Купити недорого Замкнуті профілі незварні

Замкнутий незварний гнутий профіль прокату – одна із специфічних позицій на ринку металу, яку компанія ТОВ “ТОНМЕТ ХОЛДІНГ” готова запропонувати своїм покупцям разом з іншими.

Виріб є гнутим сортовим профілем, елементи якого формують замкнутий контур (ГОСТ 14350-80). Профілі можуть виготовлятися прямокутними або квадратними залежно від розмірів стінок і за формою нагадують профільну трубу. У більшості видів виробу усі кути мають 90 градусів з мінімальним відхиленням. Особливістю цього профілю є відсутність зварного шва між полицями.

Марки сталі, які використовуються для виробництва профілю :

  • Ст. ЗПС (ГОСТ 380-94);
  • 09Г2 (ГОСТ 19282-73).

Сфера застосування замкнутого незварного гнутого профілю – будівництво швидкозводжувальних конструкцій промислових, сільськогосподарських, комерційних і житлових будівель. Також профіль активно використовують при приватному будівництві гаражів, підсобних будов.

Високі показники питомої міцності дозволяють використати профіль у якості тримального каркасу різних металевих конструкцій. Форма профілю зручна для з’єднання заготівель між собою варінням і подальшого монтажу каркаса конструкції.

Переваги:

  • Конструкції з незварних замнкутих профілів не схильні до прогину і зберігають загальну цілісність;
  • Стійкість до дії підвищеної вологості;
  • Швидкий монтаж у будь-яких погодних умовах;
  • Широкий температурний діапазон при експлуатації.

Компанія ТОВ “ТОНМЕТ ХОЛДІНГ” розгляне можливість замовлення на виготовлення замкнутого незварного профілю за необхідними розмірами. З наявного асортименту пропонуємо профіль з товщиною стінки від 3,5 до 4 мм, розмірами від 80х80 мм до 120х180 мм, кількість – від декількох метрів до вагонних норм.