Купити гнутий Швелер: вигідні ціни та виготовлення на власному устаткуванні.

Холодногнутий Швелер (roll-formed equal steel channels) – це вид гнутого профілю, що представляє собою в розрізі літери “П” або “U”. Він складається з двох паралельних полиць і однієї основи (перпендикулярного до них) з певним радіусом кривизни. Товщина полиць і основи залежить від товщини заготовки (підкату), з якої він виготовляється. Швелер схожий на канал (жолоб) і іноді називається “U – подібний профілем”, що більш поширено в Європі, ніж “П – подібний профіль”. Профіль з паралельними полицями буває двох типів: рівнополичний і нерівнополичний. У рівнополичного профілю полиці мають однакову довжину, а у нерівнополичного – різну.

Переваги: Він має рівні кути і однакову товщину перетину по всій довжині, на відміну від гарячекатаних швелерів, які мають утовщення в кутах. Це робить його на 30% легшим, ніж гарячекатаний швелер такого ж розміру. П-профіль менш міцний, ніж гарячекатані швелери, але зате більш легкий і дешевий, і дають можливість скоротити витрати до 20%.

Важливо відмітити:

 • П-подібний профіль, зігнутий з гарячекатаного листа – не є гарячекатаним швелером.
 • Холодно зігнутий швелер не підходить для капітального будівництва і великих навантажень, для цього потрібен гарячекатаний швелер. Він часто використовується в легких конструкціях, наприклад, в каркасах будівель, металевих дверях і вікнах, а гарячекатані швелери – в більш важких конструкціях, наприклад, в мостах, будівлях і т.д.
 • Для з’єднання холодно гнутих швелерів при монтажі використовують зварювання або метизні елементи. Після цього їх покривають фарбою.

П-подібний профіль отримуються в процесі гнуття сталі холодним способом. Для цього зазвичай беруть сталь з невеликим вмістом легуючих елементів або вуглецю. На спеціальних профілегибочних станках з автоматичним режимом роботи можна налаштувати розміри і вид швелера – з однаковими або різними полицями. Самому гнути швелер майже неможливо, так як при сильному натисканні інструменту полиці можуть спотворитися, а швелер – втратити форму. Краще звернутися до професіоналів по гнутому металу, якщо вам потрібен якісний продукт!

Сфера застосування “гнутиків” величезна: від простих металоконструкцій до швидкого будівництва будівель, морських контейнерів, напівпричепів, кіосків (МАФов), стелажів і великих металоконструкцій. Деякі типорозміри швелера набули вже власних імен, наприклад:

 • Швелер 120 х 60 х 6 довжиною 1,2 метра – називають стійкою (на яку кріпиться дорожнє огородження), їх застосовують також як захищені канали для кабелів.

Виробництво: виготовлення швелера гнутого

Для виготовлення швелерів на прокатних станах використовують гарячекатані рулони, які ріжуть на смуги потрібної ширини (рівній розгортці холодно гнутого швелера) за допомогою АПР (апарата поздовжнього та поперечного різання металу). Потім смуги проходять через спеціальні вузли з формуючими елементами, які складаються із двох пар роликів. Кожна пара роликів формує полицю швелера і з’єднана з приводом для поперечного зміщення з метою створення можливості прокатки швелера різного розміру поперечного перерізу зі штрипсу. Перед першою формуючою кліттю стану знаходиться датчик розміру ширини заготовки, що переміщається. Він являє собою копірні ролики, які контактують з кромками заготовки, і двоплечні важелі, що гойдаються, пов’язані з приводами поперечного переміщення роликів. Це дозволяє автоматично регулювати ширину заготовки і створювати швелери різного розміру.

Для гибочного станка «підкатом» використовують рубану смугу з г/к листа, яка потім згинається потрібна кількість разів в потрібному місці за допомогою матриці і пуансона. Довжина смуги дорівнює довжині гнутого швелера, а ширина – розвертці профілю, з якої віднімають дві товщини смуги по кожному куту 90 градусів.

Ми пропонуємо: профіль сталевий П-подібний, його особливості

ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» спеціалізується на виготовленні холодногнутого швелера, який відповідає державним стандартам.

Ми можемо зробити швелер будь-якого розміру і довжини, а також оцинкувати його (спочатку або після гнуття). Використовуємо холодний спосіб гнуття швелера, гарантуємо високу якість, точність виготовлення і враховуємо побажання замовника.

 • Підкат з: гарячекатаного прокату або холоднокатаного;
 • товщина: від 1 до 12 мм;
 • довжина: від 0.3 до 12.5 метрів;
 • основа (ширина): від 20 до 400 мм;
 • полиці 1 і 2: рівні / нерівні, де довжина їх від 10 до 200 мм;
 • марки сталі: ст3 / 08кп / 09г2(д) – для роботи в агресивних середовищах / DX51D – для захисту від корозії.
 • Тип: рівнополичний / не рівнополичний;
 • Профіль: П-подібний або U-подібний.
 • Упаковка: пачки, пов’язані і обмотані пакувальною стрічкою.

Антикорозійне покриття: може бути оцинкованим (виготовлений вже оцинкованим металопрокатом) або неоцинкованим (з чорного металопрокату, який потім проходить процес цинкування, а його перевагою є те, що отвори в профілі також покриваються цинком і не піддаються корозії.

Обмеження: обсяг замовлення на гнутий швелер. Наприклад, якщо ви бажаєте замовити П-подібний профіль довжиною 12 метрів, то вам потрібно замовити не менше 20 тонн із сталі СтЗ або не менше 40 тонн зі сталі 09Г2Д(С). А якщо ви хочете замовити швелер довжиною до 3 метрів, то вам потрібно замовити щонайменше 300 кг.

Для розрахунку ваги П-подібного профілю: пропонуємо скористатися нашим калькулятором розрахунку ваги гнутого швелера.

Нормативна документація, ГОСТ:

Для виготовлення холодногнутих швелерів використовують різні методи та матеріали залежно від їхньої довжини та типу.

 • Рівнополочні швелери завдовжки від 3 до 12.5 м прокочуються зі штрипсу на спеціальному стані за ГОСТ 8278-83;
 • Нерівнополичні швелери тієї ж довжини прокочуються таким же чином за ГОСТ 8281-80;
 • Швелери довжиною до 3 м включно гнуться зі смуги на згинальному верстаті за ТУ У 27.1-23365425-606:2006.

Як розрахувати вагу гнутого швелера / П-подібний профіль?

Маса одного метра швелера (у кілограмах) розраховується за формулою:

(О+П1+П2-2*Т)*Т*7.87,

 • де О – основа в метрах,
 • П1 і П2 – ширина полиць в метрах,
 • Т – її товщина в мм.
 • 7.87 – коефіцієнт густини металу.

Ціна на  швелер гнутий залежить від кількох факторів:

загалом, чим більші розміри та товщина швелера, тим дорожче він коштує.

 • Від товщини стінки швелера (зазвичай від 2.0 до 8.0 мм), чим товщі стінка – тим нижча ціна за норму годину, так як при однаковій кількості виходить більша вага;
 • від марки сталі, з якої виготовлений швелер;
 • а також регіон, де він виробляється та продається, попит та конкуренція на ринку.

Де купити якісний швелер / П профіль?

 Ми пропонуємо Вам свої послуги! 

 • Наше обладнання дозволяє нам виробляти БУДЬ-ЯКИЙ Швелер Гнутий, будь-якого розміру, в найкоротші терміни і за ціною, значно нижчою, ніж у конкурентів.
 • Ми цінуємо наших клієнтів та завжди готові запропонувати їм найкращі умови, а також забезпечити швидку та надійну доставку товару.
 • Замовте швелер гнутий у нас і Ви отримаєте якісний продукт за чудовою ціною! Зв’яжіться з нами зараз по телефону або напишіть нам на пошту, і ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Ми гарантуємо вам високу якість та доступну ціну на гнутий швелер, який відповідає всім вимогам стандартизації. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам підібрати оптимальний розмір, тип сталі та організувати доставку.

Не відкладайте і зв’яжіться з нами прямо зараз, щоб дізнатися докладніше про нашу продукцію та послуги.