Two columns
Vertical
Horizontal

Калькулятор ваги листового прокату

Розрахунок *

{{ item.label }} {{ item.converted }}

Ваш запит на обслуговування виконано!

Ми надіслали інформацію про ваш запит на вашу електронну адресу.
: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.label }}: {{ item.converted }}

*Дані розрахунки зроблено за ГОСТом теоретичних даних. Насправді параметри виробів відрізняються, тому під час розрахунку великих партій можливі значні відхилення. З нами ви можете зв’язатися телефоном або електронною поштою та отримати професійну консультацію! 

 

Скористайтеся посиланням наведеним нижче для завантаження мобільного додатка

🏗️ Найточніший і зручний спосіб для розрахунку ваги металургійної продукції – це скачати безкоштовний мобільний додаток «Металокалькулятор»

 

Як дізнатись вага листа, розміри та вартість сталевого листа?

Продаж металевих виробів в Україні з кожним роком все більше користується попитом, сьогодні здійснити купівлю металу можна і через Internet. Але це не завжди просто завдяки технічним даним та характеристикам цієї продукції.

Метало-калькулятор для листового прокату – це інструмент, який дозволяє розрахувати вагу, розміри і вартість листів, рулонів, штрипс, стрічки, жесть і смуги. Цей інструмент може враховувати такі фактори, як товщина, ширина, довжина та матеріал, і надавати швидкі та точні результати. Використання нашого калькулятора може істотно спростити процес розрахунку витрат і підвищити ефективність роботи.

Параметри та складові листової сталі

Калькулятор листового прокату До листового металопрокату належать: лист та жерсть, смуга і стрічка. Ціна деяких видів сталевого металопрокату може вказуватися в гривнях за одиницю площі виробу: в основному це покрівельні та будівельні матеріали, весь інший сортамент реалізується за ціною, вказаною в грн/кг або грн/тонну матеріалу, тобто за одиницю ваги. Тому щоб правильно розрахувати вагу металевого листа необхідно враховувати деякі характеристики: площу, спосіб та точність прокатування (х/к, г/к), наявність кромки (обрізана або необрізана), площинність, наявність рифлення та оцинковки. Тому що при рівній площі вироби можуть істотно відрізнятися за товщиною сталі та її маркою. 

Вага у кілограмах листової сталі визначається розрахунковим способом за формулою:

Маса плоскої сталі = довжина (в м)*ширина (в м)*товщина (в мм)*7,88,

де 7,88 кг/дм3– щільність сталі

– Для того, щоб отримати загальну вагу листового прокату:

вагу одного листа множимо на кількість і отримуємо загальну вагу.

Функціонал

Звісно, якщо під рукою лише лінійка, рулетка та калькулятор, то можна визначити всі ці параметри і вручну, але з сучасними технологіями простіше скористуватися зручним калькулятор металу лист, який розміщено на нашому сайті, та в додатках систем Андроїд та Іоs. Калькулятор засновано на ДСТУ 19903-74 “Прокат листовий гарячекатаний”. За допомогою калькулятора можна розрахувати вагу будь-якого розміру та товщини листа, наприклад: 1, 3, 6, 8, 10 мм і т.д. Стандартний матеріал – сталь Ст3 щільністю 7880 кг/м3. Головне завдання цієї функції – розрахувати не тільки вагу, вартість, але й зробити замовлення, тобто це суттєва допомога у здійсненні правильних розрахунків обсягу замовлення для розміщення заявки.

Наша кампанія спеціально для економії Вашого часу та зусиль розробила додаток “Металокалькулятор”

Ним можна скористуватись як зі смартфону, так і з буд-якого комп’ютеру. В ньому все продумано до дрібниць. Як він працює? 

В металоклькуляторі обравши листовой прокат, заповнюєте необхідні параметри: довжина, товщина, ширина, кількість листів, ціна* та натискаєте на кнопку Розрахувати. Додаток все миттєво для Вас розрахує та надасть актуальну ціну. Тут же існує можливість одразу замовити товар, вказавши ім’я, прізвище, номер телефону та адресу поштової скриньки. Після отримання Вашого замовлення менеджер виявить наявність товару на складі та передзвонить для узгодження деталей оплати та доставки. Також нікуди не виходячи за допомогою одного натиску можна переглянути необхідний товар у каталозі сайту.

Розрахувати вагу листа, площу та кількість листів в 1 тонні металопрокату онлайн. 🏗️ Найточніший і зручний калькулятор металу! Сучасний дизайн, який вам буде до душі. Зручний розрахунок для економії часу. За допомогою калькулятора обчислюється загальна теоретична вага за ГОСТом, маса 1 м2 площі та кількість штук на одній тоні. Також ви можете відразу оформити замовлення та дізнатися актуальну ціну!

Підходить для розрахунків Листа гарячекатаного , Листа г/к ДСТУ , Листа холоднокатаого , Рулона / Штрипс / Стрічки , Смуги гарячекатаної , Лист оцинкований

лист металу вага калькулятор