Купити оцинкований лист – ціна, Оцинковка

Лист оцинковка – похідна форма холоднокатаного листового металопрокату, який виходить шляхом його цинкування в спеціальних ваннах. Перед цинкуванням лист обов’язково проходить процес травлення, може також бути відпаленого в середовищі сухого водню. Рулон холоднокатаної сталі покривають шаром цинку.

Цей простий і недорогий метод захищає метал від корозії

що зробило лист, ціна якого цілком помірна, одним з найпопулярніших видів металопрокату.

  • Оцинковка має товщину від 0.3 міліметрів до 2 міліметрів, товщина покриття від 10 до 60 мкм.
  • листи бувають з обрізної О і необрізної АЛЕ кромкою, будь-якого розкрою (ширина від 500 міліметрів і довжина від 1000 мм).

Лист більш наближений до побуту – використовується в харчовій промисловості, дрібному машинобудуванні, медицині. Та й просто в господарстві – адже дуже довговічний і простий для монтажу. Залежно від завдання холоднокатаний рулон обробляють різними методами. Варіанти підсумкового оцинкованого листа: рифлений (ріфленка), гофрований, гладкій.

Також листи оцинковані характеризуються по

  • точності (підвищена – клас А, і нормальна – клас Б),
  • площинності (вкрай висока ПО, висока ПВ, поліпшена ПУ і стандартна ПН), призначенням (забарвлення, штампування, профілювання),
  • по рівномірності товщини покриття цинку (нормальна разнотолщинность НР, зменшена разнотолщинность УР),
  • марки стали (звичайна 1-3 кп / пс / сп, конструкційна 08 кп / пс і для витяжки 08Ю).

По витяжці оцинкування розрізняють – глибоку, дуже глибоку і особливо глибоку. За бажанням йде з малюнком кристалізації КР і без малюнка кристалізації МТ.

Іспользуют их лист в усіх видах діяльності, як найбільш особливий вид листового прокату. Дуже вдало штампується. За якістю і ціною ділять на:

  • некондицию (другий сорт);
  • Гостовский (перший сорт).

Відповідно, дешевий і поганий (може сипатися цинк) і хороший, але дорогий. Оцинкований прокат має форму: рулону, штрипса, листа, картки або смуги. Його завжди упаковують в короб, тому що він схильний до корозії (з часом можуть з’являтися білі плями). З нього можна робити профнастил, трубу і т.п.

Проізводітелямі оцинковки – листа оцинкованого в Україні є – ВАТ Маріупольський ММК ім. Ілліча, в Росії – Липецький МК, Магнітогорський МК. Проводять згідно з ГОСТ 14918-80.

Ціна на оцинковку – листи оцинковані купити в Украінї