Сталева смуга г/к – ціна. Купити сталеву гарячекатану смугу ГОСТ

Сталева смуга може бути гарячекатаною, а може рубатися з г/к листа, холоднокатаного листа, або рулону.

Відмінність в наступному:

  • гарячекатану смугу можливо прокатати будь-якої ширини.
  • А при порубці – треба дотримуватися такої формули: ширина смуги повинна становити не менше десяти товщини! Інакше рубана смуга прийме форму пропелера (іншими словами її покрутить). Але на відміну від катаної – в рубаній можливо замовити будь-яку ширину і довжину, у гарячекатаної – тільки фіксовану. Наприклад: 2.5х60, 4.5х40, 4.5х50, 6х65, 7х30, 7х100, 8х65 і так далі.
  • Марка стали у сталевої г/к смуги може бути якою завгодно, але найчастіше в продажу звичайна сталь 3.

Мірою називають смугу довжиною 6 м, ндл – від 2 м до 6 м. Ціна на сталеву гарячекатану смугу варіюється від ціни на лист до двократної його вартості. Йде вона за ГОСТами: ГОСТ 103-76, ГОСТ 1577-93 (конструкційна якісна), ГОСТ 82-70, ГОСТ 11269-76 (легована високоякісна), і т.д.

За точністю смуга г / к ділиться на підвищену (А) і нормальну (Б). Використовується для виробництва гайок, перемичок, ресор, накладок та багатьох інших речей.

ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» реалізує сертифікований металопрокат і здійснює доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривого Рога, Полтави, Миколаєва, Нікополя, Енергодара, Мелітополя, Бердянська, Маріуполя.

Ціна на сталеву смугу гарячекатану – за метр, тонну – Телефонуйте у нас найкраща ціна!