Купити оцинкований лист оптом – за низькою ціною. Оцинкований листовий прокат

Оцинкований сталевий прокат (galvanized steel roll and sheet) DX51D – це плоский прокат, який має багато переваг, таких як економічність, легкість, стійкість до корозії, безпека для людини та навколишнього середовища. Оцинкований лист захищений від корозії шаром цинку, який наноситься на його поверхню. Цей шар перевірений часом (термін служби до 60 років) і стійкий до несприятливих факторів навколишнього середовища, включаючи підвищену вологість. Оцинкований прокат має двостороннє цинкове покриття, яке захищає не тільки поверхню, але й краї листа. Цинкова плівка відштовхує вологу та конденсат, запобігаючи іржі та іншим пошкодженням.
Особливості оцинкованого прокату в листах:

 • Це оптимальний матеріал за економічністю, легкістю та стійкістю до корозії, безпекою для людини та навколишнього середовища.
 • Антикорозійні властивості листа оцинкованого перевірені часом (термін служби до 60 років) і в умовах несприятливих факторів навколишнього середовища, зокрема в умовах підвищеної вологості. На виробництві цей лист отримують шляхом нанесення на його поверхню шару маркованого цинку.
 • Оцинкований металопрокат має двошаровий захист від корозії: двосторонній цинк. Завдяки цьому поверхневий цинковий шар захищає і краї металопрокату. Цинкова плівка відштовхує вологу та конденсат, захищаючи від іржі та інших пошкоджень.
 • Виходячи з області застосування та фізичних характеристик середовища товщина покриття листа варіюється в вище вказаних діапазонах: лист підвищеної товщини покриття, лист першого класу, лист другого класу покриття).

Оцинкований лист – це вид сталевого прокату, який має шар цинку на своїй поверхні. Цинк захищає сталь від корозії та збільшує її термін служби.

Оцинковані листи в компанії ТОВ Тонмет Холдинг

 • Оцинкований лист відповідає всім вимогам державних стандартів. Він виготовляється з конструкційної низьковуглецевої сталі марки DX51D, де D означає, що листова сталь призначена для штампування, X означає, що лист був прокатаний в гарячому стані, 51 – серія марки сталі, D – означає, що лист був оцинкований в гарячому стані. Можливе виробництво листів оцинкованих зі сталей Ст1- Ст3, 08КП, 08ПС.
 • Розміри прокату варіюються від 1000х2000 міліметрів до 1250х2500 міліметрів. Також можливий індивідуальний розкрій за вимогою замовника.
 • Товщина покриття листа залежить від області застосування та фізичних характеристик середовища. Є різні класи покриття: Zn80, Zn100, Zn140, Zn275, Zn350 – де маса цинку відповідно не менше 80, 100, 140, 275 і 350 грам на 1 квадратний метр. Товщина оцинкованого покриття становить приблизно 7 ÷ 15 мікрометрів.
 • Розмірний ряд листа та рулону оцинкованого починаючи від 0,2 мм товщиною і закінчуючи 6,0 мм

Перед продажею лист оцинковка проходить виробничий контроль якості, оцінку цинкової поверхні, вимірювання товщини та рівномірності покриття, надійності та міцності зчеплення з основним металом, металографічний контроль. Лист зберігається у критому теплому складі за низької вологості. В іншому випадку на листі може з’явитися сульфатація – білі плями на його поверхні. Під час транспортування оцинкований прокат упаковується у захисний кожух для захисту від можливих механічних пошкоджень, впливів вологи. Транспортування здійснюється лише критим транспортним засобом.

Листи іноземного виробництва більше цінуються на ринку, у зв’язку з кращою якістю покриття та геометрії.

Переваги оцинкованого листа та сфери застосування

Оцинкований лист має багато переваг, таких як:

 • Оцинкований лист має багато переваг, таких як:
 • сріблястий гарний колір листового прокату;
 • запобігання іржавіння на зразок нержавіючої сталі;
 • можливість використання у вологому середовищі;
 • не порушення металевих властивостей;
 • екологічність поверхні;
 • недорога вартість (у порівнянні з нержавіючою сталлю);
 • можливість подальшої обробки.

Брак оцинковки полягає в тому, що можливе осыпание цинку з поверхні прокату.
Сфера застосування листів оцинкованих:

Оцинкований прокат широко використовується у різних сферах, таких як промисловість, будівництво, сільське господарство і фермерство, енергетика та побут.

 • У промисловості з оцинкованого прокату виготовляють багато труб, системи вентиляції, різні корозійностійкі деталі. Одним з найпопулярніших видів виробів є оцинкований профнастил, який має трапецієвидну форму. Він випускається на прокатних станах з оцинкованого рулону різної товщини, при цьому регулюються інші геометричні параметри: висота профнастилу, ширина і довжина. Також з оцинкованого прокату виробляють профілі для монтажу гіпсокартону, такі як CD, CW, UD, UW.
 • У будівництві оцинкований прокат використовується для водостічних і водовідвідних труб, вентиляційних коробів, покрівельних елементів і настилів дахів, елементів стін і перекриттів, зовнішньої облицювання фасадів, балконів, легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК).
 • У легкій промисловості та торгівлі з оцинкованого листа виготовляють ємності, піддони, баки, бочки, контейнери, ящики, щити для реклами, дорожні знаки, захист кабелів.
 • У фермерстві та агробізнесі оцинкований прокат застосовують при будівництві елеваторів (зберігання зерна), систем для сушіння, тари для заморожування, речей для водного застосування, теплиць, сільськогосподарських інструментів тощо.
 • У автомобільному виробництві з оцинкованого прокату виготовляють деталі кузовів і причепів, кронштейни, зачепи, знаки на дорогах, стовпи освітлення вулиць, вказівники, перила тощо.
 • Також з оцинкованої сталі виготовляють елементи водонагрівачів, холодильників, підвісів, динамічних рейок і т.д.

Виробництво листа х/к оцинкованого

Виробництво Листа х/к оцинкованого здійснюється шляхом гарячого цинкування заздалегідь прокатаного спеціальним способом холоднокатаного рулону, за допомогою спеціальних агрегатів. Такий метод є найбільш поширеним. Попереднім етапом виробництва є травлення кислотою – щоб очистити від сміття. Після цього відбувається занурення листа у ванни з розплавленим цинком, температура якого досягає 500 градусів Цельсія. Далі здійснюється флюсування. Завдяки чіткому складному промисловому виробництву отримуємо якісний оцинкований продукт, який не кородує, набуває надміцності, здатний до самовідновлення при невеликих пошкодженнях: ударах або подряпинах.
Оцинкована поверхня зовні нагадує нержавіючу, з малюнком кристалізації або без нього.

Де купити оцинкований прокат у листах?

Якщо ви хочете купити оцинкований лист високої якості за доступною ціною, то вам варто звернутися до компанії Тонмет Холдінг. Ми є лідером постачань металопрокату в Україні та успішно працюємо з 2005 року. Ми пропонуємо вам широкий асортимент, вигідну ціну, високу якість, оперативну доставку та відмінний сервіс. Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання та допомогти вам зробити правильний вибір. З нами ви отримаєте якісний та надійний продукт за доступною ціною.

Ми раді запропонувати своїм замовникам весь розмірний ряд листа та рулону оцинкованого як із наявності на складі, так і під замовлення.

 • виготовлений за регламентом вітчизняних та європейських стандартів: замість старого ГОСТ 14918-90 – новий ДСТУ 8802:2018, EN 10204/2004/3.1, EN 10346:2015 (поверхня) та EN 10143:2006 (розміри та плоскість).
 • Можливий розпуск рулону на стрічку та порубка листа на смуги. А також різання виробів на лазері.
 • Замовлення розміщуються на виробництві та виконуються у найкоротші терміни.
 • Оцинкований плоский прокат також служить підкладкою для виробництва листа з полімерним покриттям.

Чекаємо на ваші замовлення!