Купити Труби сталеві безшовні гарячедеформовані — ціна. Вигідне рішення для вашого бізнесу

Компанія «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» пропонує вам безшовну цільнотягнуту трубу будь-якого діаметра, товщини стінки і довжини. Наш трубний прокат виготовлений з цілих литих заготовок без зварних швів, що забезпечує його високу міцність, стійкість до корозії, гідравлічних ударів і температурних перепадів. Наша труба відповідає державним стандартам і має сертифікати якості.

Безшовна цільнотягнута труба — це сталева труба, не маюча з’єднувальних зварних швів, виготовлена з цілих литих заготовок. Вона здатна витримувати високі показники тиску і механічного навантаження. Така труба відноситься до категорії трубного металопрокату і характеризується високою теплопроводністю, корозійною стійкістю, стійкістю до окислення.

Ми пропонуємо вам широкий асортимент безшовної цільнотягнутої труби різних марок сталі, які підходять для різних галузей промисловості і будівництва.

Характеристики нашої продукції:

Марки сталі для виготовлення безшовної г/д труби

Безшовні труби виготовляються з різних марок сталі, які мають свої характеристики і області застосування. Нижче наведено деякі з найбільш популярних марок сталі для безшовної г/д труби:

 • Якісна низьковуглецева сталь (ст.10) — містить не більше 0,1% вуглецю і виробляється методом багаторазової механічної і термічної обробки. Безшовні труби з сталі 10 характеризуються зниженою повзучістю сталі і високим експлуатаційним ресурсом трубопроводів, що знаходяться під землею.
 • Якісна вуглецева сталь (ст.20) — містить близько 0,2% вуглецю і піддається додаткової хімикотермічної обробці. Безшовні труби гарячедеформовані з сталі 20 чудово зарекомендували себе в прокладанні трубопроводів для перекачування рідини під високим тиском. Труба г/д безшовна з ст.20 здатна витримати тиск до 16 МПа.
 • Низьколегована конструкційна сталь (ст.09Г2С) — відрізняється високою технологічною пластичністю. Труба безшовна з сталі 09Г2С застосовується для газліфта і відрізняється значною витривалістю.
 • Інші популярні марки вуглецевої сталі (сталь 3 сп, сталь 4 сп, ст.6 сп). Труби з даної сталі мають найвищі показники міцності.
 • Леговані марки сталі (ст.40х, Ст.30хгса). Цельнотягнутые г/к труби даної сталі характеризуються міцністю, твердостю, стабильность к ударним навантаженням, кислотостойкостью і жаростойкостью.

Розміри і вага г/д труби безшовної

Безшовний трубний прокат підрозділяється на тонкостінні цільнотягнуті та товстостінні цільнотягнуті труби. Цінова політика безпосередньо залежить від товщини стіни.

Гарячедеформированная труба виготовляється в широкому розмiрном дiапазонi:

 • дiаметр 22-1020 мм,
 • товщина стiнки прокату 1-90 мм,
 • довжина виробу 4-12 метрiв.

Вага 1 погонного метра труби складає приблизно від 1 кг до 69 кг.

Виробництво безшовної труби гарячедеформованої: методи і особливості

Безшовна г/д труба (гарячекатана) має високу міцність і надійність при транспортуванні різних середовищ під тиском. Така труба виробляється на великих металургійних комбінатах, оснащених сучасним обладнанням і кваліфікованим персоналом. Якість трубного прокату контролюється на кожному етапі виробничого процесу. Вона виготовляється різними методами, які відрізняються специфікою виробничого процесу і дозволяють отримати трубу, яку неможливо виготовити іншими способами. Серед найбільш поширених методів можна виділити:

 • Гаряча прокатка — процес, при якому заготовка нагрівається до високої температури і пропускається через валки, які надають їй потрібну форму і розмір.
 • Волочення — процес, при якому заготовка протягується через конусне отворення в матриці, зменшуючи її діаметр і збільшуючи довжину.
 • Пресування — процес, при якому заготовка під тиском витискається через формуючу головку, яка формує порожнину всередині труби.
 • Ковка — процес, при якому заготовка піддається ударним або поступальним навантаженням, змінюючи її форму і розмір.

В безшовних гарячедеформованих трубах вiдсутнiй продольний або спiральний зварний шов, завдяки цьому труба надiйна для транспортування агресивних середовищ, токсичних речовин, кислот і рiдин з високим тиском. Розглянемо детально кожен метод виробництва:

Метод прокатки

Виробники гарячедеформованої труби безшовної називають своє виробництво «прокаткою», адже заготовку прокатують на великому виробничому стані. Процес складається з наступних етапів:

 • Сталеву заготовку заданих розмірів (довжини і перетину) при температурах приблизно 1200-1300 ℃ подають в піч і нагрівають до пластичності.
 • Формують з пластичного металу товстостінну гільзу циліндричної форми.
 • Прокатують гільзу на прокатних автоматичних станах, обробляючи її за допомогою валків до надання заданого розміру і параметрів.
 • Обкатують і калібрують для геометричної точності діаметра і усунення кривизни поверхні виробу.
 • Нарізають трубу.

Метод пресування

Метод пресування полягає в тому, що сталеву штангу (катану заготовку в діаметрі 150-300 мм, 3-7 метрів довжиною) поміщають в піч індукційного типу до 2000 ℃. Потім переміщають заготовку під прошивочний прес з використанням скляної змазки. Дана технологія гарантує високу якість поверхні. Пресуванням можливо виробництво труби, яку неможливо здійснити іншими методами.

Метод ковки

Ковка безшовної труби здійснюється в спеціальній матриці. В неї розміщують розогрету заготовку, а гидравлический прес або ковальський молот надають заготовці необхiдний дiаметр, удлиняя і надаючи заданi параметри безшовної трубi. Пiсля закiнчення процесу ковки труба проходить додаткову механiчну обробку. Метод ковки дозволяє виробляти трубу дуже великого дiаметра (її неможливо отримати шляхом прокатки). Безшовна труба, отримана методом ковки, поширена в об’єктах парових колекторiв i тари для речовин, що знаходяться пiд тиском.

Якість і монтаж безшовних труб: стандарти і вимоги

Безшовна труба г/д виробляється відповідно до ГОСТ 8732-78, 8731-74 стандартів якості і піддається різним видам випробувань і контролю.

Безшовна гарячедеформована труба випробовується відповідно до ДСТУ наступними методами:

 • Гідравлічні випробування до 180 атмосфер, які перевіряють стійкість труби до тиску.
 • Випробування на згин, які перевіряють гнучкість і пластичність труби.
 • Контроль показників ударної в’язкості і сплющення, які перевіряють міцність і жорсткість труби.
 • Аналіз наявності дефектів на внутрішньому і зовнішньому боці труби методом електромагнітного контролю, який виявляє тріщини, пори, включення і інші недоліки.
 • Оцінка дефектів розшарування за допомогою ультразвукового приладу, який визначає наявність або вiдсутнiсть роздiлення шарiв металу.

Висока якiсть гарячедеформованої безшовної труби характеризується стiйкiстю до механiчних навантажень i ударiв, рiвною поверхнею без напливiв, вiдсутнiстю сплющення всерединi труби.

Існують наступні граничні вiдхилення для безшовної г/д труби:

 • За довжиною (для труби довжиною до 6 метрiв — не бiльше 1 см, для труби довжиною до 12 метрiв — 1.5 см).
 • За товщиною стiнки труби не бiльше 1.5 мм.
 • За внутрiшнiм дiаметром стiнок не бiльше 0.5 мм.
 • За кривизною метра труби (при товщинi стiнки до 20 мм — 1.5 мм, при товщинi стiнки вiд 20 мм до 30 мм — 2 мм, при товщинi стiнки бiльше 30 мм — 4 мм).

Монтаж безшовної г/к труби

Монтаж безшовної г/к труби може здiйснюватися рiзними методами: резка, клепання, зварювання. Метод зварки має перевагами міцного з’єднання шляхом герметичного шва, здатного витримати значні навантаження.

Сфери застосування: переваги і можливості

Гарячекатана г/д труба безшовна незамінна в багатьох галузях промисловості і будівництва, так як має ряд переваг і можливостей.

Транспортування рідин різних температур

Безшовна г/д труба придатна для транспортування рідин різних температур, включаючи парообразное стан. Труби г/д безшовні цельнотягнутые є складовими надземних і підземних трубних магістралей в сфері водопостачання, теплопостачання і газопостачання в кліматичних умовах різного типу. Також вони популярні в житлово-комунальному будівництві для трубопроводів каналізації і трубопроводних фiтингiв (тройники, вiдводи, переходи).

Транспортування агресивних середовищ

Безшовний трубний прокат — найкраще рішення для транспортування кислот, розчинiв солей і лужної агресивної середи. Довговiчнiсть і зносостiйкiсть г/д труби, а також високi показники мiцностi дозволяють транспортувати небезпечнi середовища без протiкання. Добре зарекомендував себе безшовний трубний прокат в виготовленнi криогенного обладнання.

Будівництво металоконструкцій

В сфері будівництва безшовні сталеві труби гарячедеформовані є частиною елементів опорних стоек і опорних колон металоконструкцій. Вони забезпечують стабiльнiсть i надiйнiсть будинкiв i споруд.

Інші сфери застосування безшовної г/к труби

Г/д труби цельнотягнутые беруть участь в:

 • Вугледобувнiй промисловостi, де вони використовуються для бурiння свердловин i подачi води.
 • Авiастроенii, кораблебудуваннi, вагонобудуваннi, де вони служать для виготовлення деталей i вузлiв рiзного призначення.
 • Важкiй промисловостi, де вони застосовуються для створення парогенераторiв, котлiв, резервуарiв i iншого обладнання.
 • Машинобудуваннi, тракторобудуваннi i iншої сiльської технiки, де вони є комплектуючими для двигунiв, трансмiсiй, гiдравлiчних систем i т.д.
 • Побудовi цивiльних об’єктiв, де вони використовуються для огорож, перил, мостiв i iнших конструкцiй.
 • Комунальному господарству i теплопостачанню, де вони служать для подачi гарячої i холодної води, опалення i вентиляцiї.

Компанія «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ»: якісний і доступний безшовний трубний прокат

Компанія «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» пропонує вам товстостінну і тонкостінну гарячедеформовану трубу безшовного типу будь-якого асортименту за прийнятною ціною.

Безшовний трубний прокат відповідає державним стандартам і проходить повний контроль якості на всіх етапах виробництва, що підтверджується сертифікатами якості. Наші металовироби володіють бездоганною міцністю, стійкістю до гідравлічних ударів, температурним критичним режимам і високому тиску. Ми гарантуємо вам надійність, довговічність, корозійну стійкість наших труб і тривалий термін експлуатації.

Додаткові послуги і переваги

За бажанням замовника ми можемо надати додаткові послуги і переваги, такі як:

 • Додаткове покриття труби корозiйностiйким хром/нiкелевим сплавом або нанесення цинкового покриття для корозiйного захисту труби на багато десятилiть.
 • Пiдбiр необхiдного трубного прокату за маркою сталi, довжиною труби і товщиною стiнки, технiчним характеристикам за допомогою досвiдчених менеджерiв нашої фiрми.
 • Гнучка цiнова полiтика, залежна вiд обсягу замовлення і параметрiв безшовної труби.
 • Вiдвантаження в будь-який регiон України в короткий строк.
 • Розрахувати вагу труби безшовної – Калькулятор on-line

Як зробити замовлення?

 • Для того, щоб зробити замовлення, вам потрiбно зв’язатися з нами по телефону або електронної пошти, вказати свої контактні дані, бажаний асортимент і обсяг трубного прокату. Ми пiдготуємо для вас iндивiдуальну комерцiйну пропозицiю i оформимо договiр.
 • Ви можете оплатити замовлення готiвкою або безготiвковими способами.
 • Ми доставимо ваше замовлення в зручний для вас час і мiсце.