Труби оцинковані в Україні: – ціна за тонну | за метр

Труба Оцинкована, виготовлена із сталевої труби з оцинкованим шаром. Головною їх відмінністю є міцність та довговічність.

Оцинкована труба є промисловим виробом, через який проходять рідина, розчин, газ, пара тощо, і виготовляється із сталевої сталі методом гарячого цинкування. Зварні шви вкриті додатковим шаром цинку та не мають гострих країв, що дозволяє тягнути за кабель, не ризикуючи пошкодити його покриття.

Труби покриті шаром цинку всередині та зовні, утворюючи на поверхні захисну плівку, що не дозволяє молекулам кисню проникати у середину виробу. Цей спосіб підвищує корозійну стійкість виробу. У холодному стані їх легко зігнути спеціальними ручними чи електроінструментами. Цинковий захист підвищує термін служби труби на 10-15 років. Активно використовую труби для захисту від механічних пошкоджень та впливу навколишнього середовища. Вони забезпечують чудовий захист від електромагнітних впливів і стійкі до ударів, вологи та ультрафіолетового випромінювання.

Існує кілька видів оцинкування:

 • Вироби з металу поміщають у спеціальні ванни із попередньо розплавленим цинком. Цей метод називається гаряче цинкування.
 • Спосіб нанесення на металеві вироби порошку спеціального складу, що містить цинк, називається холодним цинкуванням.
 • Гальванічна обробка металів – це спосіб обробки металу розчином цинку.
 • За допомогою пістолета, який наповнений рідким цинком, та розпорошую його на поверхню виробу, цей спосіб називається «шоопування».
 • Надзвукова хвиля прямує на виріб — цей процес називається «Газодинамічним цинковим покриттям».
 • Металеві вироби обробляють цинком у вигляді порошку чи пари, цей метод називається «дифузійним».

Крім того, для підвищення корозійної та механічної міцності цинкові покриття можна хромувати – оцинковані вироби занурюють у розчин хромової кислоти, а за рахунок поєднання хрому та цинку виріб не тільки стає міцнішим, але й набуває переливчастого жовтого кольору або жовто-зеленого.

Завдяки оцинковуванню, захисні властивості металу підвищуються багаторазово. Оцинкований шар запобігає проникненню бруду та води в саму сталь, тим самим запобігаючи іржі. Застосування цинкування значно подовжує термін служби металу. Оцинкована труба не потребує додаткового обслуговування чи витрат.

На ціну оцинкованої труби впливає безліч факторів:

 • Якість матеріалу: залежить від сталі, наприклад, холоднокатана сталь та нержавіюча сталь, як правило, дорожчі.
 • Діаметр і довжина: чим більший розмір труби, тим більше матеріалів та праці потрібно для виробництва.
 • Підприємство, виробництво: це пов’язано з регіональними відмінностями у вартості матеріалів та робочої сили.
 • Кількість та спосіб оплати: знижка на велике замовлення.
 • Постачальники: репутація постачальників та якість обслуговування можуть впливати на ціни.

Наша компанія ТОВ “ТонметХолдінг” пропонує труби оцинковані в асортименті за доступними цінами.

Не втрачайте часу, дзвоніть та замовляйте, а ми проконсультуємося, допоможемо та відвантажимо Ваш товар у будь-яке місто України.