Лист г/к 11 мм по ТУ?>

Купити Гарячекатаний Лист 11 мм по ТУ недорого в Україні

Ціна:

111

Оптовим покупцям* - особливі умови (від 5 тонн)

*Формуємо персональні комерційні пропозиції, надаємо вам інформацію про ціни у вигляді прайс-листів, або рахунків.

Гнучка ціна

Гнучка ціна

Знайшли дешевше - ми поступимося!

докладніше

Гарантуємо якість

Гарантуємо якість

Ми даємо гарантію на всю продукцію.

докладніше

Доставка та оплата

Доставка та оплата

Ми допоможемо у пошуку транспорту.

докладніше

Характеристики товару:
  • Товщина, мм: 11;
  • Марка сталі: 08-3 кп/пс;
  • Стандарт: ТУ У 27.1-23365425-606:2006;
  • Тип: товстолистовий;
  • Дод. послуги: різання / оцинкування;

Купити Гарячекатаний Лист 11 мм по ТУ недорого в Україні

Лист г/к 11 мм по ТУ – один з видів плоского прокату,  що одержують методом гарячої прокатки. Відмінність листа, виготовленого за технічними умовами (ТУ) від листа, виготовленого за ДСТУ в тому, що останній вважається прокатом вищого гатунку, в ньому не припустима наявність раковин, тріщин, відхилення за геометричними параметрами (порушення діагоналі), а також за довжиною та шириною.

До такого листу вимоги є підвищеними, він повинен строго відповідати стандарту (ДСТУ), в результаті ціна на нього вище, ніж на лист за ТУ.

  • Лист, виготовлений за технічними умовами (ТУ 14-16-90-92), допускає наявність вищезазначених похибок, вважається другим сортом, і ціна на нього, відповідно, нижча. Називати такий лист некондицією помилково. В останні роки в продаж некондиція не надходить – завод відправляє її на переплавку або на виробництво картки (лист довжиною 1600 мм і менше). У середовищі металотрейдерів такий лист називають «міркою» (мірним листом), сортованим малогабаритом, листом за ТУ, «перебиранням», «відсортуванням», «другим сортом». Упаковка листа проводиться сталевими стрічками, на ньому завжди присутні бірки.
  • Лист гарячекатаний за ТУ випускається з товщиною від 2 до 8 мм. Ширини і довжини такого листа можуть варіюватися.

Незважаючи на наявність певних похибок, Листа гарячекатаного 11 мм по ТУ  (так званий «мірний»), знайшов широке застосування у таких галузях промисловості, як будівництво, виробництво металоконструкцій, виробництво різних невідповідальних деталей для машинобудування, суднобудування і харчової промисловості.

Компанія ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» готова поставляти гарячекатаний Гарячекатаний Лист 11 мм по ТУ  в асортименті за адекватними цінами і в кількостях, необхідних покупцеві. Є можливість поставки листа під індивідуальні розміри покупця, що дозволяє істотно знизити відсоток відходів при будь-якому виробництві.

 

 

P.S. Ми можемо стати Вашим постійним партнером!

Можливо Вас зацікавить схожа продукція:

(Усі товари)