Купити Зетові профілі в Україні

Компанія «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» пропонує виконаний на сучасному технологічному устаткуванні профіль гнутий Z — образний, який відповідає усім діючим стандартам за найвигіднішою ціною, що відрізняє нашу продукцію від інших на ринку металоконструкцій.

ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» виготовляє сталевий Z профіль Гнутий, що має мінімальну товщину металопрокату, яка дає переваги в металоємності і низької питомої ваги для будівництва, що швидко зводяться та інших будівельних конструкцій (склади, кіоски, гаражі, ангари, намети, торгівельні комплекси, сільськогосподарські будови, промислові будівлі та багато інших).

Z-подібний профіль Гнутий виготовляється з гарячекатаного або холоднокатаного листа за допомогою прокатного стану і згинального пробивного устаткування

  • має висоту від 40мм до 340мм, ширину полиць від 32 мм до 110мм,
  • довжину від 3 до 12 метрів, товщину від 2мм до 6мм,
  • відповідає ГОСТ 13229-78.

Наша компанiя пропонує послугу покриття профілю цинком, що продовжить термін служби вашої конструкції, захистить від негативних чинників довкілля, у тому числі корозії.

Товщина покриття має бути оптимальною для надійного захисту матеріалу профілю, а саме 275 гр/кв.м вміст цинку в оцинкованому профілі.