Лист 3.5 мм x/к, 08кп?>

Купити Лист холоднокатаний 3,5 мм, 08кп / DC01 недорого в Україні

Ціна:

111

Оптовим покупцям* - особливі умови (від 5 тонн)

*Формуємо персональні комерційні пропозиції, надаємо вам інформацію про ціни у вигляді прайс-листів, або рахунків.

Гнучка ціна

Гнучка ціна

Знайшли дешевше - ми поступимося!

докладніше

Гарантуємо якість

Гарантуємо якість

Ми даємо гарантію на всю продукцію.

докладніше

Доставка та оплата

Доставка та оплата

Ми допоможемо у пошуку транспорту.

докладніше

Характеристики товару:
 • Товщина, мм: 3.5;
 • Ширина, мм: під замовлення;
 • Довжина, мм: під замовлення;
 • Марка сталі: 08кп / DC01;
 • Тип: тонколистовий;
 • Дод. послуги: цинкування / різка / гнуття;
 • ДСТУ: 2834-94; ДСТУ 7809:2015 (ГОСТ 16523-97; ГОСТ 19904-90);

В Україні, купити оптом і в роздріб Лист холоднокатаний Лист холоднокатаний 3,5 мм, 08кп / DC01— ціна

Cold rolled steel sheets. Сталевий холоднокатаний Лист холоднокатаний 3,5 мм, 08кп / DC01 — це листовий металопрокат, який виготовляється методом холодної прокатки з гарячекатаного листа. При холодній прокатці заготовка піддається деформації під тиском, при цьому її товщина зменшується, а структура металу ущільнюється. Лист х/к має ряд переваг перед гарячекатаним листом: більш висока точність геометричних розмірів, більш гладка поверхня, покращена пластичність і більш висока міцність зварних швів.

Це один з найбільш затребуваних видів металопрокату. Пов’язано це з інтенсивним розвитком машинобудування і автомобілебудування, де вони в більшій мірі і застосовуються. Не варто забувати і народне господарство – електричні і газові плити, холодильники, витяжки, пральні машинки, лопати, сапки, поштові скриньки, урни, металеві шафи, роздягальні, корпуси банкоматів, терміналів і системних блоків, вогнегасники, кронштейни, меблеві петлі, замки, каністри та інша всеможлива посудина зроблена з них. У народі Лист 3.5 мм x/к, 08кп металу ще називають «холодняк», орієнтовна партія металу складає 12 тонн при ширині в районі 1000 мм, 14 тонн при ширині в районі 1250 мм і 16 тонн при 1500 мм, їх іноді називають «вузький» розмір і «широкий» розмір. Сталь 3 пс – називають «рядовкою», а 08 кп – «конструкцією».

Компанія Тонмет Холдінг пропонує вам широкий вибір

 • Ви можете замовити листи будь-якого розміру, товщини, ширини і довжини, які підійдуть саме Вам. Ми не стягуємо додаткову плату за індивідуальний розмір і порізку в лист, а також надаємо доставку по всій Україні;
 • Всі наші листи металу супроводжуються сертифікатами якості, які підтверджують відповідність стандартам і нормам;
 • Наша компанія має багаторічний досвід роботи на ринку металопрокату і гарантує вам високий рівень обслуговування, консультації і підтримки. Не втрачайте свого шансу придбати х/к прокат за вигідною ціною і з гарантією якості.

наша продукція має наступні характеристики:

 • Товщина може варіюватися від 0.5 до 3.9 мм з точністю до сотих часток міліметра;
 • Ширина може бути від 860 до 1500 мм;
 • Довжина — від 1500 до 3000 мм;
 • Сталь на вибір: 3пс / S235, 08кп / DC01 і 08Ю / DC05;
 • Вага партії зазвичай складає 12-16 тонн залежно від розміру;
 • Зберігання холодного плоского прокату відбувається в критих опалюваних приміщеннях, для захисту від корозії;
 • Клас міцності — Якщо необхідно ідеально плоска поверхня Листа x/к 3,5 мм ДСТУ – то замість нормальної (звичайної плоскостності) — пропонуємо покращену.
 • Група обробки поверхні: II або III;

Лист холоднокатаний 3,5 мм, 08кп / DC01 металу  — замовити в індивідуальних розмірах. Ви можете замовити метал х/к, в індивідуальних розмірах за вигідною ціною. Ми пропонуємо вам листи товщиною від 0.5 до 3.9 мм з кроком 0.01 мм, шириною від 860 до 1499 мм і довжиною від 999 до 2999 мм. Не забувайте, що існує плюсовий допуск по довжині і ширині близько 2 сантиметрів, це варто враховувати при розрахунку теоретичної ваги партії холодного прокату. Також ви можете скористатися нашим мобільним додатком «Металокалькулятор» і одразу ж зробити замовлення потрібної позиції. Внутрішній діаметр рулонів складає 500 – 610 мм, а якщо це подвійний рулон (до 16 т), то 750 мм. При замовленні індивідуального розміру ми не стягуємо додаткову плату, а порізка в лист відбувається безкоштовно! Поставка супроводжується заводським сертифікатом якості, в якому вказані всі властивості і характеристики прокату. В назві пишуть всі розміри в міліметрах в такому порядку: товщина, ширина, довжина.

Хочемо також звернути вашу увагу на х/к лист 2-го сорту. Якщо ви хочете заощадити або здешевити виріб, це саме «воно». Більш детально він описаний у розділі Лист х/к ТУ.

Як виробляють холоднокатані листи металу?

Листи металу холоднокатані — це вид металопрокату, який отримують без нагрівання шляхом перетягування гарячекатаного рулону через вальці. Цей процес дозволяє покращити якість поверхні, однорідність структури і технологічні властивості металу, а також зменшити його товщину до потрібних розмірів. Його використовують для виробництва оцинковки, тонкостінних електрозварних труб і інших виробів у різних галузях промисловості.

При замовленні прокату підвищеної плоскостності (ПП), то лист після АПР (автомата поперечної різки) додатково проходить кілька разів через 12 вальців, що забезпечує йому ідеальну поверхню. Простими словами – якщо покласти лист на робочий рівний стіл, то серповидність у такого листа буде відсутня. Їх ще називають групою обробки поверхні II або III.

Класифікація х/к листів за сталями в звичайному чорному прокаті наступна:

Він може бути виготовлений з різних марок сталі, залежно від потребних властивостей.

 • холодні листи бувають рядовими (звичайними, сталь 1-3 кп/пс – зустрічаються рідше) і конструкційними (сталь 08-20 кп/пс – зустрічаються частіше);
 • листи марки 08Ю вирізняються здатністю дуже сильно тягнутися;
 • низьколеговані 09г2с і 30хгса – як корозивно – і зносостойкими.

Скорочення кп/пс позначають стан кристалографiчної решiтки сталi: кипляче або напiвспокiйне. Основний сенс несуть першi цифри, якi показують вмiст вуглецю в сталi. Вiд цього залежить застосування листiв, зроблених з неї. Якщо 3 пс (вуглець вiд 0.1% i вище), то такi листи беруть для конструкцiй i цiлих елементiв, так як вони жорсткi. Якщо 08 кп (вуглець до 0.1%), то такi листи використовують для штамповки i гибки бiльш дрiбних деталей. Цi всi данi мiстяться в сертифiкатi якостi на товар.

Також там мiстяться ще однi важливi данi, якi визначають пiдвид х/к листа – це механiчнi властивостi прокату. Вiдносне його подовження показує ступiнь витяжки листа. Витяжка буває за ГОСТ 9045-93: глибока (Г), дуже глибока (ВГ) i особливо глибока (ОСВ). Для виготовлення виробiв з дуже великою витяжкою (де необхідне максимальне вiдносне подовження i стiйкiсть до розривiв) рекомендують замовляти листи марки 08Ю («юшка»), які мають у своєму хімічному складі алюміній. Це дозволяє тягнути їх максимально сильно (наприклад, каструлі і бетономішалки).

Для виготовлення деталей, які потребують високої міцності, використовуються низьколеговані і леговані сталі. Для виготовлення деталей, які потребують хорошої зварюваності, використовуються сталі з зниженим межею текучості. Для виготовлення деталей, які потребують підвищеної корозійної стійкості, використовуються оцинковані або нержавіючі сталі.

Стандарти якості – Листа x/к 3,5 мм ДСТУ

 • Рядова сталь товщиною 0,5 – 2,0 мм регламентуються за ДСТУ 2834-94 (ГОСТ 16523-97) , ДСТУ 8791:2019 (ГОСТ 19904-90) ;
 • Рядова сталь товщиною 2,1 – 3,9 мм регламентуються за ТУ 14-15-309-93 (ДСТУ 8971:2019) ;
 • Листи х/к конструкційні регламентуються за ДСТУ 2834-94 (ГОСТ 16523-97), покриття поверхні за протоколом № 14-226-186:2014 ;
 • Сталь 09Г2, 09Г2Д, 09Г2С регламентуються за ДСТУ 8969:2019 (ГОСТ 17066-80);
 • Для експорту діють протокол №14-226-209:2020 (EN 10130:2006) , SDU 01 (заготовка під оцинковування).

Раніше існував старий радянський ГОСТ, який ділив види плоскостності листового прокату на: особливо високу, високу, покращену і нормальну. У кожної були свої норми відхилень в міліметрах на 1 м довжини. Але від цієї ієрархії зараз відійшли.

Поставка прокату

Прокат, поставляємий в листах, повинен бути обрізаний під прямим кутом. В 1 сорті діагоналі листа повинні збігатися. Допускається плюсовий допуск по довжині і по ширині до 20 мм. Вага пачок складає 1,5 — 6,5 тонн. Всі холоднокатані листи упаковуються в металевий короб (конверт або сорочку) і стягуються стрічками для транспортування. Експортні пачки додатково обгортаються в паперово-целофановий пакет, щоб уникнути потрапляння солоного конденсату, так як ці пачки відправляються морем. Весь сталевий прокат передварительно травиться (проходить процес травлення).

Розрахувати вагу Листа x/к 3,5 мм ДСТУ  можна в нашому металокалькуляторе!

Чому варто обрати нас?

Компанія Тонмет Холдінг, і ми знаємо все про метал. Мiнiмальна партiя продажу вiд 200 кг.

 • Ми маємо багаторiчний досвiд роботи i допоможемо вам пiдiбрати товар, який вiдповiдає вашим вимогам i бюджету.
 • Ми працюємо напряму з виробниками i гарантуємо вам найвигiднiшi цiни i термiни поставки. Ваше замовлення буде виконано набагато швидше, нiж у конкурентiв.
 • Ми знайдемо для вас рiдкiснi i ексклюзивнi позицiї, якi не доступнi в iнших мiсцях. У нас є широкий асортимент  листiв металу рiзних марок сталi, розмiрiв i товщин.
 • Ми пропонуємо вам можливість замовити iндивідуальний металевий лист з мінімальною передоплатою в 30%. Ви можете вибрати будь-які параметри, які вам потрібні, і ми виготовимо лист за вашим бажанням.
 • Ми допоможемо вам оптимізувати ваші інтереси і витрати, запропонувавши вам кращі умови співпраці. Ми враховуємо всі ваші побажання і потреби.
 • Ми організуємо для вас доставку, лазерну різку, навантаження в криту машину і інші послуги, які полегшать вам роботу з нашим товаром. Ви можете бути впевнені, що ваше замовлення буде доставлено в цілості і схоронності.
 • Ми підтримуємо з вами зв’язок цілодобово. Ви можете задати нам будь-яке питання або залишити відгук про нашу роботу. Ми завжди раді чути вашу думку.
 • Ми надаємо вам зручну форму оплати і гарантію якості на наш товар. Всі наші листи металу супроводжуються сертифікатами якості, які підтверджують відповідність стандартам і нормам.

Ми чекаємо вашого замовлення!

 

P.S. Ми можемо стати Вашим постійним партнером!

Можливо Вас зацікавить схожа продукція:

(Усі товари)