Two columns
Vertical
Horizontal

Калькулятор ваги гнутого швелера

Розрахунок *

{{ item.label }} {{ item.converted }}

Ваш запит на обслуговування виконано!

Ми надіслали інформацію про ваш запит на вашу електронну адресу.
: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.label }}: {{ item.converted }}

*Дані розрахунки зроблено за ГОСТом теоретичних даних. Насправді параметри виробів відрізняються, тому під час розрахунку великих партій можливі значні відхилення. З нами ви можете зв’язатися телефоном або електронною поштою та отримати професійну консультацію! 

 

Скористайтеся посиланням наведеним нижче для завантаження мобільного додатка

🏗️ Найточніший і зручний спосіб для розрахунку ваги металургійної продукції – це скачати безкоштовний мобільний додаток «Металокалькулятор»

 

Калькулятор для розрахунку ваги гнутого швелера. Що таке швелер і де його можна купити?

Строительство в современном мире все больше использует инновационные решения, обеспечивающие прочность, высокое качество и долговечность объектов в любых температурных режимах, а также усиление конструкций при снижении нагрузки на фундамент и предотвращение коррозии строительных материалов.

Гнутый профиль п-образный, как равнополочный, так и неравнополочный, изготовленный из холоднокатаной или горячекатаной стали, отвечает всем этим требованиям. Благодаря своему малому весу, точным размерам, высокой прочности на изгиб и устойчивости к деформациям, а также возможности монтажа с применением сварки или без нее, большому выбору размеров и другим преимуществам, холодногнутый швеллер является очень популярным в строительной сфере. Этот тип фасонного металлопроката широко используется в строительных конструкциях с равномерным распределением нагрузки. Он укрепляет кровли и каркасы стен домов, фасады зданий, собирает легкие сооружения (теплицы, витрины, стеллажи, торговые площадки, навесы, устанавливает двери и ворот и т.д.). Гнутый профиль намного легче горячекатаного профиля, что делает его более экономически выгодным для использования в строительстве облегченных конструкций.

Холодногнутий швелер має форму з плавно загнутими зовнішніми кутами.

 • Він виробляється згідно з ДСТУ 8278-83 (для рівнополочного швелера)
 • та ДСТУ 8281-80 (для нерівнополочного гнутого профілю).

Цей тип профілю набуває форми завдяки профільогнученому обладнанню, яке використовує метод холодного деформування гарячекатаного/холоднокатаного листа. При цьому використовують вуглецеву сталь, конструкційну сталь та низьколеговану сталь (марки сталі: ст. 1-3КП/ПС/СП, ст. 3, ст.3СП/09Г2С, 09г2(д)).

 • При використанні низьколегованої сталі швелер стає більш міцним, але менш пластичним і менш схильним до корозії.
 • У свою чергу, при використанні вуглецевої сталі швелер стає більш пластичним.

Холоднокатанний гнутий швелер має наступні параметри: висоту стінки, ширину полиці та товщину металу, а також довжину виробу.

 • Довжина швелера по дсту 8278 і дсту 8281 становить від 3 метрів до 12 метрів.
 • Ширина швелера, тобто відстань між полицями може змінюватись у показниках від 27 мм до 120 мм.
 • Товщина стінки металу варіюється від 1.8 мм до 8 мм (однакова товщина по всьому перерізу гнутого швелера).

Достоїнствами полегшеного холодногнутого швелера є його вага, велика кількість сортаменту (відносно гарячекатаного швелера), він має точний розмір і однакову товщину металу по всій довжині, відсутність дефектів (не вимагає додаткової обробки).

Як розрахувати вагу гнутого швелера?

Для підрахунку ваги рівнополочного швелера можна використовувати різні способи визначення маси профілю. Наприклад, можна скористатися формулою для самостійного розрахунку ваги або таблицею ваги профілю. Також можна скористатися онлайн-калькулятором.

Як розрахувати вагу гнутого швелера?

Формула приблизного розрахунку ваги холодногнутого швелера: для того щоб отримати вагу одного метра потрібно скласти основу, дві полиці, відібрати чотири товщини стінки, помножити це все на товщину і щільність металопрокату. Всі параметри, крім довжини, ми беремо в міліметрах, довжину в метрах.

Формула: М = (B + B + Н – 4 х S ) / 1000 х S х 7.9

 • М- вага гнутого профілю;
 • B – ширина полиці швелера;
 • Н – висота стінки швелера;
 • S – товщина стінки профілю;
 • 7,9 мм – усереднена щільність сталі,
 • L – довжина виробу.

Наведемо приклад розрахунку швелера гнутого розміром 40*20*2 мм. 

За цією формулою вага його буде розрахована наступним чином: (20 + 20 + 40 – 4 х 2) / 1000 х 2 х 7,9 = 1,14 кг в метрі профілю

Калькулятор: вага швелера гнутого – розрахувати – П образний профіль

Металокалькулятор – невід’ємний інструмент для розрахунку необхідної маси та обсягу, кількості металопрокату для вашого будівництва. Він полегшить процес купівлі необхідної кількості гнутого профілю, без придбання надлишок та заощадить ваші кошти та час. 

Наша компанія розробила зручний та безкоштовний мобільний додаток – “металокалькулятор”, доступний у Google Play та App Store, а також он-лайн на нашому сайті. За допомогою калькулятора від компанії “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ” ви зможете заощаджувати час та сили, отримуючи точні розрахунки ваги холодногнутого швелера.

 • Використання нашого калькулятора просте – потрібно лише заповнити поля з розмірами гнутого профілю і натиснути кнопку “розрахувати”. Калькулятор автоматично виконає розрахунок ваги профілю, а також може розрахувати ціну, кількість штук, площу.
 • Для ще більшої зручності наших клієнтів, у калькуляторі є можливість залишити заявку на купівлю потрібної кількості сталевого металопрофілю, вказавши ім’я, номер телефону або адресу електронної пошти. 

Якщо у вас виникнуть питання, наша команда досвідчених менеджерів завжди готова допомогти вам та проконсультувати по роботі з металокалькулятором, розрахунку ваги металовиробів, оформлення заявок на покупку та доставку. Ми цінуємо ваш час та прагнемо забезпечити максимальну зручність та професійне обслуговування наших клієнтів. 

Де купити швелер гнутий (п-подібний профіль)? 

Де купити швелер гнутий (п-подібний профіль)? Компанія “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ” реалізує повний сортамент холодногнутого швелера мірної довжини, кратної мірної довжини, немірної довжини від 2 м до 12 м, а також перевищує 12 метрів на індивідуальну вимогу покупця. Перейти до розділу сайту – швелер гнутий

 • Залишивши заявку нашим менеджерам, ви зможете отримати точні розрахунки ваги швелера необхідного вам розміру. Придбати цей фасонний металопрокат ви зможете за вигідними умовами оптом та в роздріб.
 • ☑ Наші ціни найбільш конкурентні на українському ринку металопрокату, а сервіс наших супутніх послуг вас приємно здивує. Відвантаження провадиться у будь-який населений пункт України. 
Розрахувати вагу швелера гнутого - Металокалькулятор on-line