: m = ( ( S * ( ( 2 * (h + b) – 4 * S ) ) / 1000 ) * 7,87

Формула розрахунку ваги квадратної профільної труби: m = ( ( S * ( 4 * b – 4 * S ) ) / 1000 ) * 7,87

де:

 • m – вага 1 метра профільної труби з металу
 • h и b – сторони труби
 • S – товщина труби
 • 7, 87 — щільність сталі.

Ці формули ґрунтуються на тому, що вага профільної труби дорівнює різниці ваг двох круглих труб із радіусами, що дорівнюють половинам сторін перерізу, і однієї круглої труби з радіусом, що дорівнює половині товщини стінки.

Вагу круглої труби можна вирахувати за формулою: m = ((π * (r)2 * S) / 1000) * 7,87, де r – радіус труби.

Приклади розрахунку ваги профільної труби за формулами

Наприклад, якщо потрібно розрахувати вагу 1 м профільної труби 40х20х2 мм зі сталі Ст3сп (щільність сталі = 7850 кг/м), то за формулою отримуємо

m = ( ( 2 * ( 2 * (40 + 20) – 4 * 2 ) ) / 1000 ) * 7,87 = 1,76 кг

Для розрахунку ваги всієї партії труб потрібно помножити масу 1 м на довжину і кількість труб. Наприклад, якщо потрібно розрахувати вагу 100 труб довжиною 6 м, то отримуємо:

m = ( ( ( 2 * ( 2 * (40 + 20) – 4 * 2 ) ) / 1000 ) * 7,87 ) * 6 *100 = 1057,728 кг

Ці розрахунки можна перевірити за допомогою онлайн-калькулятора від компанії ТОВ “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ”.

Розрахувати вагу профільної труби - Калькулятор on-line

Металокалькулятор ваги профільної труби

Для зручності і швидкості розрахунку ваги профільної труби можна використовувати онлайн-калькулятор від компанії ТОВ “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ”. Точний розрахунок буде виконаний за кілька секунд і заощадить ваш час і ресурси.

☑ У розділі калькулятор металопрокату вам потрібно зробити наступне:

 1. вибрати у вікні тип прокату – трубний профільний прокат.
 2. вказати вид профілю – прямокутний / квадратний
 3. ввести дані однієї сторони профілю в мм і другої сторони профілю в мм.
 4. вказати товщину профільного металопрокату.
 5. вказати довжину профільної труби.

Припустимо, якщо ви ввели всі дані, що вас цікавлять, і вибрали кількість 1 труба, то за підсумком ви отримаєте розрахунок ваги цієї труби в кілограмах, а також ваги одного квадратного метра цієї труби і кількості штук цієї труби в тонні. Розрахунок металокалькулятора здійснюється за Гост теоретичною вагою. При розрахунку великої партії труби можливі відхилення від фактичної ваги.

Наприклад, якщо вас цікавить профільна труба 20х20х2 мм завдовжки 6 метрів у кількості 100 штук, то металокалькулятор розрахує вам таке: вага труби становитиме 1291.67 кг, вага труби в 1 м2 становитиме 1.08 кг, кількість профільної труби в тонні 77 штук. Ви одразу можете бачити, що ваше замовлення 100 штук профільної труби за вагою перевищує тонну, відповідно далі коригувати плани щодо ваги та кількості вашого замовлення, вартості доставки та інших факторів.

 • Також у калькуляторі є можливість – дізнатися актуальну ціну на будь-яку позицію металопрокату. Для цього потрібно натиснути “Дізнатися актуальну ціну”, заповнити графу продукція, яка вас цікавить, додати за бажанням коментар, вказати ім’я, поштову адресу або номер вашого мобільного телефону. Відправивши заявку, ви отримаєте консультацію від наших менеджерів щодо всіх позицій металопрокату, які вас цікавлять, за цінами, кількістю на складі, умовами доставки та оплати.
 • Калькулятор для розрахунку ваги труби профільної допоможе вам оптимізувати витрати матеріалу, заощадити час і гроші під час купівлі та доставки труб профільних. Крім того, ви зможете перевірити відповідність ваги труб профільних ГОСТам та іншим стандартам. Калькулятор для розрахунку ваги труби профільної – це незамінний помічник для будівельників, проектувальників, дизайнерів і всіх, хто працює з металопрокатом.

Де купити профільну трубу за вигідною ціною?

Компанія ТОНМЕТ ХОЛДИНГ реалізує широкий асортимент профільного трубного металопрокату за прийнятною ціною і гнучкою системою знижок для наших партнерів. Ваші витрати часу сил і ресурсів будуть мінімальні на здійснення ваших будівельних потреб в даному металопрокаті. За лічені дні від моменту заявки на покупку ваш профіль буде надано в будь-яку точку України. Довіряйте своє будівництво професійній команді з багаторічним досвідом роботи.

Серед переваг покупки профільної труби у компанії ТОВ “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ” можна виділити:

 • Висока якість і відповідність стандартам. Уся наша продукція сертифікована і перевірена на відповідність ГОСТам і ТУ. Ми гарантуємо, що ви отримаєте профільну трубу без дефектів, з точними розмірами і формою перерізу, з хорошими хімічним складом і механічними властивостями.
 • Великий вибір і доступність. Ми пропонуємо вам різноманітний асортимент профільної труби різних видів, форм, розмірів і товщини. Ви можете вибрати будь-яку позицію з нашого каталогу або замовити індивідуальний розмір за вашим бажанням. Ми завжди маємо в наявності велику кількість профільної труби на наших складах, тому ви можете бути впевнені, що ваше замовлення буде виконано в строк.
 • Низька ціна та вигідні умови. Ми пропонуємо вам найнижчі ціни на ринку за якісну профільну трубу. Крім того, ми надаємо вам гнучку систему знижок, яка залежить від обсягу і терміну замовлення. Ми також готові запропонувати вам зручні умови оплати і доставки по всій Україні.

Як зробити замовлення і отримати доставку профільної труби?

Для того, щоб зробити замовлення та отримати доставку профільної труби від компанії ТОВ “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ”, вам потрібно зробити наступне:

 • Зв’язатися з нашими менеджерами за телефоном або електронною поштою. Ви можете поставити будь-які запитання щодо нашої продукції, уточнити наявність і ціну позицій, які вас цікавлять, отримати консультацію щодо вибору оптимального варіанту для вашого об’єкта.
 • Оформити заявку на купівлю профільної труби. Ви можете вибрати будь-яку позицію з нашого каталогу або замовити індивідуальний розмір за вашим бажанням. Ви також можете вказати бажаний термін і спосіб доставки. Ми підтвердимо ваше замовлення і повідомимо вам остаточну вартість з урахуванням знижок і доставки.
 • Узгодьте доставку профільної труби. Ви можете оплатити замовлення готівкою або безготівковими способами за фактом отримання товару або попередньо за домовленістю. Ми доставимо ваше замовлення в будь-яку точку України власним транспортом або за допомогою партнерських служб доставки. Ви можете бути впевнені, що ваша профільна труба буде доставлена цілою і неушкодженою в зазначений термін.

Телефонуйте, пишіть, заходьте на наш сайт і робіть замовлення. Ми чекаємо на вас!