Two columns
Vertical
Horizontal

Калькулятор ваги арматури

Розрахунок *

{{ item.label }} {{ item.converted }}

Ваш запит на обслуговування виконано!

Ми надіслали інформацію про ваш запит на вашу електронну адресу.
: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.label }}: {{ item.converted }}

*Дані розрахунки зроблено за ГОСТом теоретичних даних. Насправді параметри виробів відрізняються, тому під час розрахунку великих партій можливі значні відхилення. З нами ви можете зв’язатися телефоном або електронною поштою та отримати професійну консультацію! 

 

Скористайтеся посиланням наведеним нижче для завантаження мобільного додатка

🏗️ Найточніший і зручний спосіб для розрахунку ваги металургійної продукції – це скачати безкоштовний мобільний додаток «Металокалькулятор»

 

Як правильно розрахувати скільки потрібно арматури?

Для початку нагадаємо взагалі що це таке. Арматура — один із найпопулярніших видів металопрокату. Без неї не обходиться жодне сучасне будівництво. Вона використовується в ключових елементах споруд, які приймають на себе основне навантаження.

Як правильно розрахувати скільки потрібно арматури?

Арматура, як і інші види металопрокату, продається гуртом у розрахунку на тонни. Тому під час розрахунку потреби слід перевести кількість у вагу за такою формулою, враховуючи об’єм та густину матеріалу:

M=ρ∙V=ρ∙3,14∙(d/2)2∙h,

де M — маса в кілограмах,

— густина сталі (якщо невідома, приймається за 7850 кг/м3),

d — діаметр перетину прута в міліметрах,

h — довжина стрижня в метрах.

Щоб перевести тону в метри треба поділити 1000 кг на вагу одного метра потрібної арматури. Для визначення скільки метрів в одному кілограмі ми також ділимо кілограм на масу одного метра.

Металокалькулятор ваги Арматури – що таке та навіщо потрібен?

Калькулятор арматурного металу — це корисний інструмент для професіоналів у сфері будівництва та проектувальників, який дозволяє ефективно планувати бюджет і зменшувати витрати на матеріали. Розрахунок ваги і вартості арматури відбувається виходячи з їх виду, розмірів, кількості та інших параметрів.

Ми розробили дуже зручний калькулятор, який дуже простий у використанні – давайте опишемо процес:

  • В металоклькуляторі обравши прокат арматурний, у поле діаметра вводимо розмір арматури в мм, потім загальну довжину в метрах або довжину прута в метрах і загальну кількість штук – в результаті отримаємо масу в кілограмах. навпаки. І навпаки.
  • Це найкращий варіант для розрахунку ваги арматури замість того, щоб не витрачати час на пошук таблиць в Інтернеті або використання формул для розрахунку ваги арматури на папері.
  • У калькуляторі також є кнопка замовлення – при натисканні на неї вам передзвонить менеджер і зорієнтує вартість і наявність арматури.

Що таке взагалі арматура?

Арматура — метал у складі залізобетону. Вона підсилює несучий каркас споруди, підвищуючи його міцність. У процесі будівництва її зварюють чи зв’язують, після чого заливають цементним розчином.

Металева арматура виготовляється з гарячекатаної сталі. Такі вироби мають форму стрижнів із рифленою поверхнею. Рідше зустрічаються холоднотягнуті дротяні вироби.

– Які види існують її?

Арматуру класифікують за міцністю та витривалістю. Найпопулярнішими є шість класів виробів — від А1 до А6. Чим більша цифра в назві, то кращі фізичні та механічні властивості має прокат:

  • А1 (А240) — прути круглого перетину з гладкою поверхнею;
  • А2 (А300) — рифлені вироби з низьковуглецевої сталі;
  • А3 (А500) — аналог попереднього варіанта з більшою міцністю на скручування та згинання;
  • А4 (А600) — продукт прокату з високолегованої сталі;
  • А5 (А800) — товсті стрижні для перекриття великих прогонів;
  • А6 (А1000) — надміцні вироби помірної товщини.

– Для чого потрібна?

Зчіпляючись із бетоном, метал приймає на себе різні види навантаження — розтягувальні, згинальні, скручувальні тощо. Це підвищує міцність конструкції та сейсмічну стійкість будівлі, збільшує максимальний рівень навантаження і продовжує термін служби об’єкта.

Сфера застосування залежить від класу прокату. Еластичні прути А1 та А2 використовують для скручування стяжок. А3 підходять для будівництва стін, А4 — для фундаментів та готових залізобетонних конструкцій, А5 та А6 — для створення великих прогонів із мінімальною кількістю опор.

– Які є розміри арматурного прокату?

Довжина стандартних виробів — 6 або 12 метрів. Однак у будівництві широко застосовується й нестандартна продукція — до 6 або до 3 метрів. Вона підходить і для виробництва готових залізобетонних блоків. Щоб визначити скільки штук арматурин в тонні ми повинні знати якої вона точно довжини, щоб поділити 1 тонну на масу метра, а потім на довжину прутків.

Діаметр — від 5,5 до 82 мм. У кожному класі існують свої стандартні розміри. Наприклад, для А1 це 6–40 мм, а для А6 — 10–22 мм.

– Що таке армування?

Армування означає зміцнення бетонних конструкцій спеціальними арматурними стрижнями або сітками з метою підвищення їх міцності та стійкості до різних навантажень. Армування монолітної плити перекриття – це процес закріплення арматурних стрижнів і сіток у бетонній плиті з метою підвищення її міцності та стійкості до різних навантажень.

Для розрахунку необхідної кількості арматури потрібно знати розміри плити, навантаження, яким вона буде піддаватися, і діаметр використовуваних стрижнів. Інженери-конструктори використовують спеціальні програми та формули для розрахунку необхідної кількості стрижнів та відстані між ними. Також можна скористатися онлайн-калькулятором для армування монолітної фундаментної плити, який допоможе швидко і точно визначити необхідну кількість арматури.

– Де придбати прокат арматурний?

🏗️ На нашому сайті у розділі “Сортовий та Фасонний прокат” – Арматура ціна, купити ОПТ

Онлайн калькулятор расчета веса и стоимости арматуры