Two columns
Vertical
Horizontal

Калькулятор ваги Кутника Гнутого

Розрахунок *

{{ item.label }} {{ item.converted }}

Ваш запит на обслуговування виконано!

Ми надіслали інформацію про ваш запит на вашу електронну адресу.
: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.label }}: {{ item.converted }}

*Дані розрахунки зроблено за ГОСТом теоретичних даних. Насправді параметри виробів відрізняються, тому під час розрахунку великих партій можливі значні відхилення. З нами ви можете зв’язатися телефоном або електронною поштою та отримати професійну консультацію! 

 

Скористайтеся посиланням наведеним нижче для завантаження мобільного додатка

🏗️ Найточніший і зручний спосіб для розрахунку ваги металургійної продукції – це скачати безкоштовний мобільний додаток «Металокалькулятор»

 

Калькулятор для розрахунку ваги кутника гнутого. Що таке гнутий кутник та де його купити?

Гнутий кути к з плоского прокату є видом металопрокату, який має “Г” образну форму в поперечному перерізі, що виробляється методом холодної прокатки на спеціальних верстатах профілегибочних, що виконують поздовжній згин смуги без нагріву. Даний метод дозволяє досягти точних розмірів сталевого кутика, але залишається залишкове напруження, що знижує міцність гнутого профілю.

Для виробництва сталевого металевого кутика використовують  холоднокатаний лист або гарячокатаний лист сталі 09Г2С, 09Г2Д, 09г2с-12, 08 КП, 40Х, 45Х, сталь 20, ст.3, Ст.1-3 КП/ПС/СП; вуглецевої марки сталі звичайної якості, якісної конструкційної марки сталі, низьколегованої марки сталі (для створення металоконструкцій, які експлуатуватимуться при статичних навантаженнях в умовах низьких атмосферних температур).

Кут має додатковий поділ точності прокату: А – висока точність металопрокату, Б – підвищена точність металопрокату, В – звичайна точність металопрокату.

Сталевий кутик поділяється на такі види:

 • рівнополичний сталевий холодногнутий кутик – має однакову довжину полиць (виробництво згідно з ДСТУ 2254-93; ГОСТ 19771-93).
 • нерівнополичний сталевий холодногнутий кутик – має різну довжину полиць, є куточком спец.призначення (виробництво згідно з ДСТУ ISO 657.2-2001, ГОСТ 19772-93).

L-профіль, що отримується холодним гнуттям сталевих гарячекатаних або холоднокатаний смуг відповідає наступним якостям: підвищеною точністю розмірів, легкою питомою вагою, округленим зовнішнім кутом, естетичним виглядом і відсутністю окалін на профілі, широким вибором типорозмірів, довговічністю (антикорозійного покриття).

Істотною перевагою Г-профілю є простота монтажу, а саме використання зварювання або можливість болтового з’єднання холодногнутого куточка.

Застосування даного фасоного металопрокату, незважаючи на свою невисоку міцність, досить широка в різноманітних сферах: будівництво металевих конструкцій, виробництво меблів, виробництво металевих стелажів, створення металоконструкцій без великих навантажень, будівництво вентильованих фасадів, монтаж легких конструкцій, оздоблення приміщень, дизайн, архітектурні рішення, декоративні цілі.

Як розрахувати вагу гнутого кутника?

Розрахувати самостійно вагу сталевого кутика вам допоможе наступна спрощена формула (не враховує радіуси округлення холодногнутого кутика).

Формула: М = (А + В – 2 х S ) / 1000 х S х 7.9 

 • М –  вага гнутого профілю (кг);
 • А – висота кутика першої полиці (мм);
 • В – висота кутика другої полиці (мм);
 • S – товщина стінки гнутого кутика (мм);
 • 7,9 мм – усереднена щільність сталі.

Гнутий кутник - Як розрахувати вагу? - Калькулятор on-line

Калькулятор металопрокату – універсальний спосіб розрахунку ваги сталі конкретного металопрокату.

На сайті компанії “ТОНМЕТ ХОЛДІНГ” для зручності наших постійних і майбутніх клієнтів ви можете зробити самостійний розрахунок ваги металопрокату за допомогою онлайн-металокалькулятора. Він полегшить вам завдання в точному розрахунку ваги гнутого кутика, заощадить ваш час і дозволить дізнатися актуальну ціну по даному металопрокату.

Калькулятор металопрокату безкоштовний для скачування, гарантує високу точність загальної теоретичної ваги за стандартом ДСТУ гнутого профілю, розрахунок ваги в 1 квадратному метрі, кількість профілю в тонні. Перевагами даного калькулятора є розрахунок за лічені секунди, доступність кожному бажаючому, зручність у використанні, точність, інформативність. Вам не потрібно більше ламати голову в складних формулах розрахунку, витрачати свій дорогоцінний час і отримати при цьому приблизну вагу. Для економії часу ви можете залишити заявку на придбання необхідної кількості металопрофілю не виходячи з цієї програми, заповнивши графи вашого імені та номера телефону/електронної пошти. У найкоротший термін наші менеджери передзвонять/напишуть вам для підтвердження вашого замовлення та обговорять усі аспекти якості, ціни, умов та термінів доставки, нададуть додаткову інформацію, що вас цікавить. У даному додатку у вас є можливість залишити відгук нашим розробникам про додаток “Металокалькулятор”.

На сайті tonmetholding.com.ua ви зможете скористатися посиланням для безкоштовного мобільного додатку “Металокалькулятор”. Для Android скористайтеся версією Google Play або App Store для iPhone. Для отримання точного розрахунку ваги гнутого куточка вам необхідно внести дані висоти полиць куточка та його товщину стінки. Все просто при натисканні кнопки “розрахувати” ви побачите масу гнутого куточка в одному метрі. Вказавши довжину профілю – загальну масу профілю, що відповідає довжині виробу.

Де купити кутник гнутий (Г-подібний профіль)?

Компанія ТОВ “ТОНМЕТ ХОЛДІНГ” реалізує холодногнутий кутик повного сортаменту з доставкою по всій території України.

У сортаменті рівнополочного холодногнутого кутика ключові такі показники:

 • Розмір ширини полиці кутика в межах значень від 36 мм до 160 мм;
 • Розмір товщини полиці кутика в межах значень від 2,5 до 4 мм.

— Довжина гнутого кутика від 0.3 метра до 3 метрів (при виробництві на матричному обладнанні) та від 3 метрів до 12 метрів (при виробництві на лінії через валки).

У сортаменті нерівнополочного холодногнутого кутика ключові такі показники:

 • Ширина більшої полиці кутика гнутого відповідає межам від 32 мм до 360 мм;
 • Ширина меншої полиці холодногнутого кутика відповідає межам від 25 мм до 100 мм;
 • Товщина полиці кутика згідно зі стандартами відповідно від 2 мм до 7 мм.
 • Довжина кутика від 3 до 12 метрів.

Сподіваємось запропонований нашою фірмою “Металокалькулятор” допоміг вам зробити розрахунок необхідної ваги та кількості металопрокату для ваших будівельних ідей. Ми додатково проконсультуємо вас з усіх питань щодо холодногнутого кутика та інших позицій металопрокату на нашому сайті.

 •  Запропонуємо додаткові послуги різання, фрезерування та покриття гарячим цинком для довговічності вашого будівельного об’єкту.
 • Доставка вашого замовлення займе мінімум часу, а система знижок на оптові партії металопрокату вас приємно здивує.
 • Ми гарантуємо, що наша співпраця подарує вам приємний досвід спілкування та перспективи подальшого партнерства.