Труба 140х60х6 профільна?>

Купити Профільну трубу 140 х 60 товщиною 6 мм, прямокутна недорого в Україні

Ціна:

111

Оптовим покупцям* - особливі умови (від 5 тонн)

*Формуємо персональні комерційні пропозиції, надаємо вам інформацію про ціни у вигляді прайс-листів, або рахунків.

Гнучка ціна

Гнучка ціна

Знайшли дешевше - ми поступимося!

докладніше

Гарантуємо якість

Гарантуємо якість

Ми даємо гарантію на всю продукцію.

докладніше

Доставка та оплата

Доставка та оплата

Ми допоможемо у пошуку транспорту.

докладніше

Характеристики товару:
 • Товщина, мм: 6;
 • Довжина, мм: 12000;
 • Марка сталі: 08-3 кп/пс;
 • ДСТУ: 8940:2019 (ГОСТ 8639-82, ГОСТ 8645-68, ГОСТ 13663-86);
 • Кіл-ть в 1 тоні, м.п.: 56;
 • Вага 1 м.п., кг: 17.75;
 • Профіль: прямокутний;
 • Розмір, мм: 140х60;
 • Дод. послуги: цинкування/різка;

Купити Профільну трубу 140 х 60 товщиною 6 мм, прямокутна – оптові ціни, прямі поставки від заводу-виробника

Ви займаєтеся будівництвом, ремонтом, виробництвом меблів або іншими видами діяльності, де потрібні надійні, якісні та доступні металеві конструкції? Тоді вам потрібна  Труба 140х60х6 профільна від компанії Тонмет Холдинг!

Труба 140х60х6 профільна – це універсальний будівельний матеріал з квадратним/прямокутним перерізом. Вона складається з чотирьох поличок, які можуть бути рівними або різними за розміром. Профільні труби часто називають електрозварними, так як вони виготовляються з металевих листів методом електрозварювання. При позначенні розмірів профільних труб прийнято вказувати ширину і висоту поличок, а також товщину стінки. У квадратних трубах ширина і висота поличок однакові, тому вони повторюються двічі, наприклад 20х20 мм. У прямокутних трубах ширина і висота поличок різні, тому вони вказуються за спаданням, наприклад 20х10 мм. Одиниця вимірювання розмірів профільних труб — міліметр (мм), яка є загальноприйнятою в інженерній практиці.

Ця труба має ряд переваг, таких як: висока міцність і жорсткість; легкість і зручність монтажу; можливість з’єднання різними способами (зварюванням, болтами, клепанням і т.д.); стійкість до корозії і впливу агресивних середовищ; естетичний вигляд і гладка поверхня; економічність і доступність.

Виробництво Труби профільної 140 * 60 * 6 полягає у формуванні металевого заготовки у трубу з потрiбною формою перерiзу за допомогою роликiв, пробивного iнструменту або екструзiї, а потiм зварювання i обжиму шва у захиснiй газовiй середовищi. Профильная труба виготовляється за рiзними стандартами, якi регламентують її розміри, форму, допуски, механічні властивості і методи контролю.

Профільна труба від нашої компанії: висока якість і конкурентні ціни

Наша компанія ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДІНГ» гарантує європейський рівень обслуговування, відмінну якість Труби профільної і суворе дотримання домовлених термінів поставки.

На ринку представлені труби з українського, турецького і словенського металу. Є більше 20 великих і малих заводів-виробників. Також є імпорт готових турецьких труб. Споживачі більше віддають перевагу імпортним трубам.

 • Профіль: квадратний / прямокутний .
 • Сталь: Зазвичай використовується сталь марок 1-3 або 08 кп/пс, які відповідають міжнародним стандартам S235 або S235JR+A і DC01. Ці марки сталі характеризуються низьким вмістом вуглецю, що забезпечує їх хорошу зварюваність і обробку. Сталі з високим вмістом вуглецю менш підходять для профільних труб, так як вони мають тенденцію до тріщиноутворення при згинанні. Для труб великих розмірів іноді застосовується імпортна сталь марки S355, яка має російський аналог 09Г2С.
 • Розміри поличок: Існують стандартні розміри, які лежать в діапазоні від 10х10 мм до 400х400 мм. Якщо потрiбен нестандартний розмiр, то його можна замовити у виробника, але це потребує додаткового оснащення, яке може коштувати вiд 5000 до 50000 доларiв.
 • Товщина стiнок: змiнюється в дiапазонi вiд 0.8 мм до 12 мм. Якщо потрiбна iндивiдуальна товщина, то її можна отримати без додаткових витрат, так як виробник може прокатати потрiбний лист i зробити з нього трубу. Інодi виробники самi роблять товщину стiнок менше стандартної, щоб зменшити вагу одного метра труби.
 • Довжина: Для труб з маленьким перерiзом (до 60 мм включно) стандартна довжина складає 6 метрiв. Якщо довжина бiльше 6 метрiв у таких труб то вони мають низьку жорсткiсть i можуть ламатися при перевезеннi. Для труб з великим перерiзом (вiд 80 мм i вище) стандартна довжина дорiвнює 12 метрам. Деякi виробники пропонують профільну трубу довжиною 8, 9 або 10 метрiв. Допускається невелике вiдхилення довжини труб у бiльшу сторону. При замовленнi великої кiлькостi труб можна погодити з виробником потрiбну довжину, щоб мінімізувати відходи.
 • Додаткові послуги: для Вас ми можемо організувати порізку в розмір, послуги лазера, гибку, цинкування, доставку або попутне завантаження машини.
 • Упаковка і Відвантаження: упаковуються в пачки вагою 2,5-5,5 тонн. Відвантаження в відкриті машини (ручне завантаження — за окрему плату) і при наявності оригіналу довіреності.

Обсяг замовлення і оплата: Можлива будь-яка форма оплати; відпускаємо будь-яку норму від 300 кг. Для постійних клієнтів розглядається відстрочка платежу.

Ви можете за допомогою нашого металокалькулятора розрахувати вагу Труби профільної 140 * 60 * 6.

— Нормативна документація, ДСТУ

Виготовляється за ДСТУ 8639-82, який регламентує її розміри, форму, допуски, механічні властивості і методи контролю. Також існують інші стандарти для профільної труби, такі як ДСТУ 30245-2003, ДСТУ 13663-86, ТУ 14-105-737-2004 і ДСТУ 8645-68. При необхідності, ми можемо надати більш детальну інформацію про цих стандартах.

 • Буває на ринку така пропозиція як «стик» — це труба, що складається з двох зварених між собою шматків. Така труба має меншу міцність і може мати дефекти по шву. Її використовують в неответственних місцях.
 • Зустрічається на ринку і профільна труба некондиція, яка передбачає «непровар» — непроварений повністю шов. Така труба також має меншу міцність і може бути небезпечною при використанні. Її використовують в неответственних місцях.

– Застосування

Труба профільна – це металопродукція, яка має різну форму і розміри перетину. Вона вирізняється високою міцністю, довговічністю та естетикою. Вона легко монтується, з’єднується і обробляється. Вона стійка до корозії та агресивних середовищ. Вона економічна і доступна.

Труба використовується для різних цілей і завдань, таких як:

 • меблi (столи, стiльцi, лiжка, шафи i т.д.);
 • рекламнi конструкцiї (вивiски, стенди, банери i т.д.);
 • декоративнi елементи (огорожi, перила, рамки i т.д.);
 • сходи (маршевi, гвинтовi, пожежнi i т.д.);
 • огорожi (забори, решiтки, ворота i т.д.);
 • полицi (стелажi, гардеробнi, книжковi i т.д.);
 • рамки (картини, фотографii, дзеркала i т.д.) i т.д.

Труба 140х60х6 профільна легко поєднується з iншими матерiалами, такими як дерево, пластик, скло i т.д., що дозволяє створювати рiзноманiтнi дизайнерськi рiшення.

Компанія ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДІНГ» пропонує вам профільну трубу за найвигіднішими умовами на ринку.

Ми гарантуємо вам якість, сервіс і терміни поставки.

 • Ми працюємо цілодобово без перерв і вихідних.
 • Ми приймаємо будь-яку форму оплати і відпускаємо будь-яку норму від 300 кг.
 • Ми організуємо для вас порізку в розмір, послуги лазера, гибку, цинкування, доставку або попутне завантаження вашої машини.
 • Ми даємо вам відстрочку платежу, якщо ви є нашим постійним клієнтом.
 • Фахівці нашої компанії безкоштовно проконсультують вас і відповідять на всі ваші питання. Пишіть нам на пошту або месенджери, або набирайте номери телефонів, вказані на сайті.

Цiна Труби профільної 140 * 60 * 6 залежить залежить вiд обсягу i способу оплати. Телефонуйте, домовимось!

 

P.S. Ми можемо стати Вашим постійним партнером!

Можливо Вас зацікавить схожа продукція:

(Усі товари)