Гарячекатаний Сталевий шестигранник – ціна, Купити в Україні

Металевий шестигранник – Сталевий виріб сортового металопрокату, що представляє собою в поперечному перерізі шестигранник. Це виріб з нержавіючої високоякісної сталі, що представляє собою в поперечному перерізі шестигранник, відноситься до категорії сортового прокату.

  • Виробництво сталевого шестигранника  регламентовано  ГОСТом  2879-88, а каліброваного – ГОСТом 8560-78.
  • Прокат шестигранний при прокатці виходить мірний і НДЛ (ендеельний), тобто різної довжини.
  • Застосовуватися:  у авіа – та суднобудівництві, меблевій промисловості, виробництві харчового обладнання.  Але найчастіше, цей вид прокату використовують у будівництві та виготовленні металоконструкцій, несучих елементів та огорож.

Виготовляють шестигранник з вуглецевої звичайної ст.3 ПС\СП або спеціальної сталі куванням або гарячим катанням. З катаного шляхом подальшої холодної прокатки отримують калібрований.

  • У палицях: мірної довжини 6/9/12 метрів, кратній заходи або НДЛ; на вимогу до 14 мм можливе виготовлення в мотках.
  • Випускається параметрами від 6 до 101 міліметрів (вище за домовленістю із замовником): 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, … 100 високою (А) і звичайної (Б).
  • Вага одного метра розраховується виходячи з щільності 7.85 г см3 (довідкова величина). Граничні відхилення по довжині, масі і діагоналях коливаються в залежності від діаметра (міряється між сторонами) шестикутника – чим більше сторона, тим більше граничне відхилення (в мм).
  • Кривизна шестикутника вимірюється на відстані не менше 160 мм від кінців прутка (1.5 метра від кінців мотка) і не повинна перевищувати 0,2% довжини. На цій же відстані міряють і його діаметр.

Купити шестигранник металевий за вигідною ціною Ви зможете в компанії ТОВ «Тонмет Холдинг». Ми швидко і оперативно підберемо Вам оптимальний варіант за співвідношенням ціна-якість. Ми реалізуємо сертифікований металопрокат і здійснюємо доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривого Рога, Полтави, Миколаєва, Нікополя, Енергодара, Мелітополя, Бердянська, Маріуполя.

Ціни на шестигранник сталевий гарячекатаний в Україні