Купити гнутий кутник: вигідні ціни та виготовлення на власному обладнанні.

Гнуті сталеві кутники (roll-formed equal and unequal steel angles) – це вид гнутого профілю, що представляє собою в розрізі літери «Г» або «L». Він складається з двох перпендикулярних полиць з певним радіусом кривизни. Товщина полиць залежить від товщини заготовки (підкату), з якої він виготовляється. Кутник іноді називають «L – образним профілем», що більш поширено в Європі, ніж «Г – образний профіль». Профіль з перпендикулярними полицями буває двох типів: рівнополичний і нерівнополичний. У рівнополичного профілю полки мають однакову довжину, а у нерівнополичного – різну.

Переваги: Він має рівні кути і однакову товщину розрізу по всій довжині, на відміну від гарячекатаних кутників, які мають утовщення в кутах. Це робить його на 30% легше, ніж гарячекатаний кутник такого ж розміру. Г-профиль менш міцний, ніж гарячекатаний, але зате більш легкий і дешевший, і дають можливість скоротити витрати до 20%.

Важливо врахувати:

 • Г-образний профиль гнутий з гарячекатаного листа – не є гарячекатаним кутником.
 • Холодно гнутий кутник не підходить для капітального будівництва і великих навантажень, для цього потребен гарячекатаний кутник. Він часто використовується в легких конструкціях, наприклад, в каркасах будинків, металевих дверях і вікнах, а гарячекатаные – в більш важких конструкцях, наприклад, в мостах, будинках і т.д.
 • Для з’єднання холодногнутих кутников при монтаже використовують зварювання або метизные елементи. Потому їх покривають фарбою.

Г – образний профиль отримуються в процесі гибки сталі холодним способом. Для цього зазвичай беруть сталь з невеликим вмістом легуючих елементів або вуглецю. На спеціальних профілегибочних станках з автоматичним режимом роботи можна налаштувати розміри і вид кутника – з однаковими або різними полицями. Самому гнути кутник майже неможливо, так як при сильному натисканні інструменту полки можуть викривитися, а кутник – втратити форму. Краще звернутися до професіоналів по гибке металу, якщо вам потрібен якісний продукт!

Область застосування «гнутиків» величезна: від простих металоконструкцій до швидкого будівництва будинків, морських контейнерів, напівпричепів, кіосків (МАФов), стелажів і великих металоконструкцій. Деякі типорозміри кутника набули вже імен власних, наприклад:

 • Кутник 40 х 40 х 2 довжиною 1,2 метрів – Такий кутник має безліч застосувань у різних сферах. Наприклад, він може служити опорою для виноградних лоз на виноградниках. Також він використовується для виготовлення меблів і стелажів, а також для кріплення і з’єднання різних деталей і конструкцій.

Виробництво: виготовлення гнутого кутника

Для виготовлення кутників на прокатних станах використовують гарячекатані рулони, які ріжуть на смуги потрібної ширини (рівної розвертці холодно гнутого кутника) за допомогою АПРа (апарата поздовжньої і поперечної різки металу). Потім смуги проходять через спеціальні вузли з формуючими елементами, які складаються з двох пар роликів. Кожна пара роликів формує полку кутника і з’єднана з приводом для поперечного зміщення з метою створення можливості прокатки кутників різного розміру поперечного перерізу з штрипса. Перед першою формуючою клеткою стана знаходиться датчик розміру ширини переміщуючоїся заготовки. Він представляє собою копирні ролики, які контактують з кромками заготовки, і качаються двоплечих важелів, пов’язаних з приводами поперечного переміщення роликів. Це дозволяє стану автоматично регулювати ширину заготовки і створювати кутники різного розміру.

Для гибочного станка «подкатом» використовують рубану смугу з г/к листа, яка потім згинається потрібна кількість раз в потрібному місці за допомогою матриці і пуансона. Довжина смуги рівна довжине гнутого кутника, а ширина – розвертце профилю, з якої вичитають дві товщини смуги по кожному куту 90 градусов.

Ми пропонуємо: профіль сталевий Г образний, його особливості

ТОВ «ТОНМЕТ ХОЛДИНГ» спецiалiзується на виготовленнi холодногнутого кутника, який вiдповiдає державним стандартам.

Ми можемо зробити кутник будь-якого розмiру i довжини, а також оцинкувати його (спочатку або пiсля гибки). Використовуємо холодний спосiб гибки листа, гарантуємо високу якiсть, точнiсть виготовлення i враховуємо бажання замовника.

 • Підкат з: гарячекатаного прокату або холоднокатаного;
 • товщина: від 1 до 12 мм;
 • довжина: від 0,5 до 12,5 метрів;
 • полиці 1 і 2: рівні / нерівні, де довжина їх від 20 до 400 мм;
 • марки сталі: ст3 / 08кп / 09г2(д/с) — для роботи в агресивних середовищах / DX51D – для захисту від корозії.
 • Тип: рівнополичний / не рівнополичний;
 • Профіль: Г образний або L образний.
 • Упаковка: пачки, зв’язані і обмотані пакувальною стрічкою для зручності транспортування.

Антикорозійне покриття: може бути оцинкованим (виготовлений вже оцинкованого металопрокату) або неоцинкованим (з чорного металопрокату, який потім проходить процес цинкування а його перевагою є те, що отвори в профілі також покриваються цинком і не піддаються корозії.

Обмеження: обсяг замовлення на гнутий кутник. Наприклад, якщо ви хочете замовити L — образний профіль довжиною 12 метрів, то вам потрібно замовити не менше 20 тонн з сталі СтЗ або не менше 40 тонн з сталі 09Г2Д(С). А якщо ви хочете замовити кутник довжиною до 3 метрів, то вам потрібно замовити не менше 300 кг.

Для розрахунку ваги П-образного профілю: пропонуємо скористатися нашим калькулятором розрахунку ваги Гнутого кутника.

? Якщо ви не знайшли потрібний вам розмір або тип кутника в нашому каталозі:

Ми готові розробити і виготовити його індивідуально за вашим замовленням. Для цього ви можете зателефонувати нам або надіслати листа на нашу пошту. Ми підберемо для вас найкращі варіанти кутників, розрахуємо вартість і доставимо продукцію в строк. Однак врахуйте, що ширина полички кутника не може бути менше 10 товщин, а довжина – від 500 до 13000 мм. Також ми не робимо кутники товщиною менше 0,5 мм і більше 15 мм. Це обумовлено технічними обмеженнями і якістю матеріалу.

Нормативна документація, ДСТУ:

Для виготовлення холодногнутих кутників використовують різні методи та матеріали залежно від їх довжини та типу.

 • Рівнополичні профілі довжиною від 3 до 12.5 м прокатуються з штрипса на спеціальному стані за ГОСТ 2254-93 / ДСТУ 19771-93;
 • Нерівнополичні профілі тієї ж довжини прокатуються таким же чином за ГОСТ 2255-93 / ДСТУ 19772-93;
 • Кутники довжиною до 3 м включно гнуться з полоси на гибочному станку за ТУ У 27.1-23365425-606:2006.

Як розрахувати вагу гнутого кутника / Г-подібного профілю?

Маса одного метра кутника (в кілограмах) розраховується за формулою:

(П1+П2-2*Т)*Т*7.87,

 • где П1 и П2 – ширина полиць в метрах,
 • Т –її товщина в мм,
 • 7.87 – коефіцієнт щільності металу.

Ціна на гнутий кутник залежить від декількох факторів:

в загальному, чим більші розміри та товщина кутника, тим дорожче він коштує.

 • Від товщини стінки кутника (зазвичай від 2.0 до 8.0 мм), чим товще стінка – тим нижча ціна за нормо годину, так як при однаковому кількості отримується більший вага;
 • від марки сталі, з якої зроблений кутник;
 • а також регіон, де він виробляється і продається, попит і конкуренція на ринку.

Де купити якісний кутник гнутий?

Ми виробляємо і продаємо кутники гнуті високої якості вже 20 років і заслужили довіру наших клієнтів. Якщо ви звернетеся до нас, ви отримаєте не тільки якісний продукт, але і вигідні умови співпраці.

 • Наше обладнання дозволяє нам виробляти БУДЬ-ЯКИЙ Кутник Гнутий, будь-якого розміру, в найкоротші терміни і за ціною, значно нижче, ніж у конкурентів.
 • Ми готові враховувати ваші побажання по розмірам, кількості і доставці кутників гнутих. При замовленні врахуйте, що допускається відхилення ваги до 10% і наявність кутників не заданої довжини до 4%.
 • За технічними умовами всі розміри кутників можуть бути тільки більше заявлених.
 • Ми цінуємо наших клієнтів і завжди готові запропонувати їм найкращі умови, а також забезпечити швидку і надійну доставку товару. Для підтвердження замовлення необхідно внести передоплату в розмірі 30%!
 • Зв’яжіться з нами прямо зараз по телефону або напишіть нам на пошту, і ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Ми гарантуємо вам високу якість і доступну ціну на гнутий кутник, який відповідає всім вимогам стандартизації. Наша мета – довгострокове і взаємовигідне партнерство. Ми раді бачити вас серед наших постійних клієнтів і сподіваємося на вашу рекомендацію.