ПВЛ 4 мм г/к заготовка?>

Купити Просічно - витяжний лист із г/к заготовки товщиною 4 мм, 406/408/410 недорого в Україні

Ціна:

111

Оптовим покупцям* - особливі умови (від 5 тонн)

*Формуємо персональні комерційні пропозиції, надаємо вам інформацію про ціни у вигляді прайс-листів, або рахунків.

Гнучка ціна

Гнучка ціна

Знайшли дешевше - ми поступимося!

докладніше

Гарантуємо якість

Гарантуємо якість

Ми даємо гарантію на всю продукцію.

докладніше

Доставка та оплата

Доставка та оплата

Ми допоможемо у пошуку транспорту.

докладніше

Характеристики товару:
 • Ширина, мм: під замовлення;
 • Довжина, мм: під замовлення;
 • Марка сталі: Ст3пс/08кп;
 • Стандарт: ТУ У 27.1-25484714-001-2002 (ГОСТ 8706-78);
 • Профіль: 406/408/410;
 • Крок осередків: 90/110;

Купити Просічно – витяжний лист із г/к заготовки товщиною 4 мм, 406/408/410 за вигідною ціною в Україні

Якщо вам потрібен просічно – витяжний лист (Steel Expanded Metal Sheet) високої якості, то ви звернулися за адресою. Компанія “Тонмет Холдинг” виготовить для вас будь-який лист з гарячекатаної заготовки листового прокату, з шириною смуги, що утворює осередок (подача) – 2, 4, 6, 8 і 10 мм.

Загальні відомості:

ПВЛ 4 мм г/к заготовка – сталевий лист, який за допомогою одночасного просікання і витяжки, перетворюється на полотно з рифленою поверхнею. Виробництво передбачає виготовлення отворів у металі певної форми. Далі для того, щоб надати йому необхідної форми, його пропускають через валки.

Завдяки своїм конструкційним особливостям ПВЛ легший на 80 відсотків за суцільнометалевий лист, зберігаючи при цьому показники міцності.

Призначення листа просічно-витяжного – сходи, підлоги, віконні решітки виробничих приміщень, використовується також під час виготовлення легких металоконструкцій, під час капітальних ремонтів різних цехів і вентильованих фасадних систем.

Просічно витяжний лист не слід плутати з рифленим листом, який має тільки рельєфну поверхню без отворів.

Які параметри просічно-витяжного листа ми пропонуємо?

Наше виробництво просічно витяжного листа товщиною 4 мм за регламентом відповідає ТУ У 27.1-25484714-001-2002:

 • Товщина: від 2 до 6 мм (або будь-яка проміжна).
 • Довжина: від 1000 до 3000 мм (або будь-яка інша за індивідуальним замовленням).
 • Ширина: від 500 до 1250 мм (або будь-яка інша за індивідуальним замовленням).
 • Крок комірок: 90 або 110 мм.

Геометрія, умовні позначення і зовнішній вигляд комірки ромбовидної форми для ПВЛ – малюнок нижче:

Просечно-вытяжной лист

Довжина ромбовидної комірки (B) – це крок комірок, що дорівнює відстані між сусідніми вузлами, виміряній по діагоналі комірки.

Ширина комірки (M) – це відстань між двома сусідніми вузлами, виміряна по малій діагоналі комірки.

M\N – це розмір просвіту комірки.

Товщина листа ПВЛ (b) – це товщина листа або заготовки для виробництва просічного листа (“просічка”).

Ширина смуг, що утворюють комірки (“подача”) (B) – це термінологія для визначення ширини перемичок, що позначає довжину проходження листа в процесі прорубування (“просікання”) відносно різального верстата.

(K) – це розмір подовження.

Ширина вузла = 2B.

(A) – це розмір витяжки.

(S) – це загальна товщина листа.

Переваги просічно витяжного листа товщиною 4 мм “просічки”:

 • Висока міцність. Він не втрачає своїх міцнісних характеристик, незважаючи на наскрізні отвори і значну довжину комірки. Симетричне розташування комірок дає змогу врівноважити натяг під час впливу на нього, запобігає розтріскуванню і розриву листа.
 • Стійкість до зовнішніх впливів. Просічно – витяжний лист не схильний до корозії, гниття, горіння та інших несприятливих факторів навколишнього середовища. Він може використовуватися як будівельний матеріал на відкритих майданчиках, вулицях, автомагістралях тощо.
 • Низька вага. Завдяки великій кількості осередків, лист на 80% легший за суцільнометалевий лист. Це знижує вагу виробу в цілому, зменшує тиск на поверхню (головний фактор у навісних конструкціях). Крім того, лист ПВЛ легше і дешевше транспортувати і монтувати.
 • Легке очищення. Поверхня його не затримує рідину, вологу, атмосферні опади, сміття та інші забруднення. Вона легко чиститься від пилу і бруду.

Сфери застосування:

ПВЛ 4 мм г/к заготовка має широкий спектр застосування в різних галузях:

 • Будівництво. З просічки виготовляють сходинки та сходові марші, оглядові майданчики, робочі платформи, захисні конструкції, захисні пристосування (антивандальні), прольоти та настили, переходи та пандуси для інвалідів, паркани та огорожі, армування елементів бетонних конструкцій (у підсобних приміщеннях або будинках приватного сектору) і т. д.
 • Промисловість. Лист використовується для виготовлення фільтрів, сіток, решіток, захисних кожухів, вентиляційних решіток, теплообмінників тощо.
 • Дизайн. Він служить для створення декоративних елементів, меблів, освітлення, вивісок тощо.

Лист  Просічно-витяжний має низку переваг, як-от: швидкий монтаж, висока міцність, низька вага, антиковзкий ефект поверхні тощо.

Виробництво “просічки”:

Для виробництва листа використовують за основу х/к лист, г/к листи і листи оцинковані. Виготовлення листа відбувається на кривошипному пресі для виробництва “ПВЛ” шляхом одночасного просікання і витяжки ділянок цільного сталевого листа-заготовки. Процес виробництва його являє собою багаторазово повторювану комбінацію операцій різання і штампування. Здійснюється в кілька етапів:

 • Перший етап – ножовими верстатами на поверхню листа наносяться ромбоподібні зарубки (отвори). Відсічені частини металу з метою економії та зниження собівартості відправляють на переробку.
 • Другий етап – поперечна деформація методом розтягування. Розтягнення збільшує довжину в середньому на 40 відсотків (грає роль марка сталі та її фізичні властивості).
 • Третій етап – прокатка холодним способом. Конвеєрна прокатка здійснює поперечну деформацію ПВЛ під впливом преса. Лист зменшується в товщині і набуває більшої міцності.

У листі просічно  – витяжному допускаються розшарування, розриви і тріщини напруги розміром не більше 2 мм, також допускається присутність щербин і задирок, з одного боку яких, у кінці завжди присутня неробоча смуга.

Як вибрати і купити?

При виборі листа просічно витяжного вам потрібно враховувати такі чинники:

– Призначення. Залежно від того, для яких цілей ви збираєтеся використовувати його, вам потрібно підібрати відповідну форму, розмір і товщину комірок, а також тип і марку металу. Наприклад, для сходинок і підлог краще обирати ПВЛ з ромбоподібними комірками, які забезпечують антиковзаючий ефект, а для декоративних елементів можна використовувати його з круглими або шестигранними комірками, які створюють цікавий візуальний ефект.

– Якість. Він має відповідати стандартам ГОСТ 8706-78 або ТУ У 27.1-25484714-001-2002, які регламентують геометричні параметри, технічні характеристики та вимоги до якості продукції. Він не повинен мати дефектів, таких як надриви, тріщини, задирки, іржа, викривлення тощо. Лист повинен мати рівну і гладку поверхню, без гострих країв і задирок.

– Ціна. Ціна залежить від його розмірів, товщини, форми осередків, типу і марки металу, а також від виробника і постачальника. Щоб купити лист за вигідною ціною, вам потрібно порівняти пропозиції різних компаній, враховуючи не тільки вартість самого листа, а й умови доставки, монтажу, гарантії тощо. Ви також можете замовити ПВЛ за індивідуальними параметрами, якщо вам потрібен нестандартний розмір або форма комірок.

Чому ви повинні замовити лист у нас?

Тонмет Холдинг пропонує своїм клієнтам міцний, якісний, надійний ПВЛ від виробника за низькою ціною.

Розмір витяжки, коефіцієнт подовження, розмір просвіту осередку, розмір подовження, максимальну ширину і довжину просіченої частини, загальну товщину листа, вагу квадратного метра і що є готового в наявності – Ви можете дізнатися, зв’язавшись з нами зручним для Вас способом! Мінімальне замовлення від 200 кг.

 • Допоможемо підібрати розмір, марку сталі, прорахувати кількість листів для вашого проєкту. Завжди на зв’язку наші досвідчені менеджери у сфері металургії.
 • Супровід клієнтів 24/7 від заявки до отримання металовиробу. Швидка доставка в будь-який район і регіон України.
 • Розрахувати вагу просічно витяжного листа товщиною 4 мм на металокалькуляторі.

Не пропустіть свій шанс купити просічно – витяжний лист за вигідною ціною в Україні. Зв’яжіться з нами просто зараз і отримайте індивідуальну пропозицію!

 

P.S. Ми можемо стати Вашим постійним партнером!

Можливо Вас зацікавить схожа продукція:

(Усі товари)