Купити жесть чорну ЧЖ недорого в Україні

Чорна жерсть – листова холоднокатана відпалена тонка сталь, що випускається у рулонах і не має захисного покриття.

  • Товщини листа коливаються у межах від 0,10 до 0,36 мм (згідно з ГОСТом Р 52204-2004).
  • Виробляється чорна жерсть зі сталей марок 08ПС, 08КП, 10ПС, 10КП методом одноразової або дворазової прокатки з подальшим відпалом.
  • Прокатка дворазова надає більшу, у порівнянні з одноразовою, міцність матеріалові та зменшує його товщину до 50%.

Чорна жерсть (її ще називають нелудженою) – це листова сталь без покриття оловом, вона є сировиною для білої жерсті, рідше виступає у якості самостійного матеріалу. Відрізняється характерним відтінком поверхні, через що отримала свою назву.

Жерсть чорна – є основою для усіх інших видів жерсті і має характерний “чорний” відтінок поверхні.

Використовується жерсть в таропакувальній промисловості, машинобудуванні, електрохімічній і електротехнічній промисловості :

виробництва консервних банок, кришок пивних пляшок і скляних банок, тари для нафтохімічних і лакофарбних продуктів, аерозольних балонів, дорожніх знаків, сировина для білої жерсті і багато що інше.

Компанія ТОВ “ТОНМЕТ ХОЛДІНГ” здійснює продаж чорної і білої жерсті за прийнятними цінами, можливе різання рулонів.

Компанія ТОВ «ТОНМЕТХОЛДІНГ» здійснює поставки чорної жерсті безпосередньо з заводу-виробника за конкурентними цінами. За бажанням замовника можлива порізка рулонів. Поставки жерсті здійснюються в такі міста, як Запоріжжя та область, Павлоград, Дніпро, Каховка, Івано-Франківськ, Львів, Суми, Харків, Київ, Соледар і інші міста України.