Труба 28 х 1 - 8 х\д?>

Купити Трубу холоднодеформовану 28 / 1 - 8 мм суцільнотягнуту ст 10 недорого в Україні

Ціна (1 м.п.):

Договірна

Для оптових покупців* - від 1 тонни

*Формуємо комерційні пропозиції, висилаємо прайс-лист, або виставляємо у вигляді рахунку.

Вигідна ціна

Вигідна ціна

Знайшли дешевше - ми поступимося!

докладніше

Гарантія

Гарантія

Ми даємо гарантію на всю продукцію.

докладніше

Доставка

Доставка

Мы поможем в поиске транспорта.

докладніше

Купити недорого Трубу холоднодеформовану 28 / 1 – 8 мм суцільнотягнуту ст 10, ціна

 • Труба 28 х 1 – 8 х\д класифікується на тонкостінну трубу (“тонкостін”) та товстостінну трубу (“товстостін”).
 • Йде по ГОСТ 8734-75 (труби загального призначення).

Застосування Безшовної х\д труби 28 * 1 – 8 мм ст 20

 • авіабудуванні,
 • автомобілебудуванні,
 • хімічній,
 • нафтопереробній інафтовидобувній промисловості.

Для збільшення продуктивності устаткування і його компактного розташування застосовують плющення в “дві нитки” – двохнитковий стан. Тобто одночасно деформують 2 труби. Зі зменшенням параметрів стану, величина робочої кліті теж зменшується. Розглянемо також спосіб під назвою ВОЛОЧІННЯ. Разом з холодним плющенням – це прийом для виробництва труб невеликих розмірів з точною геометричною формою, високою чистотою пов-ні. Цей процес використовується для зменшення дтаиетру та товщини стінки труб, і для надання металу заданих властивостей. У порівн. з плющенням, волочіння простіший спосіб деформації та водносач – продуктивніший.

Існує декілька способів волочіння.

 • Безоправочне волочіння – Труба 28 х 1 – 8 х\д : ключова річ при ньому у труб також як і прутков являється волока. Спочатку забивають початковий кінець заготівлі з метою проштовхування його через вушко волоки. Після захоплення його пристроєм, що тягне, – труба деформується по наруж. діаметру. Товщина стінки при цьому може зменшуватися, збільшуватися або залишатися незмінною, в зал-ті від співвідношення товщ. стінки до діаметру труби. Перевагою цього способу є висока продуктивність, контрольована якість зовнішньої пов-ні, можливість многор. волочіння труб на барабанних волочильних станах. До недоліків можна віднести погіршення стану внутр. пов-ні і невисоку точність товщ. стінки. Максимальний коефіцієнт витягу не перевищує 1,6.
 • Волочіння на короткому нерухомому оправленні. Для того, щоб отримати заданий стан зовнішн. і внутр. пов-ні і точну товщину стінки труби – використ волочіння на оправляннях. При викор-ні корот. неподв. оправлення, передній край труби забивають, потім вводять оправлення на довгому стержні і прошт. забитий кінець труби крізь волоку. Після захоплення пристроєм, що тягне, і створення натягнення – оправлення фіксується відносно волоки і заготівлю простягають через кільцевий проміжок, отримуючи задані розміри по діаметру і товщині стінки. Стан як наруж.
  так і внутр. поверхні можна отримувати в співвідн. із заданими вимогами. Недоліком є обмеж. по довжині труби, тому що волочіння відбувається на лінійних станах при обмеж. довжині стержня оправляння. Макимальный коефіцієнт витягу не більше 1,8. З метою збільшення продуктивності основного устаткування застосовують багатониткове волочіння.

Холоднотягнута Труба 28 х 1 – 8 х\д виробляється із заготівлі, що не вимагає нагріву і застосування зварювальних робіт і дозволяє отримати міцну холоднотягнуту монолітну трубу стійку до зовнішніх негативних чинників середовища. Холоднотянуті труби використовуються в автомобільній промисловості, авіапромисловості, кріогенній промисловості і багатьох інших. Доставка холоднотягнутої труби здійснюється по усій території України.

Замовивши Трубу холоднодеформовану 28 / 1 – 8 мм суцільнотягнуту ст 10 у нас – Ви отримаєте повний спектр послуг в подарунок:

 • пошук транспорту,
 • організація різанняі вантаження,
 • можемо навіть приїхати до Вас за оплатою 🙂
 

P.S. Ми можемо стати Вашим постійним партнером!

Можливо Вас зацікавить схожа продукція:

(Усі товари)