Арматура ГОСТ – ціна. Купити арматуру оптом в Україні

Арматура – один з найпопулярніших і поширених видів металопрокату. Арматура являє собою сталеві стрижні, або металеві профілі, або дріт, що використовується при виробництві залізобетонних конструкцій. Призначення даного матеріалу — сприйняття різних впливів, що розтягуючих або згинаючих зусиль на нього спрямованих.

Відноситься до категорії сортовий метал і є виробом з гарячекатаної сталі. Йде по ГОСТ 5781-82. Жодне будівництво не обходиться без арматури – фундамент, а також стіни і стелю (при монолітному будівництві) виходять в поєднанні арматури і бетону.

Арматуру прийнято поділяти на стрижневий прокат (гарячекатаний) та дротяний прокат (холоднотянутий).

Останній використовується рідше, частіш використовується стрижневий прокат, який, в свою чергу, ділиться на прокат гладкий та прокат періодичного профілю.

 • Вироби являють собою круглий профіль з гладкою поверхнею або, у випадку з періодичним профілем, мають двоє поздовжніх ребер та невелику кількість поперечно розташованих виступів.
 • Такий вид профілю дозволяє забезпечувати краще зчеплення стали з бетоном, тому що основним застосуванням арматурного прокату є армуючі елементи у залізобетонних конструкціях.
 • Виготовлення подібних конструкцій без арматури неможливо, тому шо вона є незамінним елементом для збільшення міцності бетонних плит.

Ще цей процес називають – армування, коли арматуру пов’язують або зварюють у вигляді сітки – і заливають розчином. Завдяки насічках на арматурі, вона дуже добре чіпляється за бетон – забезпечуючи тим самим міцність конструкції.

Три головних параметра арматури сталевий ГОСТ

діаметр, довжина і марка стали, згідно яких формується замовлення і відповідно ціна арматури!

 • Діаметр коливається в діапазоні від 7 міліметрів до 82 міліметрів;
 • по довжині ділиться на міру (6 метрів або 12 метрів), НДЛ (нестандартна довжина 3 – 6 м) і коротун (до 3 м).
 • Марка стали безпосередньо пов’язана з класом арматури.

Виокремлюють 6 класів: від А-1 до А-6. арматури характеризують такі параметри як плинність, тимчасовий опір і інші.

 • А1 – гладка арматура, розподільна і монтажна по стали 3;
 • А2 – рифлена, по ст. 5 (вуглецева), 25Г2С і 35ГС (низколегированна).
 • А3 – то ж, але з більшою межею плинності і тимчасовим опором;
 • А4 – з гладким і періодичним профілем високої міцності: 30ХГ2С, 20ХГСТ, 20ХГ2Ц (леговані), а також термічно оброблені
 • Покращені показники міцності зустрічаються в арматурі класів Ат-3 — Ат-7.

Наша продукція завжди вищого рівня відповідно державних стандартів ГОСТ. Асортимент металопрокату і металопродукції постійно зростає і ми завжди зможемо виконати будь-яке замовлення і будь-побажання самого вимогливого клієнта!

Компанія «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» – лідер на ринку України по виробництву і реалізації оптових поставок арматури. ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» реалізує сертифікований металопрокат і здійснює доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривому ріг, Полтаву, Миколаїв, Нікополь, Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь.

Ціни на арматуру в Україні – за метр, тонну – Телефонуйте у нас найкраща ціна! Будь-який покупець зможе підібрати прокат, відповідний його запитам за адекватною ціною.