Дорожнє огородження – ціна. Купити дорожню огорожу в Україні

“ТОНМЕТ ХОЛДІНГ” – компанія 15-річним стажем на ринку металоконструкцій проектує, виготовляє і пропонує додаткові послуги (покриття гарячим цинком) дорожнього металевого огородження для безпечного пересування на дорозі.

Огородження дорожні: 11ДО (дорожні односторонні), 11ДД (дорожні двустронні), 11МО (мостові односторонні), 11МД (мостові двустронні), що складаються з вертикальних опорних стійок та закріплених на них металевих пластин профілю підвищеної жорсткості з посилюючими елементами. Виходячи з кількості навантаження дорожнього полотна і виду транспорту, що пересувається, регулюється частота стійок на довжину огородження.

Наша компанія виготовить будь-який вид металевих бар’єрних огороджень як в комплекті, так і по елементах:

  • односторонні – мають загальне призначення;
  • двусторонні – поширені на найнебезпечніших ділянках дороги з підвищеною частотою аварій.
  • одностороннє мостове огородження – забезпечить безпеку руху, захистить від винесення машини за межі дороги і виконає функції уловлюючого бар’єру.
  • двустронне мостове огородження – має високу ударну міцність і виконає функцію уловлюючого бар’єру при втраті управління з поглинанням кінетичної енергії автомобіля, що рухається. Це дозволить зберегти положення на дорозі і уникнути перевертання з винесенням за межі дорожнього трафіку, а також понизити деформацію кузова автомобіля.

Огородження дорожні металеві бар’єрного типу можуть виконувати розділяючі функції для стоянки, місць відпочинку спец.транспорту, теріторії будмайданчика, зон для пішоходів і велосипедних доріжок, розділення потоку транспорту.

До виготовлення дорожніх огороджень “ТОНМЕТ ХОЛДІНГ” висуває підвищені вимоги до виробництва і контролю якості : усі елементи виробляються з профілів підвищеної жорсткості металу марки ДСТУ, а покриття гарячим цинком дозволить зберегти їх довговічність і захистить від несприятливих погодних умов.

Наші дорожні огородження відповідають усім вимогам і правилам дорожнього руху і на 100 відсотків виконують свої завдання при правильному монтажі. Дорожні огородження ціни

Консоль жосткості   |   Світловідбиваючі елементи для дорожнього огородження  |   Стійка дорожнього огородження   |   Кінцевий елемент