Заготівля сталева картка?>

Купити Мірний лист сталеву заготівлю недорого в Україні

Ціна (1 кв.м.):

Договірна

Для оптових покупців* - від 1 тонни

*Формуємо комерційні пропозиції, висилаємо прайс-лист, або виставляємо у вигляді рахунку.

Вигідна ціна

Вигідна ціна

Знайшли дешевше - ми поступимося!

докладніше

Гарантія

Гарантія

Ми даємо гарантію на всю продукцію.

докладніше

Доставка

Доставка

Мы поможем в поиске транспорта.

докладніше

Купити Мірний лист сталеву заготівлю недорого в Україні

Заготівля сталева картка – один з видів плоского прокату, що одержують методом гарячої прокатки. Відмінність листа, виготовленого за технічними умовами (ТУ) від листа, виготовленого за ДСТУ в тому, що останній вважається прокатом вищого гатунку, в ньому не припустима наявність раковин, тріщин, відхилення за геометричним параметрам (порушення діагоналі), а також за довжиною та шириною.

До такого листу вимоги є підвищеними, він повинен строго відповідати стандарту (ДСТУ), в результаті ціна на нього вище, ніж на лист за ТУ.

  • Лист, виготовлений за технічними умовами (ТУ 14-16-90-92), допускає наявність вищезазначених похибок, вважається другим сортом, і ціна на нього, відповідно, нижча. Називати такий лист некондицією помилково. В останні роки в продаж некондиція не надходить – завод відправляє її на переплавку або на виробництво картки (лист довжиною 1600 мм і менше). У середовищі металотрейдерів такий лист називають «міркою» (мірним листом), сортованим малогабаритом, листом за ТУ, «перебиранням», «відсортуванням», «другим сортом». Упаковка листа проводиться сталевими стрічками, на ньому завжди присутні бирки.
  • Лист гарячекатаний за ТУ випускається з товщиною від 2 до 8 мм. Ширини і довжини такого листа можуть варіюватися.

Незважаючи на наявність певних похибок, Заготівлі сталевої картки (так званий «мірний»), знайшов широке застосування у таких галузях промисловості, як будівництво, виробництво металоконструкцій, виробництво різних невідповідальних деталей для машинобудування, суднобудування і харчової промисловості.

Компанія ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» готова поставляти гарячекатаний Мірний лист сталеву заготівлю в асортименті за адекватними цінами і в кількостях, необхідних покупцеві. Є можливість поставки листа під індивідуальні розміри покупця, що дозволяє істотно знизити відсоток відходів при будь-якому виробництві.

 

 

P.S. Ми можемо стати Вашим постійним партнером!

Можливо Вас зацікавить схожа продукція:

(Усі товари)