Купити холодно гнутий швелер в Україні

Швелер – вид гнутого профілю, що представляє собою в розрізі букву П, з різними або однаковими сторонами, які утворюють прямий кут (90˚).

  • Номер Госта на холодногнутий швелер 3.5 – 12 м (який виробляється з штрипса) ми вже писали в розділі гнутий профіль
  • а швелер до 3 м включно (вироблений на гибочном верстаті зі смуги) йде по ТУ У 27.1-23365425-606: 2006.

Ми реалізуємо холодногнутий швелер відповідний ДСТУ стандартам, оцинкований, будь-яких розмірів, довжини, у роздріб або оптом. Виконуємо виготовлення гнутого швелера під розмір замовник. Ви легко можете здійснити замовлення Швелера з г/к і х/к листа по телефону необхідного типу і розміру холодногнутого швелера і ми організуємо вам швидку доставку якісного металопрокату за кращою ціною.

У гнутому швелері ціна формується залежно:

від товщини стінки (найчастіше зустрічається 2 – 8 мм), чим товще товщина – тим нижче ціна, так як в нормогодини виходить більшу вагу при тій же кількості.

Маса одного метра швелера (в кілограмах) розраховується за формулою:

  • (Про + П1 + П2-2 * Т) * Т * 7.87,

де О – підстава, П1 і П2 – ширина полиць, Т – її товщина.

Деякі типорозміри х/г швелера придбали вже імена власні, наприклад: 120х60х6х1200 мм – називають стійкою (на яку кріпиться дорожню огорожу).

Взагалі сфера застосування «гнутіков» величезна, від виробництва меблів до бистромонтажних будівель і металоконструкцій. Він не такий міцний як гарячекатаний, але зате легше і дешевше, при його застосуванні економія становить до 20%.

На нашому власному обладнанні ми можемо зробити під Ваше замовлення Гнутий Швелер, будь-якого розміру, в швидкі терміни!

ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» реалізує сертифікований металопрокат і здійснює доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривому ріг, Полтаву, Миколаїв, Нікополь, Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь.

Ціна на гнутий швелер в Украінї