Two columns
Vertical
Horizontal

Калькулятор ваги трубного прокату

Розрахунок *

{{ item.label }} {{ item.converted }}

Ваш запит на обслуговування виконано!

Ми надіслали інформацію про ваш запит на вашу електронну адресу.
: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.label }}: {{ item.converted }}

*Дані розрахунки зроблено за ГОСТом теоретичних даних. Насправді параметри виробів відрізняються, тому під час розрахунку великих партій можливі значні відхилення. З нами ви можете зв’язатися телефоном або електронною поштою та отримати професійну консультацію! 

 

Скористайтеся посиланням наведеним нижче для завантаження мобільного додатка

🏗️ Найточніший і зручний спосіб для розрахунку ваги металургійної продукції – це скачати безкоштовний мобільний додаток «Металокалькулятор»

 

Розрахунок ваги труби круглої безшовної: формула, калькулятор та поради

Калькулятор металопрокату – це універсальний, швидкий, точний, зручний спосіб розрахунку ваги та кількості металовиробу. Сортамент розрахунку металокалькулятора входить багато позицій сталевого виробництва: трубний прокат, листовий прокат, арматурний прокат. 

Калькулятор є одним із способів розрахунку ваги необхідного металопрокату для реалізації ваших будівельних проектів. Для інших способів розрахунку використовується таблиця, прописана в ДСТУ стандартах, самостійний математичний розрахунок, довідники та інформація в інтернеті.

Математичний спосіб досить скрутний. У цьому методі існує велика похибка, тому математичний розрахунок актуальний лише ждя особистого приватного планування. Точні дані ваги сталевого прокату для конструкторських рішень краще довірити калькулятору металопрокату. Слід пам’ятати, що розрахунок теоретичної ваги при великій партії труби матиме невеликі відхилення з фактичною вагою. Точні геометричні параметри труби закладені в основу металопрокату можуть відрізнятися від реального виробленого трубного прокату.

Як розрахувати вагу безшовної труби?

При розрахунку ваги  1 м безшовної труби використовують формулу

M = ( ( 3.14 x t x (D — S) ) / 1000) x 7.87

 • M – маса 1 метра труби
 • t – товщина труби
 • D – діаметр труби
 • 7, 87 — щільність сталі

Наприклад, розрахунок ваги 1 метра безшової труби 30 х 2 мм дорівнює:

 ( ( 3.14 x 2 x (30-2) ) / 1000 ) x 7.87 = 1,38 кг

З якою метою підходить безшовна труба?

Можливо, у ваших майбутніх планах будівництво трубопроводу, стоку каналізації, будівництво опор або стійок для металевих каркасів, тоді найкращим рішенням буде придбання безшовної труби. Такі труби забезпечують міцність конструкції, стійкість до високого тиску, відсутність розширення під впливом високих температур.

Безшовні труби – трубний прокат, що виключає зварний шов. Виробляються з легованих марок сталі та сталі з вмістом вуглецю (ст.20, ст.09г2с, ст.3, ст.30хгса). Цілісність труби робить її надміцною, зносостійкою, термостійкою, стійкою на розрив та до високих показників тиску.

 • Труби безшовні мають лише круглу форму. За методом виробництва поділяються на: холоднодеформовані та гарячедеформовані. По ширині стінки безшовні труби поділяються на тонкостінні та товстостінні труби.
 • ДСТУ 8938:2019 (ГОСТ 8731-74, 8732-78) – стандарт для гарячедеформованих труб, ДСТУ 8939:2019 (ГОСТ стандарт 8734-75, 8733-74) – для холоднодеформованих труб.
 • Сортамент розмірного ряду безшовних труб численний та різноманітний. По довжині безшовні труби мають параметри 4 – 12 метрів. По товщині стінки безшовні труби варіюються в межах 0.5 – 6 мм (холоднотягнуті), 1 – 8 мм (гарячедеформовані). Діаметр безшовної труби може становити 22 – 1020 мм.

Як використовувати калькулятор металопрокату для розрахунку ваги безшовної труби?

Принцип роботи калькулятора металопрокату – розрахунок ваги даних питомої ваги сталі та параметрів прокату (діаметр труби, товщина стінки труби, довжина). Для визначення ваги партії сталевого трубного прокату калькулятор бере дані зовнішнього діаметра труби (мм) і товщини стінки цільнотягнутої труби (мм). Ці дані визначають площу поверхні перерізу трубного прокату, далі множиться дані на довжину виробу і обчислюється загальний обсяг. Згодом множиться на питому вагу марки сталі, з якої виготовлено трубу.

Якщо ваше завдання визначити вагу безшовної труби, то вам необхідно внести довжину металовиробу (6 метрів, 12 метрів, інше значення), діаметр, товщину стінки. Якщо ви заздалегідь знаєте і плануєте покупку поштучно, можливо внести дані по кількості труби, що вас цікавить. В обох випадках металокалькулятор здійснить розрахунок ваги однієї труби та розрахунок ваги необхідної кількості прокату. На додаток до цього ви отримуєте розрахунок ваги труби в квадратному метрі, а також інформацію про кількість безшовних труб в одній тоні. На підставі таких даних легко і просто прийняти рішення щодо кількості вашого майбутнього замовлення та економічно спланувати необхідний обсяг покупки. Раціонально спланувати його транспортування та зберігання.

Як використовувати калькулятор металопрокату для розрахунку ваги безшовної труби?

Наприклад, якщо вас цікавить вага 1 безшовної цільнотягнутої труби, то ваші дії будуть наступні:

 • зайти до розділу “калькулятор металопрокату”;
 • у вікні вибрати позицію металопрокату “трубний прокат”;
 • зробити вибір профілю на користь “круглого”;
 • у вікні довжина металовиробу внести дані із запропонованих або вказати своє значення;
 • у вікні ширина стінки трубного прокату вибрати із запропонованих значень у мм;
 • у вікні діаметр вибрати із запропонованого списку параметрів труби цільнотягнутої (дані в міліметрах), що вас цікавить.

Далі ви зможете насолодитися швидкою роботою нашої програми і миттєво вся необхідна інформація у вас на екрані (вага труби в кілограмах, вага труби в 1 м2, кількість труб у тонні). Це заощадить ваш час та полегшить ваше фінансове планування витрат на придбання. 

Для зручності наших клієнтів додано інформацію про актуальну ціну, що діє на сьогодні. Це значно заощадить ваш час. Немає необхідності телефонувати менеджерам для уточнення цієї інформації. Все, що вас цікавить ви можете дізнатися в кілька кліків. Менеджер передзвонить вам після отриманої інформації (ім’я, номер телефону або адреса електронної пошти).

Металевий калькулятор завжди доступний на нашому сайті онлайн. Безкоштовно скористатися ним може кожен відвідувач нашого сайту.

Наша компанія прагне допомогти своїм клієнтам зробити правильний вибір безшовної труби, розрахувати необхідну кількість та вагу, щоб уникнути надлишків металопрокату у вашому проекті. На нашому складі завжди знаходиться великий сортамент якісних, міцних, стійких до корозії, з гладкою внутрішньою поверхнею цілісних безшовних труб.

Сподіваємося, що наш калькулятор металопрокату допоміг вам прийняти вірне рішення про необхідну вагу та кількість безшовних труб. Наші менеджери із задоволенням приймуть вашу заявку на покупку, проконсультують у термінах виконання замовлення, допоможуть підібрати транспорт для доставки до будь-якої точки України. Ваш проект буде реалізований з грамотним фінансовим вкладенням, прослужить вам довгі роки і радуватиме вас своєю якістю.

Підходить для розрахунків круглих труб: Оцинковані труби | Труби холоднодеформовані безшовні | Труби гарячедеформовані безшовні | Труби електрозварювальні | Труби водогазопровідні

Підходить для розрахунків квадратних та прямокутних труб: Профільні труби