Труби плоскоовальні – Овальні в Україні

Компанія “ТОНМЕТ ХОЛДІНГ” пропонує повний сортамент розмірів овальних (плоскоовальних) труб, виготовлених на сучасній виробничій лінії плоскоовального і овального перерізу з холоднокатаного металу. Розглядаємо можливість виготовлення розмірів труб за індивідуальним замовленням. Реалізуємо труби овальні і плоскоовальні довжиною від 3,0 до 8,0 метрів (за замовленням клієнта надамо будь-яку довжину з кроком 10мм).

Для виробництва труб використовуємо наступні марки сталі : 08пс/кп (ГОСТ 1050), 3пс/сп (ГОСТ 380), DC01 по EN 10130 – прокат листовий холоднокатаний з низьковуглецевої сталі для холодного штампування.  Труба сталева овальна відповідає ДСТУ 8642-68, труба сталева плоскоовальна відповідає ДСТУ 8644-68, а також технічним вимогам згідно ДСТУ 13663-86.

Труба овальна (плоскоовальна) сталева – особливий різновид тонкостінних сталевих профільних труб овальної (плоско-овальної) форми полого поперечного перерізу і значної довжини.

Переваги труб овальних і плоскоовальних:

  1. Стійкість до корозії, температурних перепадів, атмосферним осіданням (вироби з труб використовують як на вулиці так і в опалюваних приміщеннях).
  2. Мають незначну вагу завдяки тонким стінкам (0.6-2.5 мм) і порожнистому внутрішньому простору.
  3. Міцність і опір навантаженням.
  4. Легко піддаються деформації і зварюванню.

Труби овальні (плоско-овальні) застосовуються:

в промисловості (транспортування рідин, газів, харчових продуктів); для виробництва меблів підвищеної міцності (в офісах, школах, виробничих приміщеннях); застосовуються в архітектурному дизайні і декоративних цілях; для будівельних і монтажних робіт; у виробництві авіаційних, транспортних і сільськогосподарських машин, а також побутової техніки і устаткування, господарського інвентаря, спортивного спорядження, огорож, перилових обгороджувань, димарів, снігоутримувачів.