Лист хвиля – ціна. Купити дешево в Україні

Даний вид продукції виробляється на заводі «Запоріжсталь» в цеху гнутих профілів, відповідно і належить до категорії Гнутий Профіль.

Лист Хвиля виробляється холодногнутим способом на вальцях з гарячекатаного і холоднокатаного рулонів. З «гарячого» – він дешевше!

Хвильовий металевий шифер використовується для покрівельних робіт, будівництва парканів, контейнерів, виробничих приміщень, тимчасових конструкцій і швидко споруджуваних споруд.

Купити хвилястий металевий лист за вигідними цінами з різними товщинами в компанії ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ». За бажанням клієнта ми можемо підшукати попутний транспорт як по Запоріжжю, так і в усі області України.

На вимогу замовника хвилястий профіль виготовляється

Найчастіше на ринку зустрічається лист шириною 975 мм і товщиною 1,5; 2,0 і 3,0 мм.

  1. шириною від 390 до 1170 мм
  2. і товщиною від 1,0 до 4,0 мм,
  3. кількість гофрів 6-7,
  4. висота хвилі 34,0 мм і стандартна довжина 6 м.
  5. НТД: ТУ У 14-2-1241-2000.

ООО «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» реалізує сертифікований металопрокат і здійснює доставку продукції з Запоріжжя до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривого Рога, Полтави, Миколаєва, Нікополя, Енергодара, Мелітополя, Бердянська, Маріуполя. Наша компанія динамічно розвивається впродовж 15 років і встигла завоювати на ринку України статус надійного партнера, тому що уся наша продукція відповідає високим стандартам якості, які  підтверджені сертифікатами заводів-виробників.

Ціна на лист Хвиля ГОСТ