Катанка – ціна. Купити сталевий дріт в Україні

Катанка (або сталевий дріт) – це різновид сортового прокату, іншими словами це тонке коло в бухтах по 1-5 тонн. Виробляється гарячою прокаткою діаметром від 5 до 22 міліметрів включно. Катанка є напівфабрикат для виробництва дроту методом перетяжки, з неї роблять електроди, цвяхи, гвинти, болти та інші вироби метизів.

Цей металевий продукт виробляють з рядового заліза ( «рядовками» – Ст.0, ст.1, ст.2, ст.3 сп \ пс \ кп) по ДСТУ 2770-94 (ГОСТ 30136-95).

Розмірний ряд запропонованої компанією катанки включає діаметри від 5 до 10 мм, замовлення розміру понад 10 мм можливо узгодити.  Звертаючись до компанії, можна розраховувати на індивідуальний підхід, стислі терміни поставки, адекватні ціни та високу якість виробів.

Також за точністю прокатки допускається овальність не більше 40% і розбіжності за діаметром можуть становити до 0,4 міліметра. Мотки допускаються масою по 100 кг за наявністю двох відрізків. Окрім виготовлення дроту, катанку також застосовують для формування армуючих структур при виробництві залізобетонних виробів. Крім того, катанка використовується для виробництва канатів, телеграфних проводів та тросів.

Катанка яка йде для упаковки готової продукції та інших цілей виготовляється по ТУ 14-1-282-94.

  • Класифікують катанку з вигляду охолодження як звичайне на відкритому повітрі (ВО) і прискорене (УО1, УО2 – одно та – двух стадійно).
  • За точністю відповідно до Держстандарту ділять на підвищену (Б) і звичайну (В); овал НЕ> 40%; розбіжності по ф +/- 0,4 міліметра (якщо вона проводиться на дротовому верстаті, який не має блоки чистових клітей).
  • Допускаються мотки масою 100 кг, а також наявність двох відрізків.
  • Пропоновані діаметри: 5, 5.5, 6, 6.3, 6.5, 7, 8, 9, 10 мм все вище – за погодженням із замовником.

Ви зможете придбати в Запорізькій області в місті Запоріжжя будь-який сталевий дріт катанку, розрахувавшись за будь-якою формою. Відвантаження здійснюється у відкриті машини і при наявності оригіналу доручення.

ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» реалізує сертифікований металопрокат та здійснює доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривого Рога, Полтави, Миколаєва, Нікополя, Енергодара, Мелітополя, Бердянська, Маріуполя.

Ціни на катанку (дріт сталевий) в Україні, Розмір