Сталевий Гнутий Кутник ГОСТ (холоднокатаний) – ціна. Купити в Україні

Сталевий Кутник – це вид гнутого профілю, що представляє собою в розрізі букву Г, з різними або однаковими сторонами, які утворюють прямий кут (90˚).

  • Номер Госта на холодногнутий Кутник 4 – 12 м (який виробляється з штрипса) ми вже писали в розділі гнутий профіль,
  • куточок до 4 м (вироблений на гібоном верстаті зі смуги) йде по ТУ У 27.1-23365425-606: 2006.

У гнутому Кутнику ціна формується залежно:

від товщини стінки (найчастіше зустрічається 2 – 8 мм), чим тонше товщина – тим вище ціна, так як в нормо години виходить меншу вагу при тій же кількості.

Маса одного метра металевого Кутника (в кг) розраховується за формулою:

  • (Д + Д-2 * Т) * Т * 7.87,

де Д – ширина полки, Т – її товщина.

Деякі типорозміри х/г Кутника придбали вже імена власні, наприклад: 40х40х2.5х2000 мм – називають кількість виноградний (тому що використовується на виноградниках). Взагалі сфера застосування величезна, від виробництва меблів до швидко монтажних будівель і металоконструкцій.

Кут холоднокатаний не такий міцний як гарячекатаний, але зате легше і дешевше, при його застосуванні економія становить до 20%.

На нашому власному обладнанні ми можемо зробити під Ваше замовлення на будь-куточок, будь-якого розміру, в найкоротші терміни!

ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» реалізує сертифікований металопрокат і здійснює доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривому ріг, Полтаву, Миколаїв, Нікополь, Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь.

Ціна на гнутий Кутник холоднокатаний сталевий