Купити квадрат гарячекатаний – ГОСТ 2591-88 в Україні

Квадрат – різновид сталевого профілю квадратного перетину, суцільний, без будь-яких порожнин всередині. Виготовлення квадрату регламентується ГОСТ 2591-2006. Для цього використовують гарячу або холодну прокатку. Матеріалом є низьколеговані, леговані і вуглецеві сталі.

Технічні характеристики для металопрокату квадратного перетину

Виготовляється з вуглецевої звичайної ст.3 ПС / СП або спеціальної сталі по ГОСТ 2591-88.

  • У палицях: мірної довжини 6/9 метрів, кратної довжини або НДЛ; на вимогу до 14 мм можливе виготовлення в мотках.
  • Випускається квадрат – параметрами полиць від 9 до 200 міліметрів: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 75, 100 … звичайної (В) і підвищеної точності (Б).
  • Вага одного метра розраховується виходячи з щільності 7.87 г / см3 (довідкова величина).

Граничні відхилення по довжині, різниці діагоналей, притупленні кутів, коливаються в залежності від сторони квадрата – чим більше сторона, тим більше граничне відхилення (в мм).

Кривизна квадрата вимірюється на відстані не менше 160 мм від кінців прутка (1.5 метра від кінців мотка) і не повинна перевищувати 0,2% довжини. На цьому ж відстані міряють і сторони квадрата. Скручування квадратного прокату вимірюється в градусах, і також залежить від товщини квадрата, чим більше розмір – тим менше допускається скручування.

ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» реалізує сертифікований металопрокат і здійснює доставку металевого квадрата з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривого Рога, Полтави, Миколаєва, Нікополя, Енергодара, Мелітополя, Бердянська, Маріуполя.

Ціни на Металевий сталевий квадрат