Купити сталеву смугу (рубана – різана) в Україні

Сталева смуга – це виріб з плоского холоднокатаного, гарячекатаного або оцинкованого листового металопрокату.

На «пошукових системах» можна зустріти запити і рублена смуга, і рубана смуга, і різана смуга, коротше хто як її не називає! Це той варіант, коли розмір смуги індивідуальний, а довжина її допускається менше 3 метрів.

Якщо смугу рубають на гільйотинних ножах – то в якості заготівлі використовують лист, довжиною до 3 метрів, з огляду на обмеження довжини ножиць. Тобто клієнт, по суті, отримує готову заготівлю, з мінімальним відходом на виході.

  • Заготівлею може служити лист другого сорту, маломіряти, картка (картки виробляються з некондиції) – що дешевше ніж лист першого сорту і, відповідно, меншу ціну на заготівлю.
  • Через технічні особливості обладнання – ширина смужки металу повинна становити не менше 10 товщин, інакше її покрутить у вигляді пропелера.

Смугою називаються плоскі металеві вироби шириною до 500 мм, а карткою – заготівлі довжиною до 1.5 м. Виробляються смуги сталеві по ТУ У, товщиною від 0.5 до 14 міліметрів. Відрізняються від (катаної) г/к смуги – обрізною кромкою і короткою довжиною (у г/к досягає 6 м).

Наше підприємство на своєму обладнанні зробить сталеву смугу з х/к, г/к листа або оцинковки смугу рубану будь-якого розміру, в будь-якій кількості, в найкоротші терміни. За бажанням можемо оцинкувати вже готову. Так само Ви можете ознайомитися з асортиментом – Смуга гарячекатана

Ціни на сталеву смугу рубану – різану