Two columns
Vertical
Horizontal

Вага ПВЛ (просічно-витяжний лист)

Розрахунок *

{{ item.label }} {{ item.converted }}

Ваш запит на обслуговування виконано!

Ми надіслали інформацію про ваш запит на вашу електронну адресу.
: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.label }}: {{ item.converted }}

*Дані розрахунки зроблено за ГОСТом теоретичних даних. Насправді параметри виробів відрізняються, тому під час розрахунку великих партій можливі значні відхилення. З нами ви можете зв’язатися телефоном або електронною поштою та отримати професійну консультацію! 

 

Скористайтеся посиланням наведеним нижче для завантаження мобільного додатка

🏗️ Найточніший і зручний спосіб для розрахунку ваги металургійної продукції – це скачати безкоштовний мобільний додаток «Металокалькулятор»

 Вага ПВЛ. Калькулятор ваги листа просічно-витяжного

Що таке ПВЛ і як він виробляється

Просічно-витяжний лист (ПВЛ) – це вид металопрокату, який має вигляд сітки з рівномірно розташованими осередками, що нагадують шкуру крокодила або змії. Його виготовляють із плоского чорного або нержавіючого металопрокату різних марок сталей. Форма і розмір комірки визначаються геометричними параметрами і налаштуванням ріжучого інструменту штампа. Просічно витяжний лист виробляють на спеціальному кривошипному пресі шляхом одночасного просікання і витяжки ділянок металевого листа-заготовки.

Процес виробництва ПВЛ складається з шести етапів:

 • Верстат подає плоску металеву заготовку вперед на ширину смуги, що утворює комірку. Відстань ходу заготовки вперед дорівнює значенню подачі.
 • Верстат направляє ніж донизу і робить у заготовці одну половину зовнішнього вигляду комірки. Величина перекриття ножів (відрізок, на який опускається верхній ніж) дорівнює розміру витяжки.
 • Верстат піднімає ніж і в цей же час подає заготовку вперед.
 • Верстат знову опускає ніж і утворює другу половину зовнішнього вигляду комірки. Осередок утворюється за два ходи ножа.
 • Верстат по черзі дублює вищевикладені операції.
 • Операції повторюються постійно і послідовно до закінчення циклу виробництва готового ПВ листа.

Як обчислити вагу квадратного метра ПВЛ?

Виходячи з цього технологічного процесу, неможливо розрахувати вагу одного квадратного метра ПВЛ за формулою. Для визначення маси одного квадратного метра ПВЛ використовують табличні величини, де вказані заздалегідь зважені відрізки по одному квадратному метру всіх видів ПВ листів з усіма осередками. На масу одного квадратного метра ПВЛ впливають одночасно і товщина заготовки, і розмір комірки (крок і витяжка). Наприклад, з листа 6 мм можна витягнути 606 ПВЛ, який важитиме легше, ніж, наприклад, 510 ПВЛ (із заготовки 5 мм).

Для того, щоб обчислити вагу одного квадратного метра ПВЛ, вам необхідно в нашому калькуляторі ввести потрібне значення ПВ листа, і калькулятор видасть вам необхідні дані. Ці дані використовуються кошторисниками для розрахунку заявок і замовлень, де, наприклад, відома загальна площа, яку необхідно покрити, а дати на завод запит необхідно в тоннах або кілограмах, тому що найчастіше гуртові бази ведуть продаж на вагу за тонну, і листи в пачках ніхто не перераховує.

Важливо завжди округляти вагу ПВЛ у плюс, оскільки листи просічно-витяжні постачаються з одного боку з гладкою непросіченою частиною (інакше кажучи, в кінці кожного листа залишається непробита гладка смужка металу), що є невід’ємною частиною технологічного процесу. Довжина непросіченої частини L` – не більше 150 мм.

При замовленні просічно-витяжних листів і розрахунку характеристик замовлення треба брати до уваги довжину непросіченої частини L`. За домовленістю із замовником можливе постачання листів без непросіченої частини. У цьому разі максимальні відхилення габаритів ПВЛ не повинні бути більше +/- 15 мм за шириною “просічки”, +/- 30 мм за довжиною “просічки”. Допускається наявність невеликих задирок і щербин. До того ж г/к лист часто катають з плюсовим допуском по товщині!

Як оформити заявку на ПВЛ?

Для того, щоб замовити ПВЛ, вам необхідно вказати такі параметри:

 • Тип ПВЛ, який визначається за трьома цифрами: перша цифра – товщина листа в мм, друга і третя цифри – крок комірки в мм. Наприклад, ПВЛ 406 – це просічно-витяжний лист товщиною 4 мм і кроком комірки 6 мм.
 • Розмір витяжки, який визначається за величиною перекриття ножів у мм. Наприклад, ПВЛ 406/12,5 – це просічно-витяжний лист із розміром витяжки 12,5 мм.
 • Ширина і довжина листа в мм. Наприклад, ПВЛ 406/12,5 х 800 х 2400 – це просічно-витяжний лист завширшки 800 мм і завдовжки 2400 мм.
 • Марка сталі, з якої виготовлений лист. Наприклад, ПВЛ 406/12,5 х 800 х 2400 – Ст3 пс – це просічно-витяжний лист зі сталі Ст3 пс (напівспокійна).
 • Вага партії в тоннах або кілограмах. Наприклад, ПВЛ 406/12,5 х 800 х 2400 – Ст3 пс – 20 тонн – це замовлення на 20 тонн просічно-витяжного листа із зазначеними параметрами.

Зразок оформлення заявки:

Лист просічно-витяжний ПВ 406, з кроком комірки 90 мм, розмір витяжки 12.5 мм, ширина листа – 800 мм, довжина – 2400 мм, з металопрокату марки сталі Ст 3 пс, вага партії – 20 тонн.

Позначення в заявці:

ПВ 406 / 90 / 12,5 х 800 х 2400 – Ст3 пс – 20 тонн.

 • Для будівництва серйозних і відповідальних об’єктів – наші співробітники також зорієнтують вас про дуже важливий показник – такий як “Максимальне навантаження на 1 метр довжини в кгс” за різних ширин листів у мм. Дані максимальних навантажень будуть вказані для випадку прикладення сили, спрямованої по центральній лінії, і при защемлених кінцях листа. Контрольний стан – досягнення прогину, що становить 1/120 ширини аркуша (прольоту) згідно з чинними будівельними нормами і правилами (СНиП). Для розподіленого навантаження ці значення множаться на 2,2. При вільному спиранні країв ПВЛ максимальні навантаження зменшують удвічі.
 • Приклади застосування сталевих просічних листів. ПВЛ успішно ви можете застосувати абсолютно у всіх галузях народного господарства (аграрному бізнесі, машинобудуванні, на будівництвах, будівництві суден, житлово-комунальному господарстві, проєктуванні вагонів, гірничодобувній промисловості, всіляких металоконструкціях). Його ви можете зустріти у виготовленні тари, підлог, перекриттів, стіни, стелі, контейнерів, сходинок, пересувних або маршових сходах, спеціальних боксах, різноманітних складських систем і багато іншого. Уся продукція сертифікована і проходить контроль ВТК. Використання “розкату”, листів з невідомими марками сталі – веде до браку у виробництві. Браковані листи продаються окремо як ПВЛ некондиція (з розривами осередків) зі знижкою.

Звертайтеся до нас.

Сподіваємося на довгострокову і взаємовигідну співпрацю. Доставимо в будь-який населений пункт України, за винятком тимчасово окупованих територій. А саме в: Бердичів, Коростень, Житомир, Вінницю, Луцьк, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Харків, Суми, Київ, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Бучу, Ірпінь, Полтаву, Кременчук, Світловодськ, Кропивницький, Умань, Миколаїв, Херсон, Одесу, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Кривий Ріг, Краматорськ, Слов’янськ, Вільнянськ, Павлоград, Нікополь, Рівне, Жовті Води, Кам’янське, Ужгород, Мукачеве, Запоріжжя.