Купити Труби нержавіючі в Україні

Труба нержавіюча використовується і застосовується у всіх напрямках діяльності, починаючи від гігантських труб для нафтохімічної промисловості, до крихітних міні-труб у вигляді голки шприца в медичній! Труба нержавіюча ціна від виробника, дзвоніть!

Асортимент марок сталей просто вражає: таке поєднання елементів більше не зустрічається в інших металевих виробах з нержавіючих сталей. Перераховувати їх не вистачить і 10000 символів. Ознайомитися з переліком марок сталей можна у наших співробітників. Ну а в загальних рисах виробництво нержавіючих труб схоже на виробництво звичайних чорних.

  • З гарячодеформованими і холоднодеформованими способами ви можете ознайомитися у відповідних розділах (з нержавіючими все йде також).
  • Ну а ми нагадаємо як з’являються труби зі швом з «нержа». Як в круглій так і в профільній (квадратної і прямокутної) трубах.
  • Ми також маємо рулон – заготівлю (замовлений раніше на заводі), розпускаються на штрипс, який в свою чергу під впливом валків і роликів перетворюється в потрібну трубу, шляхом скручування і проварювання шва, зварювальним автоматом. Зварювання проводиться в середовищі аргону.

Починається все з установки рулону нержавіючого на розмотувальний вузол. Потім формувальний верстат, потім труба переміщається на верстат внутрішньої і зовнішньої зачистки, далі полірувальний вузол і пристрій правки кола. Завершальний етап: вузол лінійного вимірювання, відрізний верстат і розвантажувальний стіл. При різанні штрипса на мірну довжину труби: 6 метрів або 12 метрів, обов’язково залишається відхід, тому як довжину рулону – нікому не відомо!

За погодженням із замовником, можна обговорювати довжини нержавіючої труби. В кінці труба упаковується «шестигранником» і перев’язується пакувальною металевою стрічкою.

ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» реалізує сертифікований металопрокат і здійснює доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривого Рога, Полтави, Миколаєва, Нікополя, Енергодара, Мелітополя, Бердянська, Маріуполя.

Нержавіюча труба – ціна. Дізнатися ціну за метр, Ви можете зателефонувавши нам!