Купити калібровані смугу ГОСТ в Україні

Ми пропонуємо сертифіковану продукцію – калібровану смугу з різних марок сталі, з можливим застосуванням додаткової обробки (шліфування, полірування та ін.).

Компанія “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ” Запоріжжя – лідируюча компанія на ринку України з реалізації широкого асортименту металопрокату за найвигіднішими цінами пропонує калібровану смугу холодного або гарячого прокату високої розмірної точності і якості поверхні!

Наша продукція виготовляється згідно з нормами ГОСТ 1051-73 Україна і відповідає усім вимогам споживача.

Ми пропонуємо сертифіковану продукцію – калібровану смугу з різних марок сталі, з можливим застосуванням додаткової обробки (шліфування, полірування та ін.).

  • Запропонована нами продукція допоможе вам знизити собівартість вашого виробу, оскільки калібрована смуга  завдяки жорстким допускам не вимагає додаткової обробки поверхні, знижує витрати матеріалу і кількість відходів на  виробництві, виключає кування або профілізацію.
  • Ваша смуга буде дуже високої якості, щоб отримати кращу ціну в Україні — Вам просто треба подзвонити нам.
  • Ми забезпечимо ексклюзивний підхід до кожного.

Ми пропонуємо вам кращу альтернативу перед іншим металопрокатом, яка буде раціональним рішенням для вашого виробництва.

Ще одна незаперечна перевага покупки калиброванной смуги в нашій компанії – це можливість клієнта здійснити індивідуальне замовлення на довжину прокату, марку сталі і технічні характеристики смуги. Компанія “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ” дає повну гарантію якості всього асортименту металопрокату і відповідність всім стандартам, що діють України.

Ми зможемо задовольнити навіть найвимогливішого клієнта швидким і якісним виконанням замовлення з точним дотриманням термінів виконання і доставки в будь-яку точку України. Компанія “ТОНМЕТ ХОЛДИНГ” – це професіоналізм, благонадійність і гарантія якості!

Найнижчі ціни у нас! Поставляємо калібрування по всій країні!